[ad_1]

آبمیوه گیری های سطح ورودی با چرخش پره ها با سرعت زیاد کار می کنند در حالی که محصولات شما را از طریق غربال مجبور می کنند تا در عرض چند ثانیه آب آنها را فشار دهد. این آبمیوه گیری سانتریفیوژ می تواند کثیف و قوی باشد ، اما هیچ چیز نمی تواند آب شیرین را در خانه شکست ، به خصوص اگر رشد تولید خود.

برخی از آنها وجود دارد چیزهایی که لازم است بدانی برای انتخاب بهترین آبمیوه گیری. ما هشت مدل از مدلهای گریز از مرکز بررسی شده و پرفروش را آزمایش کردیم تا بفهمیم کدام یک بیشترین OJ را برای نارنجی شما به شما می دهند. بنابراین مقداری آب سبز تهیه کنید و به خواندن ادامه دهید – در اینجا نحوه لرزیدن است.

مولی پرایس / CNET

ساحل همیلتون بهترین عملکرد را هنگامی که باید بیشتر آب آب پرتقال و کلم (بهترین میوه ها و سبزیجاتی که اکثر آبمیوه گیری ها در لیست مواد غذایی خود می یابند) بدست آورد ، به ارمغان آورد. ما همچنین در حال آزمایش آب سیب هستیم (این برنده را در زیر خواهید یافت). این آبمیوه گیری 800 واتی فقط یک سرعت دارد. هر دستگاه آب میوه گیری دیگری که ما آزمایش کردیم حداقل دو سرعت داشت ، اثبات می کند که دیگر همیشه همیشه چنین نیست ، خوب ، بیشتر.

با صرف 55 دلار ، عنوان بهترین آب میوه گیری با بودجه امروز را می گیرد ، وقتی می خواهید میوه ها و سبزیجات برگ دار را فشار دهید. همچنین می تواند در ماشین ظرفشویی ایمن باشد ، که به نظر من به همان اندازه کیفیت آب میوه مهم است. تنها شکایت من این است که Big Mouth همراه با یک ظرف آب برای قرار دادن در زیر فواره نیست. بسیاری از مدلهای دیگر این را شامل می شوند ، اما اگر مستقیماً به فنجان یا پارچ خود اشاره کنید ، این نباید مشکلی ایجاد کند.

مولی پرایس / CNET

درست به شکل برویل ، این آبمیوه گیری عمودی احساس سطح بالایی داشت و عالی به نظر می رسید. از نظر عملکرد به عنوان بهترین آبمیوه گیری به ساحل همیلتون بسیار نزدیک بود و بهترین عملکرد را برای آب سیب از گروه داشت. این مدل دو سرعته و 850 واتی با قیمت 150 دلار گران است ، اما با چند ویژگی خوب همراه است.

شامل یک کوزه 1 لیتری برای آب میوه و مهمتر از آن – “جدا کننده کف”. این تقسیم کننده مناسب درون کوزه ، هنگام ریختن مواد خوب ، لایه بالایی آبدار شما را حفظ می کند. مانند تمام آبمیوه گیری های موجود در این لیست ، شما یک لوازم جانبی برس برای تمیز کردن سبد مش از غربال دستگاه آب میوه گیری نیز دریافت خواهید کرد.

مولی پرایس / CNET

آبمیوه گیری JusSimple Oster برای بهترین طراحی برنده می شود. استفاده از آن آسان و تمیز کردن آن آسان بود. پوشش قرمز اسپرت روی فیلتر ، تمیز کردن سایر مدلهای فلزی بدون روکش را آسانتر می کند. یک جرقه چرخشی مناسب با موقعیت های باز و بسته ، آب را از چکه روی صفحات رویه شما از مجرای تغذیه محافظت می کند.

JusSimple همچنین دهان گسترده و 3 اینچی دارد ، بنابراین خرد کردن کمتر را برای قرار دادن محصولات خود در آب میوه گیری انجام می دهید. شماره گیری سرعت روشن به پیچیدگی این مدل می افزاید. اگرچه بهترین نتیجه را به من نداد (اوستر از هر هشتم در رده چهارم قرار گرفت) اما استفاده از آن بسیار خوشحال کننده بود و خوشحالم که اگر برای فروش باشد می توانم یک خانه دائمی در پیشخوان آن قرار دهم.

مدل های دیگر

سه آبمیوه گیری فوق بهترین عملکرد را داشتند ، اما من در مجموع هشت آبمیوه گیری را آزمایش کردم. در اینجا پنج مدل دیگر وجود دارد:

  • آبمیوه گیری گریز از مرکز Kuvings از سری NJ: این آب میوه برنده مقام سوم ما از نظر تولید آب بود. کمی برای پایان گران قیمت 149 دلار ، اما اگر هرگز آن را در فروش دیدید ، شرط خوبی است.
  • Bagotte DB-001: این آبمیوه گیری فقط با 60 دلار ، یک مدل بودجه ای است که می تواند کار را انجام دهد.
  • مولر اتریش: عملکرد این آبمیوه گیری 1100 واتی بیش از حد متوسط ​​بود تا قیمت 150 دلاری خود را تضمین کند.
  • Uisinart CJE-1000: این عالی به نظر می رسد اما عملکرد ضعیفی دارد. این نیز 179 دلار تند است.
  • سیاه + دکر: این آبمیوه گیری بدترین عملکرد ما بود ، اما روشی مقرون به صرفه است که فقط 40 دلار فشار دهید.

آزمایش آبمیوه گیری چگونه کار می کند

آزمایش آبمیوه گیری به معنای خوب ، اشاره کردن است. ما سیب ، پرتقال و کلم پیچ را برداشت کردیم تا این آبمیوه گیری ها را با بافت های مختلف تولید کنیم.

20200427-141050

مولی پرایس / CNET

سیب

برای آزمایش عملکرد پر سرعت دستگاه آب میوه گیری ، سه سیب قرمز را جمع آوری و برش دادم (در این دور از آزمایش از سیب های آلی گالا استفاده کردم) سپس سیب ها ، کوزه آب خالی و آبمیوه گیری خالی را در مقیاس بزرگ آشپزخانه توزین کردم. سپس من آب سیب را در تنظیم آبمیوه گیری بالا یا در صورت سرعتهای زیاد ، سرعت سیب توصیه شده در دفترچه راهنما تهیه کردم.

20200427-141548

مولی پرایس / CNET

نتیجه آب گلاب با تفاله قهوه ای روشن بود. بعد از آب گیری ، ظرف آب پر شده و آبمیوه گیری را با ضایعات سیب اندازه گیری کردم تا مشخص کنم دقیقاً چه مقدار آب از سیب ها خارج شده و چه مقدار از سیب در تفاله قرار دارد. این همان روشی است که من برای پرتقال و کلم استفاده کردم.

پرتقال ها

سه عدد پرتقال را از ناف پوست گرفتم و پالپ مرکزی رشته ای را برداشتم. آبمیوه گیری و ظرف آب خالی را نیز اندازه گیری کردم. بسته به اندازه ساقه آبمیوه گیری ، پرتقال ها را به گوه هایی متناسب با ساقه هرس کردم.

20200427-144701

آب پرتقال تازه می تواند بسیار گازدار باشد.

مولی پرایس / CNET

برای آب پرتقال ، دستگاه های آب میوه گیری را با سرعت کم تنظیم می کنم ، این یک تنظیم خوب برای میوه های نرم و آبدار مانند پرتقال است. بعد از تمام شدن آبمیوه گیری ، همه چیز را دوباره وزن کردم و یادداشت برداری کردم.

کلم

آزمایش آبمیوه گیری بدون وجود یک عنصر سبز برگ دار به پایان نمی رسد. در اینجا شایان ذکر است که اکثر دستگاه های آب گیری کن سانتریفوژ به خوبی مدل فشرده سازی سرد (یعنی جویدن) برای استخراج آب سبزیجات عمل نمی کنند. هنوز هم ممکن است برخی از آبمیوه گیری های گریز از مرکز با هم تراز باشند.

20200427-152854

آب کلم پیچ مطمئناً رنگارنگ است.

مولی پرایس / CNET

مانند آزمایش های سیب و آب پرتقال ، وزن تجهیزات و همچنین سه برگ کلم بزرگ را اندازه گیری و ضبط می کنم. اینجا نیازی به هرس نیست. ساقه های کلم پیچ دارای ارزش غذایی زیادی هستند و از دستگاه آبمیوه گیری عبور می کنند. من در مورد آب کلم حجم کمتری را دیده ام ، بنابراین اگر می خواهید به محصولات برگ دار اشاره کنید ، یک آبمیوه گیری جویدنی بهترین گزینه شماست.

همه مدل ها مقایسه شده است

نام

orange آب پرتقال استخراج شده

apple آب سیب استخراج شده

٪ استخراج شده از کلم پیچ

باگوت

70،07٪

67،20٪

22،86٪

سیاه + دکر

61،83٪

63،47٪

16.25٪

بروویل

72،26٪

75،61٪

38،76٪

کوئیزینارت

67،72٪

62،05٪

17.94٪

ساحل همیلتون

76،55٪

65،31٪

39،19٪

کووینگ

73،46٪

72،25٪

23.83٪

مولر اتریش

71،91٪

59،73٪

23،17٪

تیز

76،23٪

63،38٪

28،09٪

مواردی که باید در نظر گرفت

آبمیوه گیری سانتریفیوژ برای پردازش پرتقال ، سیب و بسیاری دیگر از میوه ها و سبزیجات مناسب است. وقتی نوبت به سبزیجات می رسد ، یک آب میوه گیری گریز از مرکز بهترین شرط شما نیست. مهم است که در مورد آنچه بیشتر به آن اشاره می کنید ، فکر کنید.

البته ، در هر سه آزمون من فاکتورهای دیگری را غیر از داده های وزن در نظر می گیرم. من توصیه می کنم به دنبال یک آبمیوه گیری با دهان گشاد ، حدود 3 اینچ باشید. این میزان آمادگی لازم قبل از آب میوه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. من همچنین طرفدار کوزه های آبدار با جداکننده های کف هستم (برای آنچه ارزش دارد ، من آب پرتقال بدون تفاله را نیز ترجیح می دهم).

از دیگر موارد مفید می توان به برس (بیشتر آبمیوه گیری ها یک عدد) و همچنین یک درپوش برای پوشاندن فواره و ساکشن های مکش روی پایه آبمیوه گیری اشاره کرد تا محکم آن را روی میز شما نگه دارد.

مهم نیست که کدام یک از آبمیوه گیری را انتخاب می کنید ، شرط می بندم که از تبدیل میوه های اضافی یا محصول خانگی به یک لیوان بلند آب گوارا رضایت زیادی کسب خواهید کرد. لذت حتی لازم نیست در اینجا متوقف شود. من با تمام آب آزمایش خود چه کردم؟ من آب میوه های یخ زده درست کردم

ewocbtlxyaimvn8

یخ نارنجی ظاهر می شود ، فقط منتظر تابستان است.

مولی پرایس / CNET

غذا و نوشیدنی بیشتر برای سال 2020

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر