[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020، انتخاب هدایای CNET با مشاوره ، نظرات و پیشنهادهای متخصص در مورد جدیدترین هدایای فناوری برای شما و خانواده

ساعت در حال افزایش است و شما کمتر از 20 روز برای خرید تا کریسمس فرصت دارید. اگر هدف شما خرید یک بسته نینتندو سوییچ Mario Kart Bundle است ، یافتن آن در انبار با قیمت خرده فروشی معمولی 300 دلار دشوار است ، اما این غیرممکن نیست. ما می دانیم زیرا حداقل یک نفر از CNET موفق شد با بسته های بازی در آمازون معامله کند و ما همچنین او را در یک انبار در Walmart دیدیم – بله ، فقط برای مدت کوتاهی. از صبح روز یکشنبه در هیچ کجا موجود نبوده است ، اما ما موجودی کالا را رصد می کنیم و با رسیدن لوازم بیشتر به روز می شویم.

برای مبتدیان ، بیایید در مورد آنچه با جعبه بسته جدید 300 Mario Switch Card دریافت می کنید صحبت کنیم:

به عبارت دیگر ، شما همان سخت افزار عالی را دارید که می تواند به تلویزیون متصل شود یا در دستان شما بازی شود ، همراه با برخی از بازی های رایگان. حتی اگر در سوییچ کاملاً جدید باشید ، می توانید یک کنترلر Joy-Con را بگیرید و درست از جعبه خارج شوید و وارد یک مسابقه کارتینگ شوید. سپس ، از آنجا که بیشتر کتابخانه سوئیچ دیجیتال است ، می توانید نسخه دیجیتالی هر بازی را که قلب شما می خواهد بارگیری کنید.

نینتندو-سوئیچ-سیاه-جمعه

نینتندو

این بسته در دسترس اکثر خرده فروشان اصلی – آمازون ، تارگت ، بهترین خرید و GameStop قرار گرفت – یکشنبه 22 نوامبر. اما بلافاصله به همه جا (حداقل بصورت آنلاین) رفت و احتمالاً همینطور هم خواهد بود. (ما می گوییم اگر شما نتوانید این بسته را با قیمت معمولی 300 دلار در کنسول نینتندو دریافت کنید ، “موجود است” ؛ بسیاری از توزیع کنندگان خارجی خوشحال هستند که آن را برای صدها نسخه دیگر به شما می فروشند. هدف ما “همچنین موجودی” معمولی “نینتندو سوییچ – همان سخت افزار دقیق ، اما بدون کدهای دیجیتالی موجود (را به پایین حرکت می کنیم) پیگیری می کنیم. و به خاطر داشته باشید که اخیراً دیدیم تعویض بازی ها سقوط می کند حداکثر 15 تا 30 دلار بنابراین می توانید یک بسته هدیه خوب تهیه کنید.

پیوندهای اینجا را بررسی کنید تا ببینید آیا بسته موجود در فروشندگان عمده موجود است. اما هشدار داده شود: اگر متوجه آن شدید ، می خواهید سریع عمل کنید – ما شاهد فروش سهام در آمازون و والمارت در عرض چند دقیقه بوده ایم. در حال حاضر هیچ نشانه ای از کاهش موجودی برنامه ریزی شده توسط خرده فروشان وجود ندارد ، اما ما همچنان به روز رسانی این صفحه اخبار را برای این بسته Nintendo Switch ادامه خواهیم داد.

به خاطر داشته باشید که مورد دیگری نیز وجود دارد بسته جدیدی از سوئیچ های نینتندو با قیمت 299 دلار به فروش می رسد که شامل کنسول ، کیس و اشتراک 12 ماهه رایگان نینتندو آنلاین است. به اندازه Mario Kart رایگان هیجان انگیز نیست ، اما حداقل در دسترس است. همچنین می توانید لمس کنید بسته نینتندو سوییچ با کنسول تم Fortnite و چندین هزار وی باکس پرتاب شده.

بیشتر بخوانید: بهترین هدایا برای نینتندو که سوئیچ نینتندو نیستند

بسته نینتندو سوییچ Mario Kart

همانطور که در بالا ذکر شد ، آخرین بار موجودی آنلاین را به طور خلاصه در Walmart دیدیم – یک بار در روز چهارشنبه قبل از شکرگذاری و بار دیگر در روز یکشنبه پس از آن.

بسته بهترین خرید صبح 22 نوامبر بود ، اما بلافاصله ناپدید شد.

حداقل یک کارمند CNET توانست سوئیچ را از آمازون در جمعه سیاه انتخاب کند. در صورت عدم موجودی ، قیمت های بیشتری را از توزیع کنندگان خارجی مشاهده خواهید کرد.

GameStop یک صفحه محصول برای بسته بندی دارد ، اما ما آن را در انبار موجود مشاهده نکرده ایم.

بله ، هدف نیز صفحه ای برای آن دارد. اگر فروشگاه محلی شما آن را در انبار داشته باشد ، ممکن است خوش شانس باشید که یک ردیف را انتخاب کنید.

کنسول های Nintendo Switch (نه بسته Mario Kart)

آنها با همان سخت افزار سوئیچ عرضه می شوند ، اما بدون کدهای عددی موجود در نسخه های بالا. این کلید با کنترلرهای قرمز و آبی ، کنترل کننده های خاکستری یا نسخه Animal Crossing (طراحی مبتنی بر بازی ، اما بدون این عنوان در دسترس است) در دسترس است.


آمازون


بهترین خرید


توقف بازی


قیمت مناسب سوئیچ چقدر است؟

بسته Mario Kart بهترین معامله برای سوییچ است. در غیر این صورت ، باید خود را خوش شانس بدانید اگر قیمت آن را با قیمت عادی 299 دلار پیدا کنید. برای بسته ها و کنسول های دست دوم که 400 دلار یا بیشتر به فروش می رسند ، پرداخت “فقط” با قیمت پیشنهادی خرده فروشی برای این سودآور است تولید – محصول. Switch Lite 199 دلار است – و یافتن آن کمی آسان تر است – اما این مدل را نمی توان به تلویزیون صفحه بزرگ متصل کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های نینتندو سوییچ برای سال 2020


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Nintendo Switch 2: آنچه می خواهیم ببینیم


6:22


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر