[ad_1]

گویی تولد نوزاد به اندازه کافی استرس زا نبود ویروس کرونا بحران حتی بیشتر روی بشقاب والدین جمع شده است. با این حال ، روش هایی برای آسان سازی کارها مانند خدمات تحویل غذای کودک وجود دارد. به هر حال ، شما نمی خواهید هیچ یک از وقتهای ارزشمند خود را صرف پر کردن یک ظرف شیشه ای کوچک با پوره میوه ، غلات یا سایر غذاهای خانگی کودک کنید که مخصوص کام کودک شما تنظیم شده است. بگذارید شخص دیگری این قاشق های خوشمزه را برای شما ایجاد کند.

خوشبختانه امروزه فروشندگان غذای کودک به اندازه خود ثروتمند و راحت هستند خدمات تحویل غذا برای بزرگسالان (این بدان معناست که تعداد زیادی وجود دارد – این روزها بدون برخورد به سرویس تحویل غذا یا دو مورد نمی توانید سنگی پرتاب کنید). اما با این همه انتخاب غذای سالم ، چگونه بهترین گزینه را که برای شما و خانواده در حال رشد شما مناسب باشد پیدا می کنید؟

اول ، بیایید در مورد تغذیه فکر کنیم. همه ما می دانیم چگونه انتخاب کنیم غذای سالم صرف نظر از سن فرد مهم است. حتی برای نوزادان بسیار مهم است. غذاهای کودک و مغذی و با کیفیت می توانند به رشد و رشد مناسب کمک کنند (البته ذوب کمتری هم ذکر نمی شود). اگر مطمئن نیستید که چه چیزی باید به کودک خود تغذیه کنید ، خدمات اشتراک غذای کودک تمام اطلاعات مربوط به مواد مغذی و مواد تشکیل دهنده ، از چربی های سالم گرفته تا سایر جزئیات تغذیه ای قابل توجه متخصص تغذیه را نشان می دهد. انواع غذاهای ارائه شده نیز با بزرگتر شدن کودک شما ایجاد می شوند ، به هر حال ، کودکان بزرگتر نسبت به کوچکترین نوزادان نیازهای تغذیه ای متفاوت دارند.

همچنین بهترین خدمات تحویل غذای کودک برنامه ای را ایجاد می کند تا بتوانید بهترین پوره های گیاهی و غذاهای ارگانیک را برای گونه های خود – هفتگی یا ماهانه – تحویل دهید ، بنابراین شما هرگز بدون. این غذاهای کودک با غذای تازه تهیه می شوند و مطمئناً حتی غذا خوردن را نیز خوشحال می کنند.

نوزادان بسته به سن و مرحله رشد به رژیم های غذایی و انواع مختلفی از غذا نیاز دارند ، بنابراین بسیاری از بهترین خدمات تحویل غذای کودک ، تحویل یک برنامه تغذیه ای و بسته های ویژه را بر اساس این نیازهای خاص آماده می کنند. گزینه ها شامل کیسه های غذای مخصوص کودک ، پوره های کودک ارگانیک یا وعده های غذایی کامل تر برای کودکان خردسال است که شامل غذای جامد و غذای انگشتی ساخته شده از مواد ارگانیک است که به راحتی با دستان کوچک قابل گرفتن است. علاوه بر این ، هر سرویس تحویل غذا طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه می دهد ، اطمینان حاصل می کند که کودک شما از غذا خسته نمی شود و عادات غذایی سالم پرورش می دهد که به خوبی در زندگی به او خدمت می کند.

ما به شما کمک کرده ایم تا در یافتن بهترین سرویس اشتراک غذای کودک ، مواردی را کشف کنید. در اینجا هفت مورد از بهترین خدمات تحویل غذای کودک برای نوزادان ، کودکان نوپا و والدین شلوغ آورده شده است:

این سرویس ها مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند و هنگامی که سرویس های جدید را امتحان می کنیم به روز می شوند.

بیشتر بخوانید: بهترین مجموعه ها برای تغذیه سالم (برای بزرگسالان) در سال 2020

اگر غذای کودکانه سالم ، تازه ، سرگرم کننده و پر از عطر و طعم می خواهید ، بیش از Yumble Kids به دنبال آن نباشید. این شرکت اشتراک غذا انواع برنامه های غذایی هفتگی ، مواد مغذی و مواد مغذی را برای کودکان خردسال ارائه می دهد ، از جمله دستور العمل های سرگرم کننده غذای جامد مانند جیب های پیتزا با پوره سیب زمینی و کلم بروکلی یا پنیر روتینی با لوبیا سبز. چه بهتر این است که شما نیازی به آشپزی ندارید: فقط آنها را گرم کنید و کارتان تمام است.

فرکانس و قیمت ها: شروع با شش وعده غذایی در هفته با پرداخت 6 دلار در هر وعده ، 36 دلار در دو هفته اول.

Little Spoon طیف گسترده ای از گزینه های غذای کودک و مواد تشکیل دهنده ای را که به طور خاص برای تحریک مناطق مختلف رشد و سلامتی کودک شما طراحی شده اند ، ارائه می دهد. قاشق کوچک بعد از پاسخ دادن به چند سوال در مورد کودک شما ، یک برنامه تغذیه ای شخصی برای شما ایجاد می کند و مواد غذایی سالم و هفتگی را برای شما تازه می فرستد – فقط تعداد وعده های غذایی کودک را در روز انتخاب کنید. به عنوان یک امتیاز اضافی ، پوره های تازه غذای کودک با مواد آلی و بدون مواد نگهدارنده تهیه می شوند.

فرکانس و قیمت ها: سه اندازه برنامه (یک ، دو یا سه بار در روز) ، قیمت گذاری بستگی به مکان دارد.

اگر هنوز شیردهی یا با شیشه شیر می دهید ، مهم است که خوب غذا بخورید و بدن خود را سالم نگه دارید – برای شما و نوزادت. جعبه Boobie به شما کمک می کند تا در انجام این کار ، محصولات متنوعی را برای شیردهی و احتمالاً از شیر گرفتن کودک به شما کمک کند. هر ماه یک جعبه مخصوص تهیه شده توسط یک مشاور شیردهی به شما تحویل داده می شود که شامل مواردی مانند چای شیردهی ، نوشیدنی و کلوچه ، وسایل شیردهی و حتی اسباب بازی است.

فرکانس و قیمت ها: هر ماه با 25.50 دلار شروع می شود.

هنوز هم غذای جامد نمی خورید؟ نگران نباشید ، یومی برای شما پوشش داده است. این شرکت سه “مرحله” غذای کودک را شامل می شود ، از جمله پوره های یک ماده ای مانند سیب زمینی شیرین بنفش ، پوره های چند ماده ای مانند هلو و پودینگ دانه توت سیاه و گزینه های پوره مانند سبزیجات مخلوط سبز. شما می توانید مراحل پی در پی را طی کنید ، از غذای کودک تا غذای کودک ، با زایمان های هفتگی تازه ، به تدریج طعم ها ، مواد مغذی و بافت های جدیدی مانند کینوا ، روغن جوانه گندم و دانه های چیا را به کودکان خود معرفی کنید. .

فرکانس و قیمت ها: سه اندازه برنامه (یک ، دو یا سه بار در روز) که از حدود 5 دلار در روز شروع می شود.

اگر به وب سایت Once Upon a Farm بروید ، می توانید چهره آشنایی را ببینید. درست است ، این شرکت غذای کودک توسط بازیگر و مادر سه فرزند جنیفر گارنر اداره می شود. این شرکت کیسه های غذای تازه را با پوره های غذای کودک فشرده شده و سرد تهیه شده از میوه های ارگانیک و سبزیجات ارگانیک مجاز (مانند Magic Velvet Mango و Baby Bear Butternut Squash) و همچنین غذاهای ارگانیک برای کودکان خردسال و کودکان تهیه می کند. حتی می توانید محصولات Once Once a Farm را جداگانه خریداری کنید تا ببینید آیا بچه های کوچک شما قبل از تعهد به اشتراک ، از کیسه های غذای کودک ارگانیک خوششان می آید یا خیر.

فرکانس و قیمت ها: با قیمت 2.69 دلار در هر فنجان یا کیسه مواد آلی و ارسال رایگان خدمات اشتراک. 3 دلار در هر فنجان یا کیسه به اضافه 12 دلار حمل و نقل برای خریدهای یکبار مصرف.

خوراک زندگی

چه به غذای تازه و خوشمزه برای کودک ، کودک نوپا یا کودک نوپای خود نیاز داشته باشید ، Nurture Life شما را تحت پوشش قرار می دهد. این مارک غذای کودک بر روی ارائه وعده های غذایی متعادل و کاملاً بخشی به کودکان در هر سنی تمرکز دارد و همه وعده های غذایی در سه دقیقه یا کمتر آماده سرو هستند. غذا در یخچال – نه منجمد – تحویل داده می شود و صادقانه بگویم ، اگر وقت خرید در فروشگاه مواد غذایی را ندارید ، این ممکن است نزدیکترین چیزی باشد که می توانید برای تهیه غذای خانگی کودک از یک آشپز شخصی داشته باشید.

فرکانس و قیمت ها: شروع از هشت شیشه با قیمت 35 دلار در هفته ، به علاوه حمل و نقل.

کودکان کوچک خود را در معرض طعم ، بافت و بوی جدید با غذای Tiny Organics قرار دهید. این شرکت انواع گزینه های غذای سبک ، ارگانیک را ارائه می دهد که برای نوزادان هشت ماهه و بزرگتر ایده آل است و شما می توانید هر دو یا چهار هفته یکبار لوازم مورد نیاز خود را دریافت کنید. Tiny Organics از تغذیه با خود به عنوان راهی برای لذت بخشتر کردن زمان تغذیه و کمک به نوزادان در ایجاد مهارت های حرکتی خوب استفاده می کند. علاوه بر این ، غذا آنقدر خوشمزه به نظر می رسد که ممکن است وسوسه شوید یک لقمه بدزدید.

فرکانس و قیمت ها: از 3.52 تا 4.12 دلار برای هر وعده برای یک سرویس اشتراک (خرید یکبار مصرف نیز مجاز است).

خدمات تحویل غذا بیشتر

این داستان توسط کامرین رابیدو نوشته شده و در اصل در Chowhound منتشر شده است.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر