[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

در اینجا این است: بسته جدید Nintendo Switch Mario Kart فقط از روز یکشنبه گذشته در دسترس است ، اما به دست آوردن آن به همان اندازه دشوار است PS5 و Xbox X سری. اما والمارت به کمک می آید: Walmart نوید “پنجره در دسترس بودن” آنلاین این بسته را امروز ، چهارشنبه ، 25 نوامبر ، از 16:00 PT (19:00 ET) می دهد. این همان زمانی است که فروش بزرگ “جمعه سیاه” والمارت دو ساعت قبل از فیلم بعدی به طور رسمی آغاز شد کاهش موجودی برای PS5 و Xbox.

switch-walmart.png

Walmart / عکس صفحه توسط John Falcone / CNET

آنچه با جعبه بسته جدید سوئیچ به قیمت 299 دلار در جعبه دریافت می کنید ، در اینجا آمده است:

به عبارت دیگر ، شما همان سخت افزار عالی را دارید که می تواند به تلویزیون متصل شود یا در دستان شما بازی شود ، همراه با برخی از بازی های رایگان. حتی اگر در سوییچ کاملاً تازه کار باشید ، می توانید یک کنترلر Joy-Con را بدست آورید و درست از جعبه خارج شوید و به یک مسابقه کارتینگ بروید. سپس ، از آنجا که بیشتر کتابخانه سوئیچ دیجیتال است ، می توانید نسخه دیجیتالی هر بازی را که قلب شما می خواهد بارگیری کنید.

نینتندو-سوئیچ-سیاه-جمعه

نینتندو

علاوه بر Walmart ، این بسته در دسترس اکثر خرده فروشان اصلی – آمازون ، Target ، Best Buy و GameStop – از یکشنبه 22 نوامبر قرار گرفت. اما او بلافاصله همه جا (حداقل بصورت آنلاین) ناپدید شد و احتمالاً همینطور هم خواهد بود. (ما می گوییم اگر شما نتوانید آن را با قیمت عادی 299 دلار تهیه کنید “موجود است” ؛ بسیاری از توزیع کنندگان خارجی خوشحال هستند که آن را برای صدها دلار دیگر به شما می فروشند.) برای این منظور ، ما همچنین بخشهایی از موجودی نینتندو سوییچ “معمولی” – همان سخت افزار دقیق ، اما بدون کدهای دیجیتالی. و این را در ذهن داشته باشید والمارت و دیگران اکنون هستند ارائه برخی از بزرگترین بازیهای تعویض با قیمت 15 تا 30 دلاربنابراین می توانید یک بسته هدیه خوب تهیه کنید.

ما همچنان با تغییر موجودی این داستان را به روز می کنیم.

بسته جمعه سیاه نینتندو سوییچ

همانطور که در بالا ذکر شد ، والمارت قول داده است که این بسته را امروز ، 25 نوامبر ، ساعت 7:00 بعد از ظهر ، درست قبل از انجام همان کار برای PS5 و Xbox تکمیل کند.

بسته Best Buy یکشنبه صبح بود ، اما بلافاصله ناپدید شد.

آمازون سرانجام یک صفحه محصول برای این بسته در اختیار دارد ، اما در حال حاضر فروشندگان فروش را به اشخاص ثالث می پردازد و جوایز اضافی را دریافت می کند.

GameStop یک صفحه محصول برای بسته بندی دارد ، اما ما آن را در انبار موجود مشاهده نکرده ایم.

بله ، هدف نیز صفحه ای برای آن دارد. اگر فروشگاه محلی شما آن را در انبار داشته باشد ، ممکن است خوش شانس باشید که یک ردیف را انتخاب کنید.

کنسول های Nintendo Switch (نه بسته Black Friday)

آنها با همان سخت افزار سوئیچ عرضه می شوند ، اما بدون کدهای عددی موجود در نسخه های بالا. این کلید با کنترلرهای قرمز و آبی ، کنترل کننده های خاکستری یا نسخه Animal Crossing (طراحی مبتنی بر بازی ، اما بدون این عنوان در دسترس است) در دسترس است.


آمازون


بهترین خرید


توقف بازی


قیمت مناسب سوئیچ چقدر است؟

بسته Mario Kart بهترین معامله برای سوییچ است. در غیر این صورت ، باید خود را خوش شانس بدانید اگر قیمت آن را با قیمت عادی 299 دلار پیدا کنید. برای بسته ها و کنسول های دست دوم که 400 دلار یا بیشتر به فروش می رسند ، پرداخت “فقط” با قیمت پیشنهادی خرده فروشی برای این سودآور است تولید – محصول. Switch Lite 199 دلار است اما این مدل را نمی توان به تلویزیون صفحه نمایش بزرگ متصل کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های نینتندو سوییچ برای سال 2020


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Nintendo Switch 2: آنچه می خواهیم ببینیم


6:22


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر