[ad_1]

اگر هم اکنون به دنبال بهترین تلویزیون برای خرید هستید ، احتمالاً مدت زیادی از خرید تلویزیون آخر گذشته است. شما ممکن است با تمام اصطلاحات اصطلاحات تلویزیونی کنونی تازه باشید: HDR، Ultra HD 4K، 8K، شما هستید، QLED، 120 هرتز و HDMI 2.1. من تلویزیون را مرور کردم برای نزدیک به 20 سال، از روزهای پلاسما و فرافکنی عقب. تمرکز من این است که بهترین کیفیت تصویر را برای پول پیدا کنم ، خواه به دنبال پیشرفته ترین تلویزیون OLED باشید یا چیزی کمی زرق و برق دار.

لیست زیر بهترین تلویزیون هایی است که من در آزمایشگاه تست CNET بررسی کرده ام (برای سال 2020 ، این زیرزمین من است) ، جایی که من کیفیت تصویر ، تلویزیون هوشمند ، طراحی و ویژگی های کنار هم را مقایسه می کنم تا ببینم کدام یک ارزش خرید دارند. من به مواردی مانند نسبت کنتراست ، کم نور شدن محلی ، زاویه دید و یکنواختی ، کاهش سرعت ورودی و سرعت تازه سازی بازی ها و چگونگی پشتیبانی تلویزیون از خدمات پخش جریانی مانند Netflix ، Hulu و Disney Plus نگاه می کنم. در اینجا توصیه های من ، با یادداشت های زیر به خاطر داشته باشید:

  • در غیر این صورت که موارد دیگری ذکر شده باشد ، تمام قیمت هایی که برای مدل های 65 اینچی مشاهده خواهید کرد.
  • به دنبال اندازه خاصی از صفحه هستید؟ مشاهده کنید: تلویزیون های 32 اینچ ، تلویزیون های 43 اینچ ، تلویزیون های 55 اینچ ، تلویزیون های 65 اینچ و تلویزیون های 75 اینچ.
  • پایان سال ، از حدود شروع می شود جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، معمولاً بهترین زمان برای یک معامله خوب است.
  • اگر نگران هستید که سال آینده تلویزیون یک ویژگی عالی داشته باشد که اگر اکنون تلویزیون خریداری کنید ، آن را از دست خواهید داد ، تلویزیونهای آرام معمولاً از فناوری بالغ برخوردار هستند و توصیه ما این است که اگر اکنون به تلویزیون جدید نیاز دارید ، شما باید بگیرید.
  • این لیست به صورت دوره ای به روز می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین تلویزیون های PS5 و Xbox Series X ، سری S: LG CX OLED ، Sony X900H ، TCL 6-Series و بیشتر

دیوید کاتزمایر / CNET

هیچ تلویزیونی که من تا به حال آزمایش کرده ام با این هزینه اندک کیفیت تصویر را ارائه نمی دهد. سری 6 TCL 2020 دارای کیفیت تصویر بهتری نسبت به مدل قبلی خود است ، این به لطف فناوری mini-LED و کم نور شدن محلی در مقیاس کامل است که به آن کمک می کند تا تقریباً در هر تلویزیون دیگری با این قیمت حلقه بزند. این همچنین یک گزینه خوب برای گیمرها با حالت جدید THX است که ترکیبی از تأخیر ورودی کم و کنتراست زیاد است. گویی که این کافی نبود ، سیستم عامل Roku TV مورد علاقه ماست.

ابعاد: 55- ، 65- ، 75 اینچ. بررسی ما در مورد TCL 6-Series (2020 Roku TV) را بخوانید.

دیوید کاتزمایر / CNET

چی میگی؟ شما فقط بهترین تلویزیون را می خواهید ، پول بدون موضوع است؟ اینجا. در تست های جانبی من ، LG CX برای سال 2020 با کنتراست کلاس جهانی ، دید عالی در یک زاویه و یکنواختی عالی بهترین تلویزیونی است که من تاکنون تماشا کرده ام. اگر توانایی پرداخت آن را دارید ، این تلویزیونی است که دریافت می کنید.

ابعاد: 48- ، 55- ، 65- ، 77 اینچ. بررسی سری LG OLEDCX را بخوانید.

جدا از TCL 6-Series بالا ، این دومین تلویزیون با هزینه عالی است. TCL دارای یک تصویر بهتر و یک سیستم HDTV هوشمند بهتر است ، بنابراین در کل یک تلویزیون عالی است ، اما همچنین چند صد دلار گران تر است. اگر توانایی خرید سری 6 را ندارید ، این ویزیو نایب قهرمان بسیار خوبی است.

ابعاد: 50- ، 55- ، 65 اینچ. بررسی Vizio M7-Series Quantum (2020) را بخوانید.

سارا تو / CNET

اگر قیمت مارک Sony X900H را انتخاب می کنید ، با کیفیت تصویر هم تراز با سری TCL 6 و قیمتی که مناسب نیست ، یک انتخاب عالی است. که بسیار گران تر و مجموعه اتصالات در واقع بهتر از TCL است. در زمستان سال 2020 ، این قابلیت ورودی کامل 4K / 120Hz HDMI را برای به حداکثر رساندن ظرفیت جدید Xbox Series X و PlayStation 5 دریافت می کند و در حال حاضر ارزان ترین تلویزیون برای کار با انتقال آنتن ATSC 3.0 است.

ابعاد: 55- ، 65- ، 75- ، 85 اینچ. بررسی Sony XBR-X900H ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

Roku سرویس پخش مورد علاقه ما برای تلویزیون های زنده مانند Netflix ، Hulu و Amazon Prime Video است و حتی بهتر در تلویزیون ادغام می شود. این سری 4 TCL از نظر کیفیت تصویر نمی تواند هیچ یک از مدل های فوق را پشت سر بگذارد – وضوح 4K و سازگاری HDR به تصویر کمک نمی کند – اما برای اکثر افراد کاملاً مناسب است ، به خصوص با این قیمت.

ابعاد: 43- ، 50- ، 55- ، 65- ، 75 اینچ. (قیمت نشان داده شده در زیر برای اندازه 43 اینچی است.) بررسی سری TCL S425 (تلویزیون روکو) را بخوانید.

سارا تو / CNET

سری 8 TCL همچنین دارای یک مینی LED است و نتیجه آن کنتراست عالی ، روشنایی و دامنه دینامیکی بالا است که در مقایسه با من در مقایسه با یکدیگر ، سری 6 ارزان تر را شکست می دهد. کیفیت کلی تصویر دقیقاً به سطح OLED نمی رسد ، اما کاملاً نزدیک است و مخصوصاً در اندازه 75 اینچ هزینه بسیار کمتری دارد.

ابعاد: 65- ، 75 اینچ. بررسی ما در مورد سری 8 TCL (تلویزیون روکو 2019) را بخوانید.

دیوید کاتزمایر / CNET

سامسونگ بیش از دیگران تلویزیون می فروشد و مورد علاقه ما برای سال 2020 سری Q80T است. طراحی براق آن از بقیه تلویزیونهای موجود در این لیست کاملاً متمایز است – اگرچه LG CX OLED فوق العاده باریک تر است – و کیفیت تصویر عالی ، اتصال بازی های نسل بعدی و سیستم عالی تلویزیون هوشمند را ارائه می دهد. تلویزیون های فوق العاده عالی هستند ، اما اگر هنوز سامسونگ می خواهید ، این یک انتخاب عالی است. بررسی سری Samsung Q80T (2020) ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

برای اندازه های کوچکتر از 55 اینچ و برای افرادی که به هوش بیش از کیفیت تصویر اهمیت می دهند ، این تلویزیون های Roku غیر 4K بیشترین اهمیت را دارند. تصویر “به اندازه کافی خوب” است و هوش داخلی نیز فوق العاده است – فقط به اندازه تماشای آخرین فصل “The Office” یا “Friends”. و این قیمت برای اتاق کودک یا اتاق ثانویه که نیازی به صفحه نمایش گسترده ندارید ایده آل است.

ابعاد: 28- ، 32- ، 40- ، 43- ، 49 اینچ. (قیمت نشان داده شده در زیر برای اندازه 40 اینچی است.) بررسی سری TCL S325 (تلویزیون روکو) را بخوانید.

موارد دیگری که باید درباره خرید تلویزیون جدید بدانید

من کاملاً مطمئنم که شما از یکی از تلویزیون های بالا راضی خواهید بود ، اما کیت جدید می تواند سرمایه گذاری بزرگی باشد ، بنابراین شاید شما به دنبال کمی اطلاعات بیشتر هستید. در اینجا یک لیست سریع و کثیف وجود دارد.

  • به نظر من هرچه بزرگتر بهتر است. تلویزیون های بزرگ ارزان تر از همیشه هستند و بهترین هزینه شما صرف خرید اندازه های صفحه نمایش بزرگ است تا کمی ارتقا کیفیت تصویر.
  • اگر سیستم تلویزیون هوشمند داخلی را دوست ندارید ، همیشه می توانید یک پخش کننده رسانه اضافه کنید. استفاده از آنها ارزان و آسان است و بیشتر از اکثر تلویزیون های هوشمند به روزرسانی می شوند. عکسهای ما از بهترین پخش کننده های رسانه را مشاهده کنید.
  • کیفیت صدا در بیشتر بلندگوهای داخلی وحشتناک است ، بنابراین ارزش دارد کیت جدید خود را با یک موسیقی متن یا سیستم بلندگو دیگر مرتبط کنید. موارد خوب از حدود 100 دلار شروع می شوند. بهترین موسیقی متن ها را مشاهده کنید.

آیا به دنبال اطلاعات بیشتر هستید؟


در حال پخش:
این را نگاه کن:

من را تماشا کنید که در زیرزمینم آزمایشگاه نمایش تلویزیون راه اندازی کردم


6:17


[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر