[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

از سال 2020 به عنوان سالی یاد می شود سالن های ورزشی خانگی شکوفه از خاک پاندمی، با افزایش نگرانی در مورد کار با دیگران که در ورزشگاه ها و استودیوهای تناسب اندام ، که به طور دوره ای بسته می شوند و با افزایش موارد ویروس کرونا در سراسر کشور بازگشایی می شوند.

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری دو فرصت مناسب برای بهبود مجموعه تمرینات و تجهیزات بازیابی تمرینات برای خود معرفی کنید تناسب اندام در خانه، مانند تردمیل، قایقران، دوچرخه چرخان یا تفنگ ماساژ، یا هدیه ای برای تعطیلات مانند وزنه ها، وزنه ها یا نوارهای مقاومت برای دوست متمرکز بر تناسب اندام

ما بهترین فروش را در جمعه سیاه برای ورزش تعیین کرده ایم – در اینجا باید چیزی را بخاطر بسپارید ، چه یک گاراژ کامل برای تناسب اندام در خانه داشته باشید و چه فقط گوشه کوچکی از یک اتاق تمرین داشته باشید.

TRX

سیستم های TRX یک روش عالی برای قرار دادن سالن بدن سازی در فضای کوچک است. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک قاب در است که می توانید بندها را به آن متصل کنید و می توانید هرگونه حرکت تمرینی را فقط با وزن بدن خود انجام دهید.

یکی از بهترین ماشین های پارو فروشی در این جمعه سیاه با تخفیف 250 دلار به فروش می رسد. Hydrow مانند دستگاه Peloton در ماشین های قایقرانی است – دارای یک صفحه داخلی است که می توانید در آن دروس قایقرانی و ساخت درجه یک شرکت کنید. همچنین ساکت است و می تواند به صورت قائم ذخیره شود تا فضای بیشتری را ذخیره کند. بررسی ما درباره Hydrow Rower را بخوانید.

تناسب اندام Myx

اگرچه Peloton در این جمعه سیاه هیچ فروشی ندارد ، شما می توانید با یکی از گزینه های مورد علاقه ما برای دوچرخه های ورزشی Peloton ، Myx معامله کنید. این دوچرخه با یک صفحه نمایش 21.5 اینچی و یک برنامه اصلی داخلی برای تناسب اندام ، تجربه مشابه Peloton را ارائه می دهد.

برای بارگیری 250 دلار از دوچرخه Myx در وب سایت شرکت ، از کد BLACKFRIDAY استفاده کنید. Myx Fitness همچنین شامل یک کیف رایگان ، بطری آب و کاف گردن همراه با خرید و تحویل تضمینی به مدت دو تا چهار هفته است.

سارا تو / CNET

در مورد اسلحه های ماساژ نمی توانم به اندازه کافی خوب بگویم. این ابزارهای قدرتمند برای شکستن گره ها و سفتی ماهیچه ها ضربان دارند ، چه از آخرین تمرین خود احساس بیماری کنید و چه از زندگی در سال 2020 فقط تنش دارید.

برای هر کسی که عاشق ماساژ است ، اما امسال موفق به انجام آن نشده است ، هایپر ولت یک هدیه عالی است. همراه با پنج پیوست برای هر درد عضلانی است.

به دنبال اسلحه های ماساژ بیشتر هستید؟ فروش جمعه سیاه Theragun را مشاهده کنید.

آمازون

تشک Pro Yoga Manduka یکی از معتبرترین تشک های موجود در آن است و یافتن آن در فروش بسیار دشوار است. در کالاهای ورزشی دیک می توانید 24 دلار از اندازه 71 اینچ یا 30 دلار از نسخه 85 اینچی دریافت کنید. هر دو ضخیم ، نرم ، گرفتن آسان است و بیشتر از یوگا کار می کند. این حصیری است که من استفاده می کنم و من آن را اکیداً توصیه می کنم.

جیمز مارتین / CNET

مقیاس دیجیتال سرویس بهداشتی Withings فراتر از اندازه گیری وزن شماست و اطلاعات دقیق در مورد BMI ، چربی بدن ، توده عضلانی ، آب بدن ، ضربان قلب و توده استخوان را ارائه می دهد. این مورد برای هر سالن ورزشی خانگی خصوصاً برای افرادی که می خواهند لاغر شوند ضروری است.

بوفلکس

گرچه تردمیل مورد علاقه من از آنهایی نیست که آزمایش کردم ، اما نمی توانم این معامله را برای تردمیل متوقف شده Bowflex BXT116 مسخره کنم. این دارای تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز شما ، با کیفیت ساخت جامد است. از 28 نوامبر در Best Buy آن را با قیمت 1000 دلار دریافت کنید.

این معامله روز شنبه 28 نوامبر در دسترس است.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر