[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020، انتخاب هدایای CNET با مشاوره ، نظرات و پیشنهادهای متخصص در مورد جدیدترین هدایای فناوری برای شما و خانواده شما

بگذارید حدس بزنم: شما جدید را می دانید Xbox X سری و PS5 یافتن آن تقریباً غیرممکن بود ، بنابراین تصمیم گرفتید به جای آن Nintendo Switch را انتخاب کنید. فکر کردید این در سال 2017 منتشر شد – این اخبار قدیمی است. خوب ، متاسفم که می گویم سوئیچ نیز برای رسیدن به این فصل تعطیلات سخت بازی می کند. با اينكه پاندمیکانال های موجودی که در اواخر تابستان پر می شوند ، عبور از کلید در پاییز همچنان دشوار است. و اکنون ، به لطف اولین بسته ویژه جدید Black Friday ، تهیه بسته مورد نظر شما به ویژه دشوار خواهد بود.

آنچه با جعبه بسته جدید سوئیچ به قیمت 299 دلار در جعبه دریافت می کنید ، در اینجا آمده است:

به عبارت دیگر ، شما همان سخت افزار عالی را دارید که می تواند به تلویزیون متصل شود یا در دستان شما بازی شود ، همراه با چند بازی رایگان. بنابراین حتی اگر در سوییچ کاملاً تازه کار باشید ، می توانید یک کنترلر Joy-Con را بگیرید و درست از جعبه خارج شوید و به یک مسابقه کارتینگ بروید. سپس ، از آنجا که بیشتر کتابخانه سوئیچ دیجیتالی است ، می توانید نسخه دیجیتالی هر بازی را که قلب شما می خواهد بارگیری کنید.

نینتندو-سوئیچ-سیاه-جمعه

نینتندو

این بسته در روز یکشنبه 22 نوامبر – در دسترس اکثر خرده فروشان اصلی – آمازون ، والمارت ، تارگت ، بهترین خرید و GameStop قرار گرفت – اما هنوز صفحه محصولات آمازون را نمی بینیم. مساله البته این است که دیگر در همه جا موجود نیست و احتمالاً همینطور هم خواهد بود. برای این منظور ، ما همچنین موجودی “معمولی” نینتندو سوییچ – همان سخت افزار دقیق ، اما بدون کدهای دیجیتال را کنترل می کنیم. و این را در ذهن داشته باشید والمارت و دیگران در روزهای آینده برخی از بزرگترین بازی های تعویض را با قیمت 15 تا 30 دلار ارائه می دهند تا بتوانید هدیه ای دلپذیر از خود تهیه کنید.

ما همچنان با تغییر موجودی این داستان را به روز می کنیم.

بسته جمعه سیاه نینتندو سوییچ

بسته بهترین بسته یکشنبه صبح بود ، اما بلافاصله ناپدید شد.

آیا والمارت این بسته را در تاریخ 25 نوامبر ساعت 9:00 بعدازظهر همراه با PS5 و Xbox کامل خواهد کرد؟ (ما توصیه می کنیم از حق بیمه دیوانه ای که توسط فروشنده سلول شخص ثالثی که در این میان بر روی این لینک اسکات می زند شارژ شود خودداری کنید)

GameStop یک صفحه محصول برای بسته بندی دارد ، اما ما آن را در انبار موجود مشاهده نکرده ایم.

بله ، هدف نیز صفحه ای برای آن دارد. اگر فروشگاه محلی شما آن را در انبار داشته باشد ، ممکن است خوش شانس باشید که یک ردیف را انتخاب کنید.

کنسول Nintendo Switch (نه بسته Black Friday)

اینها همان سخت افزار Switch هستند ، اما بدون کدهای دیجیتالی موجود در نسخه های فوق. با کنترلرهای قرمز / آبی ، کنترل کننده های خاکستری یا در نسخه Animal Crossing (طراحی مبتنی بر بازی ، اما بدون این عنوان موجود است) موجود است.


آمازون


بهترین خرید


توقف بازی


قیمت مناسب سوئیچ چقدر است؟

جای تعجب نیست که هیچ معامله ای در فروشگاه های بالا وجود ندارد. قیمت در حدود 300 دلار تعیین می شود که همان MSRP معمولی است. در واقع مدت هاست که شاهد تخفیف واقعی در سوییچ هستیم. (به ویژه تعطیلات سال 2019)

با این حال ، وقتی بسته ها و کنسول های دست دوم به قیمت 400 دلار یا بیشتر به فروش می رسند ، پرداخت “فقط” با قیمت پیشنهادی خرده فروشی سود این محصول است.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های نینتندو سوییچ برای سال 2020

این پست به طور مرتب در صورت بروز تغییرات موجودی به روز می شود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Nintendo Switch 2: آنچه می خواهیم ببینیم


6:22


Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر