[ad_1]

wyze-smart-home-starter-pack-2

هر آنچه برای بهبود خانه خود فقط با 50 دلار نیاز دارید.

عاقل

Wyze برخی از لوازم خانگی هوشمند فوق العاده ارزان را تولید می کند ، از جمله دوربین امنیتی از 20 دلار این مورد مورد علاقه Cheapskate و CNET است. معاملات نادر است ، جای تعجب نیست ، زیرا این موارد قبلاً در حاشیه نازک تیغ فروخته شده اند. اما برای مدت زمان محدود و در حالی که تجهیزات تمام می شود ، هوم دپو مجدداً این کار را انجام داده است بسته شروع کننده Wyze Smart Home با 50 دلار. این 50 دلار از قیمت اصلی و حدود 40 دلار کمتر از خرید همه چیز به صورت جداگانه است. (توجه داشته باشید که در چند بار گذشته که من این معامله را انجام داده ام ، برخی از خریداران نتوانسته اند این قیمت تخفیف شده را مشاهده کنند. من مطمئن نیستم که چرا.)

به هر حال ، تحویل رایگان است ، اگرچه شما همچنین می توانید بلافاصله آن را از آجر محلی Home Depot خود تحویل بگیرید.

بسته استارتر شامل موارد مختلفی است:

  • Wyze Cam اصلی ، یک دوربین امنیتی ساده اما کارآمد است که از صدای دو طرفه ، دید در شب و موارد دیگر پشتیبانی می کند. این کارت کارت حافظه microSD 32 گیگابایتی برای ذخیره سازی ویدئو محلی دارد ، اگرچه فضای ذخیره سازی ابری رایگان نیز دریافت می کنید.
  • سه لامپ Wyze ، همه با الکسا ، گوگل و IFTTT سازگار است. CNET را بخوانید بررسی لامپ Wyze برای یادگیری بیشتر
  • دو شاخه Wyze ، شاخه های هوشمند اساسی که می توانید با مواردی مانند لامپ ها و بخاری های فضایی استفاده کنید. CNET را بخوانید Wyze Plug عملا برای یادگیری بیشتر
  • Wyze Sense کیتی که شامل یک ماژول است که به پشت دوربین متصل می شود ، یک سنسور حرکت و یک جفت سنسور برای درها و پنجره ها. این باتری های داخلی تا یک سال دوام می آورند. شایان ذکر است: Wyze Proper دیگر این کیت را نمی فروشد ، زیرا بدیهی است که نسخه جدیدتر آن به زودی ارائه خواهد شد.

بنابراین ، بله ، شما کمی از همه چیز به دست می آورید. در صورت نیاز می توانید چیزهای بیشتری در هر قطعه اضافه کنید. Wyze اکنون دوربین های پیشرفته تری از جمله Wyze Cam Pan را با قیمت 30 دلار و جدید ارائه می دهد Wyze Cam Outdoor با قیمت 50 دلار ، قفل هوشمند (100 دلار) و بیشتر.

من از بسیاری از محصولات Wyze استفاده کرده ام. همه آنها واقعا خوب کار می کنند ، بخشی از آن به لطف یک برنامه عالی که مدیریت همه چیز را آسان می کند. Starter Pack قبلاً معامله ای جذاب 79 دلاری بود. اکنون واقعاً قابل توجه است.

تفکرات شما؟


در حال پخش:
این را نگاه کن:

با بهترین دوربین امنیتی Wyze تاکنون ملاقات کنید


2:27

اوایل سال جاری برای اولین بار منتشر شد. برای انعکاس قیمت فروش جدید به روز شده است. معامله جایزه منقضی شده حذف شد.


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روزرسانی ها ، آن را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. همچنین می توانید برای متنهای معاملاتی که مستقیماً به تلفن شما تحویل داده شده اند ثبت نام کنید. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET پیدا کنید و برای دریافت آخرین کدهای تخفیف Walmart ، کوپن eBay ، کد تبلیغاتی سامسونگ و حتی بیش از صدها فروشگاه آنلاین دیگر ، با صفحه کوپن صفحه CNET ما را مرور کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها به جواب ما می رسد صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر