[ad_1]

اگر شما یا شخص مهم دیگر هستید تراورس کناری، ممکن است بدانید که چیست انواع تشک اشتباه است تا شب خوبی داشته باشم خواب. بعضی از آنها شانه و ران شما را نمی دهند و به طور کلی خیلی سخت هستند ، در حالی که برخی دیگر خیلی نرم هستند و باعث می شود احساس کنید که ستون فقرات از راه های دیگری خم می شود. آنچه که هر اتاق خواب جانبی به آن نیاز دارد تشکی است که ارائه می دهد تعادل ایده آل پشتیبانی و نرمی.

یافتن خوب می تواند یک چالش باشد تشک برای خوابهای جانبی (مخصوصاً بصورت آنلاین) ، اما من شخصاً در بیش از دوازده مدل خوابیدم تا بهترین تشک ها را برای خوابهای جانبی پیدا کنم.

لیندسی بویرز / CNET

مطمئنم به محض دیدن تشک Saatva Classic که از کامیون خارج می شود ، یک شکلک قلبی شدم. ضخیم بود ، به نظر می رسید مخمل خواب دار ، و اگر چه ترکیبی مانند بقیه افراد موجود در لیست بود ، اما در جعبه ای وارد آن نمی شد (و با حمل رایگان روی دستکش های سفید همراه بود). من گزینه ultra plush را انتخاب کردم ، که در بازار برای خواب های جانبی وجود دارد که کانتور بیشتری می خواهند و این همان چیزی بود که امیدوارم بیشتر باشد.

احساسی ابری که انتظار داشتم وجود نداشت – حتی اگر نقش به نظر می رسید – اما فهمیدم آنچه فکر می کنم می خواهم و آنچه ستون فقراتم در واقع می خواهد دو چیز متفاوت است. چند شب اول خوب بود اما بعد از چند هفته خوابیدن روی تشک ، عاشق شدم.

تشک Saatva کوئل های فنر داخلی را با کف و بالشتک لاتکس سطح بالا ترکیب می کند که بیش از یک پله بالاتر از بالش استاندارد شماست. همچنین با فناوری ویژه کمر و پشتیبانی اضافی در مرکز تشک ها طراحی شده است. این ترکیب ستون فقرات را هنگام خوابیدن به پهلو حفظ می کند تا بتوانید بدون درد بیدار شوید. من با مقداری درد در ناحیه گردن ، مفصل ران و مچ پا مقابله کرده ام و تقریباً بعد از خواب منظم روی این تشک ناپدید شده ام.

هر تشک Saatva نیز به سفارش ساخته می شود که به نظر من واقعاً عالی بود. شما می توانید از سه سطح راحتی – فوق العاده مخمل خواب دار ، سخت و سخت لوکس – و دو ارتفاع تشک متفاوت – 11.5 اینچ و 14.5 اینچ انتخاب کنید. من با تشک 14.5 اینچی رفتم و اگرچه خیلی از قد اضافی را دوست دارم ، اما بالاتر از حد انتظار من است. ملحفه ها مدام از گوشه و کنار بیرون می آمدند ، بنابراین مجبور شدم یک ست جدید که مخصوص تشک های عمیق طراحی شده است را بخرم ، بنابراین اگر گزینه ضخیم تری را دنبال می کنید این را بخاطر داشته باشید.

Saatva Classic برای تقسیم شاه کالیفرنیا در اندازه های دوگانه XL در دسترس است و قیمت آن از 799 تا 1،999 دلار است.

لیندسی بویرز / CNET

Layla Hybrid تنها گزینه قابل جابجایی در این لیست است و واقعاً یکی از تنها گزینه های تشک هیبریدی قابل جابجایی است. اما فقط معکوس نیست تا بتوانید آن را حرکت دهید و به طور مساوی بشکنید. در واقع دو تشک مختلف را در یکی ترکیب می کند. یک طرف نرم و طرف دیگر سخت است ، اگر شما نمی توانید در تشک تصمیم بگیرید که چه می خواهید ، راه حل ایده آل برای شماست.

طرف نرم که در مقیاس سختی از چهارم درجه 10 رتبه چهارم را دارد ، دارای یک احساس مخلوط است که بدن شما را در تمام نقاط فشار در آغوش می کشد و مشخص می کند. طرف سخت ، دارای رتبه هفت از 10 ، پشتیبانی بیشتری را با ظرفشویی های کمتری ارائه می دهد تا ستون فقرات در حالت خوابیده قرار بگیرد. هر دو طرف برای خواب های جانبی به یک اندازه عالی هستند.

در روزهایی که احساس مریضی و تنش می کردم ، طرف نرم به اندازه کافی برای کاهش فشار روی شانه ها و ران هایم کافی بود ، اما با این وجود پشتیبانی لازم را برای جلوگیری از بیدار شدن از درد فراهم می کرد. در روزهایی که احساس کردم می خواهم کمی بیشتر حمایت کنم ، طرف سختگیر از من حمایت کرد.

وقتی صحبت از ساخت تشک می شود ، لیلا یک ترکیبی واقعی است که لایه های کف حافظه را با کویل های جیب پیچیده شده جداگانه ترکیب می کند. کف نیز با عسل تزریق می شود ، که گرما را از بدن شما هنگام خواب از بین می برد. در غیر این صورت ، من تمایل به خنک خوابیدن دارم ، اما این ویژگی عالی برای هر کسی است که شب کمی عرق می کند ، به خصوص اینکه حافظه فوم به دلیل گرفتن گرما شناخته شده است.

Layla Hybrid به صورت دو جفت در کنار پادشاه کالیفرنیا موجود است و قیمت آن از 1249 تا 1849 دلار است.

لیندسی بویرز / CNET

ستاره ترکیبی Tuft و Needle یک فوم حافظه تطبیقی ​​است که فشار شانه ها و ران ها را برطرف می کند و بدن شما را با مهارت طراحی می کند و شما را در تمام مکان های مناسب در آغوش می گیرد. برای راحتی بیشتر کارها ، T&N این مموری فوم را با کویل های استیل پیچیده شده و ژل سرامیکی ترکیب می کند ، به طوری که علاوه بر نرمی ، از پشتیبانی مناسبی نیز برخوردار می شوید تا احساس غرق شدن نکنید. و کار می کند

تشک آنقدر نرم بود که فشار را از روی شانه ها و ران هایم می گرفت ، اما احساس کردم که وسط ستون فقراتم افتاده نیست. بدون درد از خواب بیدار شدم و پس از کمی کشش ، بدنم چابک و آماده کار شد. این تشک همچنین دارای گرافیت ، دانه های ژل و کانالهای بیرونی است که با هم کار می کنند تا رطوبت را از بین ببرند و جریان هوا را بهبود ببخشند ، بنابراین من را خوب و خنک نگه داشت.

تنها نقطه ضعف این است که به نظر می رسد بازگشت بیش از بقیه وجود دارد. اگرچه صدای جیر جیر وجود ندارد ، اما مانند برخی از تشک های بهاری سنتی ، انتقال حرکت از روی دوست پسر من ، پرتاب و چرخش کافی بود تا من در نیمه شب بیدار شوم. به همین دلیل آن را برای شما که تنها می خوابید توصیه می کنم.

هیبرید Tuft و Needle به صورت دو جفت در کنار پادشاه کالیفرنیا موجود است و قیمت آن از 895 دلار تا 1745 دلار است.

لیندسی بویرز / CNET

Helix Midnight LUXE بدون شک یکی از بهترین تشک ها برای خواب های جانبی است ، اما من فکر کردم که این یک تشک واقعا عالی برای هر نوع خواب است. از نظر فنی توسط Helix طبقه بندی شده است اما به اندازه کافی نرم است که می تواند کمی به رانها و شانه های شما بدهد تا از درد و احساس گزگز در بازوها و دستان بیدار نشوید ، همانطور که می توانستید با تشک های سخت تر.

مانند بیشتر تشک های هیبریدی ، Helix Midnight LUXE از لایه های مختلف کف و ژل همراه با فنرهای داخلی ساخته شده است ، اما با لایه بالایی بالش تمام می شود ، که باعث راحتی بیشتر می شود و به آن مزیت بیشتری نسبت به رقبا می دهد.

از آنجا که در هر موقعیتی راحت است ، برای زوج هایی با سبک خواب متفاوت نیز گزینه بسیار مناسبی است. چه به پهلو بخوابید چه به پشت ، هلیکس با شما سازگار می شود و در همه مکان های مناسب از شما پشتیبانی می کند.

Helix Midnight LUXE در دوقلو برای پادشاه کالیفرنیا در دسترس است و قیمت آن از 999 دلار تا 2199 دلار است.

لیندسی بویرز / CNET

وقتی سوار بنفش هیبریدی Premier 4 شدم و کنار خودم پیچیدم ، اولین فکرم این بود: این احساس عجیب و غریب است. فن آوری شبکه ای که مختص بنفش است ، قطعاً با هر چیز دیگری که امتحان کرده ام متفاوت است و این احساس را داشتم که تشک سعی دارد مرا مجبور کند تا روی شکمم جلو بروم.

اما بعد از چند شب روی تشک ، به آن عادت کردم و بنفش به سرعت به یکی از موارد مورد علاقه من تبدیل شد. جلوپنجره مشبک با بسیاری از کانال های بیرونی طراحی شده است ، بنابراین می تواند بدن شما را کاملاً مطابقت داده و شکل شما را کاملاً مشخص کند. نتیجه نهایی احساس گرانش صفر است ، که واقعاً فشار وارد بر ران و شانه های شما را کاهش می دهد و بسیار نرم و راحت احساس می شود.

بنفش همچنین به نظر می رسد که حرکت را بهتر از هر چیز دیگری در این لیست جدا می کند ، بنابراین اگر در خوابیدن با شخص دیگری هستید که بازی می کند ، گزینه خوبی است.

Purple Hybrid Premier 4 در سایز دوقلو XL برای تقسیم پادشاه در دسترس است و قیمت آن از 1،999 دلار تا 3،998 دلار است.

لیندسی بویرز / CNET

اگر بیشتر اهل خواب هستید و بیشتر طرفی دارید که می چرخد ​​و می چرخد ​​و گاهی به پشت شما ختم می شود ، پس Leesa Legend مناسب شما است. تشک با دو لایه فنر و دو لایه حافظه فوم تخصصی طراحی شده است تا از راحتی و پشتیبانی مناسب برای همه موقعیت های خواب برخوردار باشد.

من به ویژه تحت حمایت قرار گرفتم. حتی وقتی دیدم که در لبه تخت و در فاصله یک سانتی متری از غلت زدن روی زمین در حال تکان خوردن هستم ، احساس امنیت و حمایت کردم. انتقال حرکت یا از دست دادن آن یکی دیگر از موارد مورد علاقه من در مورد لسا بود. تخت برخی از حرکات جدی را تحمل کرد و در تمام مدت نسبتاً بی حرکت ماند.

Leesa همچنین به استثنای Saatva ، بالاترین شکل و ظاهر را داشت. فقط با نگاهی به آن می توانید بگویید که این یک تشک با کیفیت بالا است که با در نظر گرفتن راحتی و دوام ساخته شده است.

Leesa Legend در دو اندازه XL برای پادشاه کالیفرنیا در دسترس است و قیمت آن از 1699 دلار تا 2499 دلار است.

رویاهای شیرین

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر