[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه رسما تمام شد ، اما هنوز هم می توانید شانس خود را برای به دست آوردن شانس جدید امتحان کنید نینتندو سوییچ بسته Mario Kart در روزهای آینده. اگرچه بسته فقط چند روز است که موجود است ، اما خواندن آن به همان سختی بود PS5 و Xbox X سری. خرده فروشان انتظار کمی از زمان کاهش موجودی کالا داشتند ، اما ما مراقب آمازون ، والمارت ، بست خرید و دیگران هستیم و اگر ببینیم این معامله در جمعه آخر هفته و سایبر در دسترس خواهد بود ، این صفحه را به روز خواهیم کرد. دوشنبه

پیوندهای اینجا را بررسی کنید تا ببینید آیا بسته موجود در فروشندگان عمده موجود است. اما هشدار داده شود: اگر متوجه شدید ، می خواهید سریع عمل کنید – به عنوان مثال ، “پنجره در دسترس بودن” آنلاین Walmart برای این بسته ، چهارشنبه در کمتر از یک دقیقه به فروش رسید. در حال حاضر هیچ نشانه ای از کاهش برنامه ریزی شده موجودی کالا توسط خرده فروشان وجود ندارد ، اما ما همچنان به روز رسانی این صفحه اخبار را ادامه خواهیم داد.

آنچه با جعبه بسته جدید سوئیچ به قیمت 299 دلار در جعبه دریافت می کنید ، در اینجا آمده است:

به عبارت دیگر ، شما همان سخت افزار عالی را دارید که می تواند به تلویزیون متصل شود یا در دستان شما بازی شود ، همراه با برخی از بازی های رایگان. حتی اگر در سوییچ کاملاً تازه کار باشید ، می توانید یک کنترلر Joy-Con را بگیرید و درست از جعبه خارج شوید و به یک مسابقه کارتینگ بروید. سپس ، از آنجا که بیشتر کتابخانه سوئیچ دیجیتال است ، می توانید نسخه دیجیتالی هر بازی را که قلب شما می خواهد بارگیری کنید.

نینتندو-سوئیچ-سیاه-جمعه

نینتندو

علاوه بر Walmart ، این بسته در دسترس اکثر خرده فروشان اصلی – آمازون ، Target ، Best Buy و GameStop – از یکشنبه 22 نوامبر قرار گرفت. اما او بلافاصله همه جا (حداقل بصورت آنلاین) ناپدید شد و احتمالاً همینطور هم خواهد بود. (ما می گوییم اگر نتوانید آن را با قیمت عادی 299 دلار تهیه کنید ، “موجود است” ؛ بسیاری از توزیع کنندگان خارجی خوشحال هستند که می توانند آن را برای صدها دلار دیگر به شما بفروشند.) نینتندو سوییچ “معمولی” – همان سخت افزار دقیق ، اما بدون کدهای دیجیتالی. و این را در ذهن داشته باشید والمارت و دیگران اکنون هستند ارائه برخی از بزرگترین بازیهای تعویض با قیمت 15 تا 30 دلاربنابراین می توانید یک بسته هدیه خوب تهیه کنید.

ما همچنان با تغییر موجودی این داستان را به روز می کنیم.

مجموعه جمعه سیاه نینتندو سوییچ

همانطور که در بالا ذکر شد ، Walmart متعهد است که این بسته را چهارشنبه شب قبل از شکرگذاری تکمیل کند و به زودی بازیابی برای PS5 و Xbox انجام خواهد شد. با این حال ، تقریباً بلافاصله این موارد به فروش رسید (همانطور که حدس می زدید) و هیچ قول دیگری داده نشده بود

بسته Best Buy یکشنبه صبح بود ، اما بلافاصله ناپدید شد.

آمازون یک صفحه محصول برای این بسته دارد ، اما در حال حاضر فروشندگان فروش را به اتهام پاداش های رسوا به اشخاص ثالث می فروشد.

GameStop یک صفحه محصول برای بسته بندی دارد ، اما ما آن را در انبار موجود مشاهده نکرده ایم.

بله ، هدف نیز صفحه ای برای آن دارد. اگر فروشگاه محلی شما آن را در انبار داشته باشد ، ممکن است خوش شانس باشید که یک ردیف را انتخاب کنید

کنسول Nintendo Switch (نه بسته Black Friday)

آنها با همان سخت افزار Switch عرضه می شوند ، اما بدون کدهای عددی موجود در نسخه های بالا. این کلید با کنترلرهای قرمز و آبی ، کنترل کننده های خاکستری یا نسخه Animal Crossing (طراحی مبتنی بر بازی ، اما بدون این عنوان در دسترس است) در دسترس است.


آمازون


بهترین خرید


توقف بازی


قیمت مناسب سوئیچ چقدر است؟

بسته Mario Kart بهترین معامله برای سوییچ است. در غیر این صورت ، باید خود را خوش شانس بدانید اگر قیمت آن را با قیمت عادی 299 دلار پیدا کنید. برای بسته ها و کنسول های دست دوم که 400 دلار یا بیشتر به فروش می رسند ، پرداخت “فقط” با قیمت خرده فروشی توصیه شده برای این امر سودآور است تولید – محصول. Switch Lite 199 دلار است اما این مدل را نمی توان به تلویزیون صفحه نمایش بزرگ متصل کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های نینتندو سوییچ برای سال 2020


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Nintendo Switch 2: آنچه می خواهیم ببینیم


6:22


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر