[ad_1]

متشکرم ویروس کرونا همه گیری ، این فصل تعطیلات احتمالاً شاهد گردهمایی های کوچکتر از حد معمول است. اما تعداد افراد کمتر به این معنی نیست که نمی توانید سرگرم شوید. در واقع ، بسیاری بازی های تخته ای فقط با دو بازیکن طراحی شده اند – آنها بهترین هستند یا حتی فقط با دو بازیکن می توانند بازی کنند. و همچنین مجموعه های متنوعی از بازی ها شامل عناصر استراتژی ، پازل ، همکاری و موارد دیگر دارند.

بنابراین ، این یک شب بازی است! زمان خاموش کردن تلویزیون و بررسی پیشنهادات ما برای بهترین بازی های رومیزی برای دو بازیکن است. همانطور که حریف خود را دوئل می کنید و خود را در این جهان ها غرق می کنید ، متعجب خواهید شد که چگونه وقت خود را بدون آنها سپری کرده اید.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های خانوادگی برای تعطیلات

بازی های GMT

Twilight Struggle پیچیدگی استراتژیک بازی “بزرگ” را با مکانیک ساده بازی تسخیر سنتی مانند Risk متعادل می کند. هنگامی که شما برای حضور ، تسلط یا کنترل کامل بر مناطق مختلف میدان نبرد در سراسر جهان می جنگید ، یک بازیکن نقش ایالات متحده را بازی می کند و دیگری نقش اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی را بازی می کند. دو طرف در حال قرار دادن یک انسان بر روی ماه هستند ، تا وضعیت DEFCON را از طریق عملیات نظامی بدتر کنند ، در حالی که از ویرانی جنگ هسته ای (از دست دادن فوری) جلوگیری می کنند و نفوذ خود را در سراسر جهان در طناب قدرت جهانی گسترش می دهند.

Twilight Struggle برای همه مناسب نخواهد بود – این یک سرمایه گذاری زمان است و ممکن است مغز شما پس از بازی برای اولین بار احساس یک خرابکاری کند. اما تعداد کمی از بازی های این لیست از بازی ، برد یا باخت احساس رضایت می کنند.

دیوید کشیش / CNET

بازی های کاشی کاری تکیه گاه بسیاری از علاقه مندان به بازی های رومیزی است ، بخشی از آن به خاطر لذت ساختن یک صفحه بی نظیر در هر بار بازی است. بسیاری از افراد Carcassonne را بازی کرده اند ، یکی از محبوب ترین رکوردها در این سبک ، اما در واقع بهترین نمونه بازی نیست – و مطمئناً برای دو بازیکن بهترین نیست. برای من ، این ترکیبی است بین یکی از بهترین بازی های رومیزی در همه دسته ها ، Castle of Burgundy و یک بازی جامع کاشی کش با دو بازیکن ، Kingdomino. در هر دو بازی ، بازیکنان کاشی ها را از یک فضای مرکزی برمی دارند و کاشی ها را به سلطنت شخصی یا تخته پادشاهی خود اضافه می کنند (بسته به بازی). هر دو بازی کاملاً رقابت کاشی را با رضایت شخصی از ساختن حومه شخصی خود بدون مداخله مستقیم متعادل می کنند. این دو بازی شبیه به هم هستند ، اما احساس تفاوت شدیدی دارند. برای یک بازی کوتاه تر و ساده تر ، از Kingdomino استفاده کنید. برای انجام یک بازی عمیق تر و پیچیده تر ، “Castles of Burgundy” را انتخاب کنید. به هر حال پشیمان نخواهید شد.

بازی های نظارتی

اگر به یک بازی معمایی ساده نیاز دارید که یادگیری آن آسان باشد و نگرانی شما را تسکین دهد ، بیش از این به Patchwork نگاه نکنید ، بازی ای که در آن لحاف خود را “می دوزید” و برای جمع آوری دکمه ها با رقیب خود رقابت می کنید. بازی سریع است ، عناصر مسابقه ای و عناصر خرید پچ روح رقبا را راضی می کند و مکانیزم لحاف سازی تتریس مانند به اندازه تکمیل یک پازل شادی آور است.

تولید برای استراحت

اگر می خواهید در مسابقه خود کمی لقمه بیشتری بخورید ، سعی کنید 7 شگفتی بازی کنید: دوئل ، یک بازی کوچک فریبنده کارت. هر دو بازیکن با ترسیم نقشه های مختلف که به بازیکنان کمک می کند سلطه نظامی یا علمی را دنبال کنند ، منابع خود را رشد دهند و شگفتی های مختلف بسازند ، سعی می کنند تمدن ها را در سه دوره تمدن بسازند. بازی مسابقه ای سریعتر از بازی های استراتژیک بزرگتر مانند Twilight Struggle حرکت می کند و مکانیسم کارتینگ گزینه های شگفت انگیزی را برای مسدود کردن یا نگه داشتن حریف معرفی می کند. اگر برای بسیاری از جلسات بازی به دنبال یک بازی متعادل هستید ، این یکی از بهترین بازی های موجود است.

دیوید کشیش / CNET

بازی های کلاهبرداری در مهمانی ها محبوب هستند اما یافتن آن برای جمعیت کم بسیار دشوار است. خوشبختانه آقای جک اینجا است تا شما را نجات دهد! در این بازی سرگرم کننده ، یک بازیکن نقش Jack the Ripper ، یک قاتل آزادی را بازی می کند ، در حالی که بازیکن دیگر نقش کارآگاهی را که مسئولیت تحقیق در مورد جنایات شنیع او را بر عهده دارد ، بر عهده دارد. هشت شهروند بی نظیر جهان شرلوک هلمز – که هرکدام می توانند قاتل باشند – در خیابان ها پرسه می زنند. در هر دور ، بازیکنان شهروندان را به لامپ های خیابانی منتقل می کنند یا از آنها دور می شوند و از توانایی های ویژه خود استفاده می کنند. هر دو بازیکن می توانند هر یک از شخصیت های هیئت مدیره را کنترل کنند ، با در نظر گرفتن اهداف مخالف برای پیروزی در این بازی: کمک به جک برای ترک شهر یا گرفتن قاتل قبل از فرار.

بازی های چک

Codenames یک بازی فوق العاده محبوب برای مهمانی های کوچک است ، اما یک نسخه دو نفره از این بازی عالی وجود دارد که به همان سرگرم کننده است – اگر کمی رضایت بخش تر باشد ، زیرا شما نمی توانید پیروزی های خود را در بسیاری از چهره های بازیکنان شکست خورده مالش دهید. بازیکنان شبکه ای از کارت ها را ایجاد می کنند که روی هر کدام یک کلمه وجود دارد. سپس به یک بازیکن آموزش داده می شود که از سرنخ های یک کلمه ای استفاده کند تا بازیکن دیگر تعدادی کارت “درست” را حدس بزند. این یک بازی تداعی کلمات ، دانش مشترک و اعتماد است. سرگرم کننده است و به عنوان یک پاداش برای زوجین خوب است زیرا به شما می آموزد که بسیار موثر با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید.

با خیال راحت به توییتر یا نظرات خود با توصیه های خود برای بازی های تخته ای سرگرم کننده برای زوج ها و هم اتاقی ها مراجعه کنید. من به دنبال بازی های جدید دو نفره و بازی های رومیزی مشترک خواهم بود که در هفته های آینده وقت خود را صرف کنم.

توصیه های بیشتر برای بازی و سرگرمی

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر