[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

دوشنبه سایبری اینجاست و فضای معامله AirPods … گیج کننده است. این به این دلیل است که فروش جمعه سیاه به بهترین قیمت در AirPods Pro – 170 دلار – رسیده است و آنها به سرعت به فروشندگانی مانند Walmart و Amazon فروخته شدند. در حال حاضر ، بهترین چیزی که می بینیم 199 دلار در Staples است. 50 دلار تخفیف دارد و هنوز هم خیلی خوب است. داستان برای AirPods استاندارد بهتر است: آنها 110 دلار (49 دلار از قیمت فروشگاه اپل) باقی می مانند و بهترین فروش فلش Best Buy در بعد از ظهر قیمت را به 99 دلار کاهش می دهد ، بهترین فروش تاکنون. و اگر AirPods استاندارد با جعبه شارژ بی سیم کامل می خواهید ، این به کمترین قیمت تا کنون بر می گردد: 140 دلار یا 59 دلار پس انداز از فروشگاه اپل.

ادامه مطلب: بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه (علاوه بر AirPods!)

بهترین معاملات فعلی را در زیر بررسی کنید ، اما به خاطر داشته باشید که قیمت گذاری و موجودی کالا در طول آخر هفته تعطیلات بسیار زیاد است.

قیمت AirPods 2020

مدل

قیمت فروشگاه اپل

بهترین قیمت در حال حاضر

بهترین قیمت (برای همه زمان ها)

AirPods Pro

249 دلار

199 دلار

169 دلار

AirPods

159 دلار

110 دلار (99 دلار به زودی)

99 دلار

AirPod با کیف شارژ بی سیم

199 دلار

140 دلار

140 دلار

سارا تو / CNET

Walmart چهارشنبه گذشته قیمت AirPods Pro را به 169 دلار کاهش داد – و بلافاصله از بازار خارج شد. آمازون به طور موثر با این مسئله (170 دلار) مقابله کرده است ، اما آن هم وجود ندارد. در حال حاضر قیمت آنها در Staples 199 دلار است – که هنوز هم 50 دلار کمتر از قیمت معمول فروشگاه اپل است – اما حداقل آنها موجود هستند. بررسی AirPods Pro را بخوانید.

Walmart در اوایل بازی فروش جمعه سیاه بسیار قدرتمند ظاهر شد و AirPods را به 99 دلار رساند – پایین ترین قیمت تاکنون. این آمازون و (با عضویت) در Costco و Sam’s Club ترکیب شد. این معامله خاص در حال حاضر منقضی شده است ، اما AirPods در آمازون 110 دلار باقی می ماند و به زودی در فروش فلش Cyber ​​Monday در Best Buy به 99 دلار باز می گردد. بررسی AirPods ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

من شخصاً AirPods ارزان تر یا AirPods Pro را مصرف می کنم. اما اگر واقعاً به شارژ بی سیم حسادت می کنید ، بدانید که می توانید AirPods استاندارد را با یک کیف شارژ بی سیم با قیمت 140 دلار تهیه کنید که نسبت به قیمت فروشگاه اپل 59 دلار پس انداز است.

این مقاله اغلب منعکس می شود تا قیمت های فعلی را منعکس کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر