[ad_1]

2021-bentley-continentalgt-v8-convertible-12

بنتلی در صورت بروز یک Brexit آشفته برنامه ریزی پیش رو می کند.

Kyle Hyatt / Roadshow

احتمالاً جای تعجب نیست که Brexit کارها را برای شرکتهای اتومبیلرانی انگلیس و شرکتهای خودروسازی در انگلیس بسیار پیچیده می کند. بر اساس گزارشی که روز چهارشنبه توسط رویترز منتشر شد ، در این مورد ، بنتلی هواپیماهایی را برای پرواز قطعات خودرو از قاره اروپا استخدام می کند تا فقط از مشکلات در مرزها و بنادر جلوگیری کند.

اگر این روش فوق العاده گران و ناخوشایند برای تجارت به نظر می رسد ، احتمالاً حق با شماست. شرکت متعلق به فولکس واگن پنج هواپیمای باری آنتونوف (می دانید بزرگها) برای حمل قطعات اجاره کرده است ، زیرا 90٪ اجزای وسایل نقلیه آن از اروپا می آید. اگر جلسات بحث و گفتگو در بلژیک بین مقامات انگلیس و اتحادیه اروپا در مورد روابط تجاری به خوبی پیش نرود ، طرح جت به عنوان یک توقف در نظر گرفته شده است.

آدریان هولمارك ، مدیر اجرایی بنتلی ، در بیانیه ای گفت: “ما دو سال برای برنامه ریزی صرف كرده ایم. ما پنج نفر آنتونوف در اختیار داریم تا اجساد را به منچستر منتقل كنیم.” “پیش از این ، ما با یک عرضه دو روزه به موقع بودیم. اکنون یک عرضه 14 روزه داریم. این 14 روز کاری است ، بنابراین این یک عرضه سه هفته ای است.”

وقتی صحبت از Brexit می شود ، بنتلی در صنعت خودرو وضعیت بی نظیری دارد. بعید است مشتریان این شرکت با افزایش هزینه ها به طور چشمگیری کنار بیایند و احتمالاً این شرکت برای غلبه بر انتقال در صورت خراب شدن شرایط ، هزینه های بیشتری را کاهش می دهد. همچنین پیش بینی می شود امسال بیش از 10 هزار خودرو در سراسر جهان بفروشد – رقمی که هالمارك می گوید برای سودآوری سال شركت كافی است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

2021 بنتلی بنتایگا همچنان یک اسب آبی لوکس است


8:34

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر