[ad_1]

ترموستات هوشمند بیشتر از مدیریت سیستم گرمایش و سرمایش خانه خود انجام دهید. این برنامه ها فعال می شوند لوازم خانگی هوشمند امکان تنظیم ترموستات خود را از تلفن ، خواه روی کاناپه ، در فروشگاه مواد غذایی یا در تعطیلات – هر جا که تلفن یا دستگاه همراه شما به یک شبکه Wi-Fi یا تلفن همراه متصل است ، فراهم کنید. بسیاری از ترموستات های هوشمند نیز با الکسا کار می کنند ، دستیار گوگل و سیری اکنون همچنین ، راهی دیگر برای تنظیم تنظیمات خود با دسترسی از راه دور به سیستم های خانه هوشمند خود در اختیار شما قرار می دهد.

برخی از سیستم های ترموستات هوشمند همچنین از ویژگی های هوشمندی مانند حسگر حرکت برای تعیین اینکه در خانه هستید یا بیرون هستید استفاده می کنند و بدون اینکه با سیستم HVAC خود سر و کار داشته باشید به طور خودکار دما – هم گرمایش و هم سرمایش – را برای شما تغییر می دهند. دیگران به شعاع ژئوزونینگ تکیه می کنند: هنگامی که از خانه خود فاصله مشخصی می گیرید ، آنها به طور خودکار به حالت دور می روند و پس از بازگشت به حالت خانه برمی گردند. سپس ویژگی هایی مانند سنسورهای از راه دور ، کیت افزایش قدرت ، ترموستات وجود دارد که با زیرساخت های موجود کار می کنند (به عبارت دیگر ، Home Home Kit) و البته ترموستاتهایی که میزان مصرف انرژی را اندازه گیری می کنند تا خانه شما بتواند از نظر مصرف انرژی بیشتر کار کند. در واقع ، یک ترموستات خانه هوشمند یک وسیله هوشمند کم مصرف است که هم برای محیط زیست و هم برای کیف پول شما مفید است.

حتی بهتر ، این گزینه ها خیلی بیشتر از یک ترموستات قابل برنامه ریزی ارائه می دهند – شما ترموستات آموزشی می خواهید که مطابق میل شما کنترل دما را بهبود بخشد.

برای همراهی با این ویژگی های مدرن ، بسیاری از سیستم های گرمایشی و سرمایشی متصل از طراحی نوآورانه برخوردار هستند. از جانب شکل گرد شده در یک صفحه لمسی پاسخگو ، ترموستات های هوشمند بسیار متفاوت از ترموستات سنتی شما هستند. آنها همچنین می توانند سیگنال های هوشمند برای شما ارسال کنند ، با دیگر دستگاه های خانه هوشمند شما همگام سازی شوند و حتی برخی ممکن است به دستورات صوتی پاسخ دهند.

بیایید مدل های مختلف مدل های موجود را بررسی کنیم. ما تأکید خواهیم کرد که چه چیزی هر مدل را از مدل های دیگر متفاوت می کند و در پایان ما برنده را در بهترین ترموستات هوشمند از بسته انتخاب خواهیم کرد. ما لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم ، اما در اینجا لیستی از ترموستات های هوشمند وجود دارد که اخیراً آزمایش کرده ایم:

کریس مونرو / CNET

ترموستات هوشمند Ecobee گزینه مورد علاقه من برای بهترین ترموستات هوشمند موجود امروز است. بله ، با قیمت 249 دلار گران است ، اما عملکرد و ویژگی های پشتیبان گیری از آن را دارد – مخصوصاً اگر می خواهید با الکسا صحبت کنید بدون شما باید یک Amazon Echo بخرید. اگر بلندگوی آمازون الکسا نمی خواهید یا به آن احتیاج دارید ، ترموستات 169 دلاری وای فای Ecobee3 Lite نیز گزینه مناسبی است. بررسی Ecobee SmartThermostat با کنترل صدا را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

ترموستات جدید Ecobee بخشی از ستون الکسا است


1:21

کریس مونرو / CNET

ترموستات Nest یک ترموستات هوشمند با پشتیبانی از الکسا و دستیار Google از Google است – و فقط 130 دلار یا حتی کمتر است. در مقایسه با ترموستات های پیشرفته هوشمند با قیمت 250 دلار ، این مدل ارزش بالایی دارد. همچنین به نظر خوب می رسد ، نصب و استفاده از آن در برنامه Google Home آسان است (یا با یک فرمان صوتی ؛ بلندگوها و نمایشگرهای سازگار هوشمند به طور جداگانه به فروش می رسند) و عملکرد خوبی دارد.

اگر به دنبال یک ترموستات سطح ورودی هوشمند و جامد هستید ، ترموستات Nest گزینه بسیار خوبی است. بررسی ما درباره ترموستات Nest را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Honeywell Home T9 یک ترموستات هوشمند با قیمت 200 دلار از Resideo است. T9 با الکسا و دستیار Google کار می کند و عملکردی قابل اعتماد و کاربردی جامع را ارائه می دهد. این دستگاه همچنین دارای سنسورهای از راه دور برای رطوبت ، مجاورت و دما است که آن را به هوشمندترین لوازم جانبی حسگر در اطراف تبدیل می کند. سنسور Nest فقط خواندن دمای محیط را فراهم می کند ، در حالی که سنسور Ecobee فقط توانایی تشخیص دما و مجاورت را دارد. بررسی ما را در مورد ترموستات هوشمند Resideo Honeywell Home T9 بخوانید.

تست ترموستات

بیایید در مورد تست صحبت کنیم. ترموستات های هوشمند با نصب شروع می شوند. نصب می تواند از ترموستات به ترموستات و بین سیستم های HVAC به میزان قابل توجهی متفاوت باشد ، اما برای نصب این دستگاه ها مراحل اساسی لازم است. مثل همیشه ، اگر در مورد مراحل نصب س questionsالی دارید ، با یک نصاب حرفه ای مشورت کنید. در اینجا مراحل اساسی وجود دارد:

  • برق ترموستات قطع کننده مدار را خاموش کنید
  • ترموستات قدیمی را بردارید
  • صفحه پایه ترموستات را با پیچ های نصب شده نصب کنید
  • سیم ها را به پایانه های سیم وصل کنید
  • روی صفحه جلو کلیک کنید
  • برق را به قطع کننده مدار روشن کنید

آیا نصب ترموستات به خصوص دشوار بود؟ اگر چنین است ، چرا؟ به عنوان مثال ، بعضی از مدل ها به سیم C نیاز دارند که در صورت عدم نصب می تواند نصب را پیچیده کند. مطمئن نیستید سیم C چیست؟ از اینجا شروع کنید.

از آنجا به برنامه می روم. هر ترموستات هوشمند یکی دارد. اگر قبلاً برنامه ای ندارم ، برنامه را بارگیری کرده و یک حساب کاربری ایجاد می کنم. سپس ترموستات را با دنبال کردن مراحل برنامه پیکربندی می کنم. این معمولاً به معنای اتصال به شبکه محلی Wi-Fi ، نامگذاری ترموستات به عنوان “راهرو” یا “اتاق خواب” است و سپس می توانید از ترموستات خود استفاده کنید.

برنامه چقدر خوب کار می کند؟ آیا به راحتی به تنظیمات ترموستات مورد نیاز می روید؟ آیا ایجاد یک برنامه زمان بندی یا فعال کردن پهنه بندی زمین آسان است؟ این امر ارزیابی قابلیت استفاده از ترموستات را همراه با کارکرد آسان دستی سخت افزار ترموستات در نظر می گیرد.

من همچنین در حال آزمایش یکپارچه سازی خانه هوشمند ، به ویژه سیستم های فعال شده با صدا هستیم که می توانید از طریق دستیارهای صوتی مانند الکسا ، دستیار Google یا سیری به آنها دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال بیشتر ترموستات های متصل حداقل با یک دستیار صوتی و برخی دیگر سازگار هستند Ecobee3 Lite و ترموستات هوشمند Ecobee، با این سه کار می کند. آیا دستورات صوتی همانطور که در یک مکالمه واقعی جریان دارند به طور طبیعی جریان دارند؟ آیا واقعاً ترموستات مطابق دستورات شما دما – گرمایش و سرمایش را تنظیم می کند؟

همه این موارد نتیجه کلی ترموستات هوشمند و احتمال پیشنهاد آن را تعیین می کنند.

راهنماهای هوشمندتر برای خرید خانه

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر