[ad_1]

gettyimages-167642837

برای یافتن این پسر بد نیازی به حق ثبت اختراع اپل ندارید ، اما ایده شما را بدست آورده اید.

جری ردفرن / گتی ایماژ

جلوپنجره های ترک خورده نه تنها درد در باسن است ، اگر در بینایی شما تداخل ایجاد کند می تواند خطرناک باشد و جایگزینی آن نیز گران است. اگر شیشه جلو به صورت الکترونیکی گرم شود یا در غیر این صورت از نظر فنی بهبود یابد ، این هزینه ها افزایش می یابد.

اپل معتقد است که ممکن است راه حلی برای این مشکل وجود داشته باشد – بله ، اپل – یا حداقل اینکه ممکن است به اندازه کافی برای پاسخ دادن به درخواست ثبت اختراع در 19 نوامبر نزدیک باشد. این برنامه سیستمی را توصیف می کند که مقاومت یک فیلم رسانا را در یک قطعه شیشه بسته به دقت کنترل می کند تا بداند که شیشه به دلیل آسیب فیزیکی به خطر افتاده است.

چه خوب است که انجام دهید؟ منظورم این است که شیشه به هر حال باید تعویض شود ، درست است؟ خوب ، از آنجا که این اپل است که ما در مورد آن صحبت می کنیم ، سیستم هوشمند خواهد بود. این بدان معناست که قبل از مشاهده ترک ، به شما در مورد ترک خوردن شیشه جلو هشدار می دهد ، یا حتی ممکن است تا حدی باشد که روش تعمیر را به طور خودکار رزرو کنید.

حالا اگر من جای شما بودم ، لزوماً انتظار نداشتم که این فناوری را روی ماشین بعدی ام یا مواردی از این قبیل داشته باشم – به هر حال ، این فقط یک برنامه ثبت اختراع است – اما خوشبختانه شما در حال حاضر مجموعه ترک های داخلی شیشه جلو را دارید. روی صورت نصب شده است بنابراین احتمالاً احساس خوبی خواهید داشت.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

ببینید چگونه هولوگرافهای لیزری WayRay می توانند شیشه جلو را بچرخانند …


2:40

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر