[ad_1]

جاروبرقی ها دیگر وسایل سنگین و سنگین قبلی نیستند. دوره و زمانه عوض شده. آنها تبدیل شده اند بی سیم ، سبک و توسط باتری های قابل شارژ یون لیتیوم کار می کنند. بسیاری از آنها می توانند انواع مختلف کف را از فرش گرفته تا چوب سخت اداره کنند. آنها اغلب با افزونه های مفیدی همراه هستند تا به کارهای خانه بیشتر کمک کنند.

به طور خاص یک شرکت این تغییر را در دریا مشاهده کرد. دایسون اولین سری از تولید کنندگان خلاu سری Cyclone V با توانایی و گران قیمت بود. از آن زمان به بعد ، شرکت های دیگر نیز این کار را انجام داده و اکنون جارو برقی های بی سیم خود را به فروش می رسانند. برخی حتی بی شرمانه محصولات دایسون را شبیه سازی می کنند. دیگران صخره های متمایز جدیدی برای خلا wireless بی سیم با ویژگی های ابتکاری خاص خود هستند.

بیشتر بخوانید: بهترین خلا rob ربات برای سال 2020: iRobot Roomba ، Neato و دیگران

سپس آنها را در معرض یک باتری دقیق از تست های مراقبت از کف در کف های سخت ، فرش ها و سایر سطوح قرار می دهیم. این روند بیش از 150 ساعت طول کشید. او همچنین چند پوند شن و برنج ، به علاوه صدها مشت موی حیوان خانگی مصرف می کند. سپس تشخیص دادیم که این محصولات انتخاب ما برای بهترین خلا wireless بی سیم برای سال 2020 هستند.

کریس مونرو / CNET

V11 جدیدترین و بهترین چوب جاروبرقی دایسون است. این همچنین گرانترین دستگاه در گروه آزمون ماست. با این حال ، این مدل پرچمدار بهترین عملکرد را در کلاس ارائه داد تا با قیمت بالای آن مطابقت داشته باشد. در کف های چوب سخت ، این جاروبرقی Dyson به معنای واقعی کلمه کف و گرد و غبار و خاک را پاک می کند. خلاuum که دارای یک باتری قابل شارژ یون لیتیوم است ، نمونه برداری تقریباً بی عیب و نقص از شن و ماسه و برنج سیاه را نشان می دهد (به ترتیب 99.6 و 100٪).

صاحبان حیوانات خانگی همچنین از توانایی V11 در از بین بردن موهای حیوانات خانگی قدردانی خواهند کرد. در خلال آزمایشات حدیثی ، خلاuum به طور کامل الیاف و گرد و غبار موهای فرش را با یک شمع متوسط ​​یا کم از بین می برد. چیدن موی حیوانات اهلی روی زمین چوب سخت تقریباً خوب پیش رفت. تنها عوامل ناسازگار ، خلا were ولگردی بود که در بالای منطقه آزمایش ما از دست رفته بود. این رشته ها و چند رشته در نهایت به دور برس V11 پیچیده شدند.

من قطعاً دوست دارم تخلیه سطل زباله V11 آسان باشد. کافی است خلا را به سطل آشغال هدایت کنید و قفل آزاد کننده را فشار دهید تا درب ظرف گرد و غبار باز شود. برای بستن آن ، زبانه را در جهت مخالف بکشید. مدلهای دیگری که ما آزمایش کردیم در این زمینه یک کابوس بودند. Hoover BladeMax بیشترین مشکلات را برای ما ایجاد کرد. مو و گرد و غبارش معمولاً در عمق لیوانش محبوس می شد. همچنین باز کردن سطل او را سخت دیدم. از همه بدتر ، همیشه مشخص نیست که سطل آشغال محکم بسته شده است.

همچنین Dyson دارای تعدادی پیوست در جعبه است. اینها شامل یک ابزار تقسیم شده برای تمیز کردن فضاهای تنگ ، یک وسیله اثاثه یا لوازم داخلی موتوری ، یک برس گرد و غبار نرم و یک سر برس خاکی سرسخت برای بیرون کشیدن خاک کثیف از فرش با مکش قوی است. همه اینها Dyson V11 را به گزینه ای واضح برای بهترین خلا wireless بی سیم قابل خریداری تبدیل می کند. بیشتر بخوانید درباره Dyson V11.

کریس مونرو / CNET

دومین هنرمند برتر در گروه جارو شارژی بی سیم Shark Rocket Pet Pro Cordless بود. این ماشین همانند Dyson V11 بسیار نزدیک به نظافت کف است ، اما صدها هزینه کمتر دارد. خلا Rock Rocket بی سیم و بدون کیسه به همان اندازه شن و ماسه را از روی فرش ها و کف های چوب سخت از بین می برد. در حقیقت ، تنها منطقه ای که کوسه V11 را به عنوان بهترین خلا wireless بی سیم در آن نگه داشته بود ، روی فرشی با توده کم بود. در آنجا ، پاک کننده بی سیم بیش از 67.6 درصد از ماسه آزمایش ما را از بین برد. در مقابل ، Dyson V11 شن و ماسه بیشتری را از فرش های کم فیبر ما حذف کرد (به طور متوسط ​​78.4٪).

این موشک همچنین در اداره موی حیوانات خانگی مشکلی نداشته است. این خلاuum بی سیم دستی ، هم روی فرش با فیبر کم و هم چوب سخت ، تمام آثار شوره سر حیوانات را پاک می کند. نتایج برای فرش میانی نیز مطلوب بود. هنگامی که خلاuum از سطح ضخیم تر و چالش برانگیز عبور کرد ، فقط یک قفل کوچک مو باقی ماند.

طراحی یکی دیگر از نقاط قوت Rocket Pet Pro است. فنجان پودری آن تقریباً به راحتی Dyson V11 تخلیه می شود. لیوان گرد و غبار معمولاً تمیز و عاری از آلودگی و کثیفی می ماند ، حتی بعد از تخلیه داخل آن گیر نمی کند. من همچنین قدردانی می کنم که چگونه میله و اثاثه یا لوازم داخلی Rocket Pet Pro می تواند به صورت ایستاده به صورت ایستاده خود به خود ایستاده (به استثنای واحد اصلی خلاuum). چراغ های نازل LED به شما کمک می کنند تا آلودگی و آلودگی اطراف خانه خود را مشاهده کنید و یک باتری لیتیوم یونی قابل شارژ شارژ را آسان می کند. بنابراین اگر به دنبال خلا vertical عمودی بی سیم میان رده جامد هستید ، Shark’s Rocket Pro یک گزینه منحصر به فرد است. ادامه مطلب

کریس مونرو / CNET

اگر می خواهید یک دایسون داشته باشید اما بیشترین دلار را خرج نمی کنید ، خلا hand دستی Dyson V8 Absolute را با قیمت 450 دلار در نظر بگیرید. این مدل بی سیم بی سیم چند ساله است ، اما هنوز مکش قدرتمندی دارد و خود را به عنوان یک قهرمان نشان می دهد. در تست های تمیز کردن کف ما ، V8 از رتبه خوبی برخوردار است. در گروه آزمایش ما ، فقط Dyson V11 و Shark Rocket Pet Pro کف ها را بهتر از V8 شستند.

در خلا hard سخت ، به طور متوسط ​​98 درصد شن و ماسه ای را که ریخته ایم ، می تواند بگیرد. برای فرشهای با فیبر کم ، این میانگین به 68.3 درصد کاهش یافته است. میانگین آن بیشتر فرش میانی لغزید ، اگرچه در 52٪ باقی مانده بود.

موی حیوانات خانگی نیز خلا hand دستی V8 را خیلی گیج نمی کند. موهایش را از توده وسط و پایین از فرش ها دور کرد. وی نتوانست مقدار کمی شوره روی چوب های سخت را از بین ببرد. علاوه بر این ، برخی از الیاف به دور غلتک برس خلاuum پیچیده شده اند. اما فیلتر قابل شستشو مناسب بود.

و مانند V11 Torque Drive ، V8 Absolute Vertical Vacuum با طیف گسترده ای از لوازم جانبی عرضه می شود. این موارد شامل پاک کننده های گرد و غبار ، پاک کننده شکاف ، سر اسکراب نرم برای کف پوشان ، غلتک برس موتوری برای گرفتن خاک و آوار آلوده و ایستگاه متصل به شارژ باتری است. بنابراین برای کسانی که مایل به واکسن مارک دایسون هستند ، کمی پول کمتر ، V8 Absolute قابل توجه است. در مورد Dyson V8 بیشتر بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Moosoo نام دقیق خانگی نیست. با این وجود ، خلا بی سیم Moosoo M X6 با توجه به قیمت پایین آن تأثیر قابل توجهی دارد. اگرچه هزینه آن بسیار کمتر از جاروبرقی های رقیب است ، M X6 چهارمین تولید کننده برتر در گروه آزمایشی هشت مدل ما بود.

خلا ro میله 99٪ (به طور متوسط) ماسه آزمایش چوب سخت ما را گرفت. در فرشهای کم فیبر ، این رقم به 41.3٪ کاهش یافت. M X6 فرش ضخیم تر میانه را بهتر اداره می کند و میانگین بالاتر 52.2٪ را به دست می آورد.

برنج سیاه ، خاک عالی ما برای آزمایش ذرات ، نسیمی برای خلا Mo Moosoo بود. این ماده می تواند به طور متوسط ​​بیش از 90٪ برای چوب های سخت ، فرش با انبوه کم و لایه میانی (به ترتیب 95.4 ، 96.8 و 94٪) مصرف کند.

اگر صاحب حیوان خانگی هستید Moosoo M X6 را خریداری نکنید. معایب آن این است که پس از جاروبرقی ، بدون توجه به سطح آزمایش ، حداقل کمی شوره سر قابل مشاهده است. غلتک برس همچنین تمایل دارد که به دور خودش و موها بپیچد.

اگر تمایل به تمیز کردن بی سیم با بودجه دارید ، Moosoo M X6 را در نظر بگیرید. این به سادگی می تواند اسکناس را با هزینه بسیار کمتری نگه دارد. ادامه مطلب

چگونه می توان خلا های بی سیم را آزمایش کرد

قرار دادن جاروبرقی های بی سیم از طریق مراحل آنها به همان اندازه پیچیده نیست آزمایش خلاuum ربات پاک کننده است ، اما هنوز هم برای یافتن بهترین خلا wireless بی سیم زمان و تلاش زیادی لازم است. ما هر خلاuum را به صورت مستقیم از طریق سه سطح مختلف (چوب سخت ، فرش با فیبر کم ، فرش در وسط) اجرا می کنیم. در هر سه تخت آزمایشی ، طول منطقه آزمایش یکسان است (30.25 اینچ).

ابزار سفارشی ما به ما اجازه می دهد تا سطح خاک را به عرض نازل هر خلاuum تنظیم کنیم. مقدار خاک استفاده شده برای هر آزمایش نیز به نوع کفپوش بستگی دارد.

تایلر لیسنبی / CNET

عرض نیمکت آزمایش متناسب با عرض نازل خلا vac است. این عرض را خودمان اندازه می گیریم. طبق دستورالعمل کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک ، ما از عرض نازل به علاوه نوع روسازی برای محاسبه تراکم خاک برای هر آزمایش استفاده می کنیم. IEC یک نهاد استاندارد سازی بین المللی است که مسئولیت مدیریت روشهای آزمایش خلا را دارد ، از جمله موارد دیگر ، برای تولیدکنندگان خلاuum.

ما خلا ها را روی سه نوع سطح کف آزمایش می کنیم.

تایلر لیسنبی / CNET

ما از سه نوع خاک استفاده می کنیم. برای شبیه سازی اندازه ذرات کوچک ، ما از ترکیبی از شن و ماسه بازی و محوطه سازی استفاده می کنیم. برای تقلید از ذرات بزرگتر خاک ، از برنج سیاه خام استفاده می کنیم. برای اینکه ببینیم جارو برقی چگونه موهای حیوانات خانگی را اداره می کند ، ما از ترکیبی از بریده های بدست آمده از طریق آرایشگر محلی حیوانات خانگی استفاده می کنیم.

img-20191111-153402-collage

ما آزمایشات را به صورت مستقیم از طریق هر سه نوع طبقه انجام می دهیم.

برایان بنت / CNET

ما برای هر نوع کف سه مسیر (حداقل) درست می کنیم. ما همچنین با شن و برنج به طور جداگانه تست می کنیم. این منجر به حداقل 18 آزمایش خلا می شود. ظرف گرد و غبار را قبل و بعد از هر بار وزن کنید.

درصد شن و ماسه برداشته شد

جارو برقی Onson D18E Stick

افسانه:

شن و ماسه از تجمع کم

شن و ماسه چوب سخت

شن و ماسه از وسط توده

توجه داشته باشید:

نتایج ذکر شده میانگین درصد کل مواد حذف شده از سطح آزمون است

از آنجا می توانیم درصد جمع آوری خاک و بقایای هر بار اجرا و مقدار متوسط ​​خاکی که خلا the قادر به حذف آن است را محاسبه کنیم. علاوه بر این ، ما آزمایش های حکایتی (تصویری) حیوانات خانگی را برای هر خلاuum ، در هر سه نوع طبقه انجام می دهیم تا به ما کمک کند بهترین خلا wireless بی سیم را انتخاب کنیم.

درصد برنج حذف شده است

جاروبرقی Onson D18E Stick

افسانه:

برنج با توده کم

برنج چوب سخت

برنج midpile

توجه داشته باشید:

نتایج ذکر شده میانگین درصد کل مواد حذف شده از سطح آزمون است

گزینه های خلا wireless بی سیم بیشتری می خواهید؟ در اینجا لیستی از سایر میله های خلاuum وجود دارد که ما علاوه بر مدل های ذکر شده در بالا آزمایش کردیم:

نکات و توصیه های بیشتر برای تمیز کردن

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر