بزرگترین پیشنهادات خلاuum برای جمعه سیاه: تخفیف برای Dyson ، Shark ، Bissell ، Hoover ، Neato و دیگران

[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه فصل خرید پیش رو است و فروش در حال انجام است. جاروبرقی ها اغلب در فروش بسیار کاهش می یابند و سال 2020 نیز از این قاعده مستثنی نیست. خواه به دنبال یک مدل بی سیم باشید یا خلا full کامل ربات ها ، همه مارک های مطرح – هوور ، نیتو ، دایسون ، کوسه ، بیسل و دیگران – در حال حاضر کاهش قیمت زیادی را ارائه می دهند یا به زودی انجام می شود.

بیشتر بخوانید: تخفیف Black Friday Dyson: به زودی 150 تا 200 دلار در V8 و Ball Animal Now ، V7 و V10 صرفه جویی کنید

بنابراین چه بخواهید دایسون یا رومبا را با هزینه کمتری مصرف کنید ، به جای مناسب رسیده اید. در اینجا بهترین معاملات جمعه سیاه همراه با برخی دیگر از گوشه و کنار پیشنهاد شده است. توجه داشته باشید که در زمان انتشار ، قیمت ها دقیق بودند ، اما هر روز شاهد نوسانات مکرر هستیم.

کریس مونرو / CNET

خرده فروشی ربات کوسه با قیمت 195 دلار فروخته می شود. تقریباً نیمی از قیمت خلاuum که خانه شما را تمیز می کند معامله بدی نیست. به لطف ویژگی نقشه برداری خانه ، می توانید پوشش آن را به بعضی از اتاق ها محدود کنید.

بهترین خرید

100 دلار در خرید Hoover ONEPWR FloorMate صرفه جویی کنید ، یک پاک کن خشک و مرطوب که می تواند از پس چوب های سخت ، کاشی ها ، ورقه ورقه و فرش ها برآید.

تایلر لیسنبی / CNET

اگر توانایی خرید جدیدترین و بهترین مدل V11 دایسون را ندارید ، V10 Absolute یک مصالحه اساسی است. بی سیم است (طبق گفته دایسون با حداکثر یک ساعت دوام باتری) ، یک سیستم فیلتراسیون هوا برای دفع هوای تمیزتر ارائه می دهد ، زیرا همچنین باعث تمیز شدن و تبدیل به حالت دستی می شود.

من ربات هستم

200 دلار برای خلاot ربات iRobot Roomba 960 صرفه جویی کنید. Best Buy قیمت آن را به 300 دلار کاهش داد. این یک معامله خوب برای یک کف شوی اتوماتیک است که به طور سیستماتیک حرکت می کند و با یک برنامه تلفن همراه ، به علاوه دستیار Google و Alexa کار می کند.

والمارت

این ربات ربات کوسه ارزش یک دست و پا را ندارد. با این حال ، او به اندازه کافی باهوش است که سطل آشغال خود را خالی می کند ، طبقه را نقشه برداری می کند و به Wi-Fi خانه شما متصل می شود. و از ساعت 16:00 PT (19:00 ET) امروز ، 25 نوامبر ، Walmart آن را با قیمت 70 دلار از قیمت خود به فروش می رساند.

بیسل

خلا handle بی سیم Bissell Iconpet که برای کنترل آلودگی حیوانات خانگی ، آلودگی و مو طراحی شده است ، به راحتی یک باتری قابل شارژ را تخلیه می کند. در گوشه های تاریک چراغ های جاروبرقی LED نیز وجود دارد. Iconpet با قیمت 350 دلار ، 250 دلار وسوسه انگیز است.

بهترین خرید

CrossWave که برای تمیز کردن هر دو سطح سخت و فرش طراحی شده است ، دارای دو مخزن آب است. یک مخزن آب کثیف را جمع می کند ، در حالی که مخزن دیگر حاوی محلول تمیز کننده دستگاه است.

آمازون

این خلا wireless بی سیم سبک از Shark معمولاً با قیمت 230 دلار فروخته می شود. آمازون در حال حاضر آن را با قیمت بسیار زیاد 80 دلار کمتر از حد معمول می فروشد.

هدف

برای Black Friday Target یک پیشنهاد منحصر به فرد برای Dyson V8 Motorhead وجود دارد. باتری قابل شارژ معمولاً 380 دلار است اما برای مدت زمان محدود از 150 دلار عقب می افتد.

من ربات هستم

Roomba i3 Plus یکی از مقرون به صرفه ترین مدل های ربات های خلاuum در iRobot است. با این حال ، این نسبتا جدید است و همراه با بسیاری از زنگ ها و سوت هایی است که در ربات های گران قیمت مشاهده می کنید. به عنوان مثال ، i3 Plus به Wi-Fi متصل می شود ، با ابر صحبت می کند ، یک برنامه تلفن همراه دارد و هنگام تمیز کردن نقشه های کف را ایجاد می کند. همچنین دارای یک پایه شارژ است که پس از تمیز کردن سطل تمیز کردن خلا را خالی می کند.

برایان بنت / CNET

ربات خلاot پیشرفته دیگری که می تواند سطل آشغال خود را خالی کند Deebot Ozmo T8 است. این دستگاه که توسط شرکت Ecovacs تولید شده است ، از سیستم ناوبری پیشرفته برای نظافت م efficientثر کف استفاده می کند. همچنین همراه با یک تمیز کننده تمیز کردن کف های سخت بدون آلودگی.

کریس مونرو / CNET

Neato D4 معمولاً 430 دلار قیمت دارد ، اما در حال حاضر تا 330 دلار علامت گذاری شده است و می توانید با استفاده از کد تبلیغاتی 50 دلار دیگر پس انداز کنید NEATOAFF50 هنگام پرداخت این برای فناوری ناوبری Neato LaserSmart و عمر باتری 75 دقیقه بسیار مناسب است.

تایلر لیسنبی / CNET

Neato D7 معمولاً 800 دلار ارائه می دهد ، اما در حال حاضر با قیمت 600 دلار در Neato فروخته می شود. اما شما می توانید بهتر عمل کنید – کد تبلیغاتی اعمال کنید NEATOAFF50 در هنگام پرداخت ، ربات خلاuum Neato را با قیمت 550 دلار تهیه کنید. این شامل پیمایش LaserSmart ، مناطق محدود شده در برنامه تلفن همراه و 120 دقیقه دوام باتری است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet