[ad_1]

در حالی که تلویزیون 65 اینچی در صورت تمایل برای ارتقا ، همچنان محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، رایج ترین مرحله بعدی ، بررسی مدل های 75 اینچی است. این اندازه در بسیاری از موارد موجود است بهترین سریالی که از CNET تماشا می کنیم – حتی این تلویزیون های OLED پیشرفته (از نظر فنی 77 اینچ هستند اما هنوز در این لیست گنجانده شده اند).

اگر بین مدل 65 اینچی عالی یا کیت 75 اینچی که عملکرد کمی بدتری دارد اما قیمت قابل مقایسه ای دارد انتخاب کنید – از بزرگ شدن نترس!! بیش از کمی افزایش دقت رنگ ، کیفیت تصویر ، زاویه دید یا هر قابلیت هوشمند ، افزایش اندازه صفحه تلویزیون بهترین استفاده از پول شما است. با این حال ، من به شما توصیه نمی کنم یک تلویزیون 75 اینچی تهیه کنید که عملکرد خوبی برای جلب رضایت شما نداشته باشد. در اینجا بررسی ها وجود دارد: برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد چقدر پول خرج کنید.

لیست زیر بهترین تلویزیون هایی است که من در آزمایشگاه تست CNET بررسی کرده ام ، جایی که آنها را در کنار یکدیگر مقایسه می کنم تا ببینم چه کسانی ارزش خرید دارند. که در در سال 2020 ، آزمایشگاه تلویزیون من زیرزمین من است، و طبق معمول ، من در واقع اندازه های 65 اینچی را در سری ذکر شده در زیر بررسی کردم. با این حال ، نسخه های 75 اینچی اساساً فراتر از اندازه صفحه نمایش یکسان هستند.

در اینجا آخرین توصیه های من است که هنگام مرور تلویزیون های جدید ، با یادداشت های زیر به خاطر می آورم ، آنها را به روز می کنم.

دیوید کاتزمایر / CNET

هیچ تلویزیونی که من تا به حال آزمایش کرده ام با این هزینه اندک کیفیت تصویر را ارائه نمی دهد. سری 6 TCL 2020 دارای کیفیت تصویر بهتری نسبت به مدل قبلی خود است ، این به لطف فناوری mini-LED و کم نور شدن محلی در مقیاس کامل است که به آن کمک می کند تا تقریباً در هر تلویزیون دیگری با این قیمت حلقه بزند. این همچنین یک گزینه خوب برای گیمرها با حالت جدید THX است که ترکیبی از تأخیر ورودی کم و کنتراست زیاد است. گویی که این کافی نبود ، سیستم عامل Roku TV مورد علاقه ماست. بررسی ما در مورد TCL 6-Series (75R635) را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نقد و بررسی تلویزیون TCL 6-Roku TV: روشن تر و بهتر از …


4:43

دیوید کاتزمایر / CNET

چی میگی؟ فقط بهترین تلویزیون در این اندازه را می خواهید ، بی پول؟ اینجا. در تست های جانبی من ، LG CX برای سال 2020 بهترین تلویزیونی است که من بررسی کرده ام و به سختی از مدل قبلی خود برای سال 2019 پیشی گرفته است. تلویزیون های OLED در اندازه های 75 اینچ در دسترس نیستند ، بنابراین این مدل 77 اینچی بهترین مدل است نزدیکترین معادل. بررسی ما درباره LG OLEDCXP (OLED77CXPUA) را بخوانید.

سارا تو / CNET

با تقسیم تفاوت بین دو مدل بالا از نظر قیمت و کیفیت تصویر ، TCL آن دارای Mini-LED است ، این فناوری در تلویزیون های موجود در حال حاضر یافت نمی شود. نتیجه کیفیت تصویر فوق العاده ای است که از هر تلویزیون مبتنی بر LCD که ما آزمایش کرده ایم ، پیشی می گیرد ، حتی اگر به سطح OLED نرسد. و دقیقاً مانند سری 6 فوق ، از سیستم تلویزیون هوشمند روکو استفاده می کند. بررسی ما در مورد TCL 8-Series (75Q825) را بخوانید.

دیوید کاتزمایر / CNET

سامسونگ بیش از دیگران تلویزیون می فروشد و مورد علاقه ما برای سال 2020 سری Q80T است. طراحی براق آن از بقیه تلویزیونهای موجود در این لیست کاملاً متمایز است – اگرچه LG CX OLED فوق العاده باریک تر است – و کیفیت تصویر عالی ، اتصال بازی های نسل بعدی و سیستم عالی تلویزیون هوشمند را ارائه می دهد. تلویزیون های فوق العاده عالی هستند ، اما اگر هنوز سامسونگ می خواهید ، این یک انتخاب عالی است. بررسی سری Samsung Q80T (2020) ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

Roku بستر پخش مورد علاقه ما برای برنامه هایی مانند Netflix است و حتی بهتر است در این تلویزیون 75 اینچی ادغام شود. کیفیت تصویر این TCL نمی تواند هیچ یک از مدل های بالا را از بین ببرد – وضوح صفحه 4K UHD و سازگاری HDR به هیچ وجه به تصویر کمک نمی کند – اما برای اکثر افراد ، به خصوص با این قیمت ، کاملاً مناسب است. بررسی ما در مورد TCL 4-Series (75S425) را بخوانید.

موارد دیگری که باید درباره خرید تلویزیون جدید بدانید

من مطمئن هستم که شما با یکی از تلویزیون های فوق خوشحال خواهید شد ، اما تلویزیون هوشمند جدید می تواند سرمایه گذاری بزرگی باشد ، بنابراین شاید شما به دنبال کمی اطلاعات بیشتر هستید. در اینجا یک لیست سریع و کثیف وجود دارد.

  • سال 2020 سال عجیبی بود و بسیاری از تلویزیون های جدید دیر تحویل داده شدند. برخی از تلویزیون های موجود در این لیست هنوز مدل های 2019 هستند ، اما من انتظار دارم به زودی تلویزیون های بیشتری را برای سال 2020 بررسی کنم.
  • از طرف دیگر ، از آنجا که تلویزیون ها معمولاً از فناوری بالغ برخوردارند ، ممکن است مدل های جدید نسبت به نسخه های 2019 پیشرفت چشمگیری نداشته باشند. بیشتر خریداران همچنان از تلویزیون 2019 کاملاً راضی خواهند بود ، به خصوص که معمولاً ارزان تر هستند.
  • اگر سیستم تلویزیون هوشمند داخلی را دوست ندارید ، همیشه می توانید برای محتوای بیشتر یک پخش کننده رسانه اضافه کنید. استفاده از آنها ارزان و آسان است و بیشتر از اکثر تلویزیون های هوشمند به روزرسانی می شوند. بهترین پخش کننده های رسانه را اینجا ببینید.
  • بیشتر تلویزیون ها بلندگوهای داخلی با کیفیت صدای وحشتناک دارند ، بنابراین ارزش دارد مجموعه جدید خود را با یک نوار صدا یا سیستم بلندگو دیگر مرتبط کنید. موارد خوب از حدود 100 دلار شروع می شوند. بهترین موسیقی متن ها را اینجا ببینید.

آیا به دنبال اطلاعات بیشتر هستید؟ در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید (و موارد دیگر) خرید یک تلویزیون جدید در سال 2020.

بیشتر توصیه های تلویزیونی

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر