[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

در معرض خطر برخورد با یک نقطه فرسوده، این فصل تعطیلات وجود دارد به نظر بسیاری از ما نسبت به سالهای گذشته بسیار متفاوت بوده و خواهد بود. کسانی که خانواده های جغرافیایی گسترده ای دارند ممکن است برای جشن های شخصی و مبادله کادو برنامه ریزی نکنند ، بنابراین یافتن یک جعبه حمل و نقل خوشمزه می تواند باعث حفظ روحیه هدیه دادن شود در حالی که فرودگاه ها از جمعیت و عزیزان دور است.

صدها ، اگر نه هزاران جعبه آماده غذا و نوشیدنی و خدمات اشتراک برای الک کردن وجود دارد ، پر از انواع چیزهای خوشمزه ای که می توانید میل کنید و میل کنید. و بنابراین ، خودش را استخراج می کند بهترین هدیه برای غذا ، ویسکی و شراب می تواند کمی کار کند. بسیار خوب ، بسیار خوب – ما کار را تمام خواهیم کرد. از جعبه های میان وعده پر از خوراکی های دشوار تا کلوپ های کمیاب مزه بوربن ، شراب های بکسل شده ماهیانه و حتی صیدهای تازه که به درب آنها تحویل داده می شود ، اینها بهترین جعبه های هدیه غذا و نوشیدنی هستند ارسال این تعطیلات.

اوه ، و در صورت تعجب: ما بررسی کردیم و تمام هر دو موجود است و تأیید شده است که در تاریخ 24 دسامبر یا قبل از آن (در زمان نوشتن مقاله) وارد می شود. اگر شما قصد داشتن یک تاریخ قبل را دارید ، توصیه می کنیم برای اطمینان از تحویل به موقع تا تاریخ مورد نظر خود ، با تامین کننده فردی مشورت کنید.

بوکس

ژاپنی ها یک میان وعده را به یک شکل هنری ارائه می دهند. بوکسو این را بهتر از هر کس دیگری می داند ، به همین دلیل در رتبه بندی بهترین جعبه های میان وعده ای که اوایل امسال نوشتم ، مقام اول را کسب کرد. بوكسو برخی از بهترین میان وعده ها را از ژاپن جمع آوری می كند و آنها را در یك جعبه مزه یکبار مصرف یا مكرر ماهانه جمع می كند. هردو دادم و من بوکس و یک پسر پیدا کردم ، آیا آنها خنده دار هستند. بهترین نکته در مورد این میان وعده های با کیفیت بالا این است که تقریباً هیچ یک از غذاهای لذیذ ژاپنی خیلی از میان وعده هایی که ما در اینجا داریم را به شما یادآوری نمی کند.

در داخل جعبه های بدون ابهام نارنجی ، غذاهایی مانند تمپوره جلبک دریایی ، چای سبز و کیک های لیمو ، همراه با آب نبات های ژاپنی مانند صمغ های یوزو و کیت-کتس های توت فرنگی ماتچا پیدا خواهید کرد. علاوه بر این ، Bokksu شامل مقداری ادبیات براق است که در مورد هر روش درمانی توضیحات کمی ارائه می دهد ، از جمله اهمیت تاریخی و فرهنگی در مورد آن. جعبه های بوکسو برای اشتراک 40 دلار در ماه و برای حمل و نقل یک بار 50 دلار شروع می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین جعبه های میان وعده اشتراک در سال 2020

تجارت

اگر می خواهید کسی را از دور (یا از نزدیک) به دست آورید ، مسئولیت قهوه خوب ، جدید و جالبی که هر ماه بر روی درب خانه او ظاهر می شود باید مسیر کمترین مقاومت باشد. برخی از بهترین غلات در تجارت شیرینی های مستقل را با منابع تجاری تجارت کنید و آنها را با فرکانس دلخواه خود ارسال کنید. انتظار می رود تنوع مطلوبی در مشخصات طعم و مزه داشته باشد ، اما به روزرسانی آن آسان است و در صورت تمایل به چیز دیگری می توان آن را سفارشی کرد. ارتباطات نیز روشن و مختصر است ، و بهترین قسمت این است که لوبیا تازه به جهنم تازه است ، و بعضی از آنها به محض دو روز پس از برشته شدن می رسند.

اشتراک – که از 13 دلار برای کیسه های 12 اونسی شروع می شود و از آنجا افزایش می یابد – تنها گزینه نیست. شما می توانید گزینه های هدیه سفارشی را از Trade ، از جمله کیف های شخصی یا بسته های شروع شده از 48 دلار ، مرتب کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین اشتراک قهوه برای هر نوع نوشیدنی

تصاویر جف لی / گتی

اگر کسی که من می شناسم این مطلب را بخواند ، تأمین غذاهای دریایی تازه همان چیزی است که من انتخاب می کنم. برای کسی که بازار ماهی خوبی در این محله ندارد ، برخی از ماهی های با کیفیت از طریق پست کاملاً لذت می برند. آیا مراقب ماهی های منجمد هستید؟ خوب ، مگر اینکه در نزدیکی یک فروشگاه ماهی در بندر زندگی کنید ، چیزهایی که در بازار خریداری می کنید احتمالاً یخ زده و سپس ذوب شده اند. همه اینها هستند که می گویند ماهی صید شده ، منجمد ، بسته بندی شده و حمل شده – مانند آنچه از بازار ماهی فولتون دریافت خواهید کرد – احتمالاً تازه تر است.

Fulton انتخاب عظیمی از غذاهای دریایی à la carte را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید ماهی ها را توسط قطعه ، جعبه یا بسته آماده شده سفارش دهید. گونه های مختلفی از قبیل ماهی تن تازه ، ماهی وحشی و ماهی کاد در مقادیر مختلف موجود است و اگر در بسته بندی سفارش دهید معمولاً در هر کیلو بیشتر پس انداز می کنید. به عنوان مثال ، یک بسته 10 اونسی فیله ماهی قزل آلا ، به عنوان مثال ، می توانید با حدود 89 دلار خریداری کنید ، یا یک بسته مخروطی و سهام ماهی قزل آلا 99 دلار است. شما همچنین می توانید مشترک شوید و Fulton یک جعبه ماهی ماهیانه ، دو ماهانه یا هفتگی را به ماهیانه حمل می کند ، ماهیانه 65 دلار برای چهار وعده 6 اونس شروع می شود ، اما به نظر می رسد سفارش la la cart بهترین است.

بیشتر بخوانید: بهترین تحویل غذاهای دریایی در سال 2020

ButcherBox

در حالی که ما در این زمینه صحبت می کنیم ، یک جعبه گوشت سطح بالا هرگز تماس بدی نیست و گزینه های هدیه شما در سال 2020 بسیار زیاد است. ثبت نام. دیگران در گوشت گاو تخصص دارند ، مانند سهام 100٪ واگوی آمریکایی KC Cattle Co. یکی دیگر از تازه واردان ، Porter Road ، بسته های تعطیلات و برش های جالب توجهی دارد ، در حالی که حالت آماده به کار Rastelli قدیمی به شما امکان می دهد یک قوطی گوشت تهیه کنید و غذاهای دریایی برای ارسال قصاب های آنلاین مورد علاقه ما را بررسی کنید تا گوشتی پیدا کنید که به گوشتخواران مورد علاقه خود بدهید.

بیشتر بخوانید: بهترین خدمات تحویل گوشت در سال 2020

برای عرقیات قهوه ای ، فلاویار بهترین راه است. این باشگاه عضویت پیچیده به شما یک هدیه یک بطری ویسکی برتر همراه با یک جعبه مزه مضاعف فصلی را می دهد. علاوه بر این ، شما به محصولات بطری منحصر به فرد نادر ، توصیه های متناسب و دعوت به رویدادهای منحصر به فرد فقط برای اعضا دسترسی خواهید داشت. Flaviar برای شش ماه 190 دلار یا برای یک سال کامل 300 دلار است که معادل چهار بطری است ، همراه چهار جعبه مزه مزه ای که در بطری های خنک می رسند و بقیه ، پاداش های فوق الذکر است.

با چاقو کمک کنید

سرآشپز لیست شما احتمالاً چاقو دارد و به همین احتمال زیاد بسیاری از آنها خسته کننده هستند. تیز کردن چاقوها در خانه کمی کار پیچیده ای است ، بنابراین من می گویم این کار را به متخصصان بسپارید. پرتاب Knife Aid بسته ای را برای بسته بندی ایمن و ارسال چاقوها به آنها می فرستد تا توسط متخصصان تیز شود. من این کار را کردم و نتایج بی عیب بود. کمی بیشتر از یک هفته پره ها برگشتند.

شما می توانید یک کارت هدیه ارسال کنید تا آنها بتوانند در زمان مناسب تصمیم بگیرند یا اینکه جلوتر بروند و وضوح سفارش را تنظیم کنند و جعبه اصلی به سادگی در پست الکترونیکی نشان داده شود. این مبلغ 59 دلار برای چهار چاقو (کمتر از 15 دلار برای هر چاقو) است ، اما اگر فقط یک چاقو در نظر بگیرید واقعاً به این نوع درمان سالانه یا بیشتر نیاز دارد ، کاملاً ارزشش را دارد. همچنین یک هدیه مناسب برای هدیه دادن به شخصی است که ممکن است شخصاً نبینید.

بیشتر بخوانید: بهترین چاقوها به طور مستقیم برای مصرف کنندگان در سال 2020

شراب ممکن است به عنوان یک هدیه اضافی به نظر برسد که شاید شهرت قانونی در شخصیت داشتن داشته باشد. وینک ، همراه با چندین کلوپ شراب جدید دیگر که فریاد می کشند ، امیدوارند که با فرو رفتن در کام شما و سفارش شراب از طریق پست ، تجربه ای جذاب را تغییر دهند. اگر شخصی را در لیست خود دارید که گمان می کنید می خواهد درباره شراب یا ترجیحات خود بیشتر بدانید – به نظر عجیب به نظر می رسد عجیب باشد – اشتراک Winc مکان بسیار خوبی برای شروع است. شرکت شما با تجزیه و تحلیل مشخصات و کام شروع می کند و سپس شراب هایی را ارسال می کند که فکر می کنند دوست دارید. هر بار که آنها را ارزیابی می کنید ، بنابراین محموله های تولیدکنندگان مختلف کاملاً با سلیقه شما شروع به حرکت می کنند.

عضویت ماهانه وینک با 39 دلار مقرون به صرفه (به علاوه حمل و نقل 9 دلاری) با سه بطری در ماه شروع می شود. می توانید کارت هدیه را به مدت چند ماه یا هر تعداد که می خواهید وصیت کنید خریداری کنید یا فقط یک بار حمل شراب ارسال کنید. چه کسی این را دوست ندارد؟

ادامه مطلب: بهترین اشتراک شراب در سال 2020

جعبه آتش

Fuego Box چیز جدیدی نیست ، اما جدید است است ایده عالی و هدیه مناسب برای تهیه سر گرم از لیست شما. اشتراک سس تند از 18 دلار در ماه شروع می شود – اگرچه 30 دلار در ماه برای سه بطری معامله بسیار بهتری است. همچنین جعبه های هدیه یکبار مصرف زیادی مانند جعبه ای با عسل داغ ، سس هبو هلو هلو گرم و ادویه تند با سیر وجود دارد. علاوه بر این ، Fuego Box یک تجارت کوچک است که از مشاغل کوچک دیگر نیز پشتیبانی می کند تا بتوانید احساس خوبی نسبت به آن داشته باشید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر