[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه معاملات در حال جابجایی است و حتی اپل ، غول فناوری معروف به دستگاه های گران قیمت خود ، درگیر این ماجرا می شود. ما پس انداز حداکثر 149 دلاری را دیده ایم ، اما قیمت ها و سطوح سهام به شدت دچار نوسان شده و برخی از بهترین قیمت ها دیگر در دسترس نیستند. iPad Air جدید فقط با قیمت 559 دلار در دسترس استهمین حالا قیمت آن را از 40 دلار در Walmart کاهش دهید اما فقط روی رنگهای خاص

بیشتر بخوانید: بهترین iPad برای دریافت در سال 2020

ما با ظهور معاملات جدید و انقضا معاملات قبلی ، این لیست را به روز می کنیم ، بنابراین مرتباً برای بهترین قیمت چک کنید.

لری گرونین / CNET

آیپد پرو 11 اینچی معمولاً با قیمت 799 دلار در اپل به فروش می رسد ، اما آمازون در حال حاضر نسخه جدید و غنی از ویژگی های تبلت اپل را با قیمت 70 دلار ارائه می دهد. تخفیف زیادی نیست ، اما برای دستگاه جدید اصلاً بد نیست. سیب.

مدلهای بزرگتر iPad Pro در حال حاضر در آمازون کوچک شده اند. برای مدل های 128 و 256 گیگابایتی یا 149 دلار برای مدل های 512 گیگابایتی و 1 ترابایتی می توانید 100 دلار پس انداز کنید. اما فقط به خاطر داشته باشید که ما انتظار داریم نسخه های iPad Pro را در سال 2021 به روزرسانی کنیم. بررسی ما را درباره iPad Pro 2020 بخوانید.

اسکار گوتیرز / CNET

بیایید صادق باشیم: این فقط برای کسانی است که می خواهند برای صفحه نمایش کوچکتر حق بیمه پرداخت کنند. شما برای دریافت مشخصات اولیه همان 10.2 اینچی آیپد ، اما با اندازه قابل حمل 7.9 اینچی (البته با فضای ذخیره سازی 64 گیگابایت و صفحه نمایش براق تر) ، هزینه بالایی را پرداخت می کنید. بررسی ما را برای iPad Mini 2019 بخوانید.

اسکات استین / CNET

آیپد نسل هشتم دارای صفحه نمایش 10.2 اینچی است که از تراشه A12 بهره می برد. مدل 32 گیگابایتی 329 دلار قیمت دارد اما بیشتر خرده فروشان آن را 299 دلار می فروشند که تخفیف آموزشی اپل است. با این حال ، اگر عضو Costco هستید ، این برچسب 279 دلار بهترین چیزی است که در حال حاضر پیدا خواهید کرد. (این معامله از زمانی که ما آن را برجسته کردیم منقضی شده است.) بررسی iPad iPad 2020 را بخوانید.

سیب

iPad Air 10.9 اینچی اپل 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد و وسیله مناسبی برای قیمت آن است. در واقع ، با هزینه بسیار کمتری نسبت به این مدل ، سهم خوبی از تجربه iPad Pro را فراهم می کند. این ارزش عالی فقط برنده جایزه ویرایشگر ما شده است. در حالی که Walmart 40 دلار از قیمت معمول 599 دلار برای چندین رنگ می دهد ، آمازون اکنون این تخفیف را برای هر رنگ برای هر کسی که به دنبال ترکیبی از ویژگی های درصد است ، ارائه می دهد. بررسی ما درباره iPad Air را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir