[ad_1]

وقتی اسپرسو به خوبی آماده شود ، لذت های قدرتمندی دارد. این نوشیدنی قهوه فوق العاده غلیظ ، غنی اما متعادل است و دارای طعم های پیچیده ای است که شما را مانند هیچ سبک دیگری از قهوه جذب می کند. ساخت اسپرسو در خانه می تواند سفارش بزرگی باشد. بسیاری از دستگاه های قهوه که به عنوان دستگاه های اسپرسو خانگی شارژ می شوند فقط به اسم هستند. اگر تکالیف خود را انجام ندهید ، این احتمال وجود دارد که در نهایت به یک وسیله وحشتناک که نوشیدنی های وحشتناک می نوشد ، برسید. حتماً از این دام خودداری کنید و دستگاه اسپرسو خانگی تولید کننده بخرید عکسهای عالی.

بهترین دستگاه های اسپرسو خانگی فرآیند پخت پیشرفته و زنگ و سوت راحت به عنوان یک سبد دوتایی برای یک فیلتر فیلتر برای نوشیدنی های دو شات یا کف شیر و یک چوب بخار برای کاپوچینو یا لاته. با این حال ، یک دستگاه اسپرسو ساز اتوماتیک خوب ارزان نیست و شما می توانید انتظار داشته باشید که حداقل 500 دلار برای چیزی که از نوشیدنی های اسپرسو با کالیبر قهوه تغذیه می کند (یا اسپرسو ، اگر مورد شما باشد) بپردازید. اما در صورت تردید ، سعی کنید به خاطر بسپارید که صرف صرفه جویی در هزینه تمام عکسهای لاته ، کاپوچینو و عکسهای دوتایی کافه می شوید.

قهوه اسپرسو منحصراً قدرتمند و معطر است. این بهترین آزمایش برای تولیدکنندگان خانگی است.

لین لا / CNET

شما من میتوانم اگر می خواهید به اسپرسوی متوسط ​​رضایت دهید ، فقط 100 دلار سقوط می کند ، اما من از شما می خواهم که محصولی که هزینه کمتری دارد نپردازید ، مخصوصاً اگر قصد دارید به طور منظم اسپرسو بنوشید. در نگاه اول ، دستگاه های اسپرسو ممکن است یک معامله به نظر برسد ، اما آنها اغلب اتلاف پول و مکانی برای مقابله هستند.

برای کسانی که بودجه دارند ، جوش های اسپرسو (در محدوده قیمت 30 تا 50 دلار) معمولاً پمپ های موتوری ندارند و تنها از طریق فشار بخار تأمین می شوند. آنچه آنها تولید می کنند واقعی است قابلمه آرد قهوه ، نوعی نوشیدنی است که از کارخانه های آبجوسازی معمولی تهیه می شود. طعم آن مانند اسپرسویی نخواهد بود که از باریستا در کافی شاپ یا کافی شاپ محلی خود عادت کرده اید. این اصلاً چیز بدی نیست – فقط اسپرسو نیست.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آیا می خواهید دستگاه اسپرسو بخرید؟ در اینجا آنچه شما نیاز دارید …


1:51

برای یافتن بهترین دستگاه اسپرسو برای دوست داران اسپرسو ، بیش از 80 ساعت را با قدم زدن در 10 دستگاه اسپرسو موجود صرف کردم. من آزمایش خود را محدود به دستگاه های اسپرسو دستی کردم ، نه دستگاه هایی که اسپرسو را از غلاف یا کپسول درست می کنند (به هر حال اسپرسو واقعاً از غلاف اسپرسو است؟). من همچنین سه دستگاه اسپرسو دیگر را بررسی کردم که قبلاً بررسی کردم. در طی مراحل ، عکسهای اسپرسو ، عکسهای دوتایی ، لاته ، کاپوچینو و پارچ را با شیر بخارپز و کف شیر تهیه و از آنها نمونه برداری کردم. اصولاً اگر نوشیدنی قهوه بود ، درست کردم. من همچنین مواردی مانند مخزن آب و محل ذخیره سازی ، فیلتر آب ، صفحه کنترل ، قابلیت های آسیاب و طول کفگیر اتوماتیک شیر (و توانایی آن در بخار دادن و شیر کف) را در نظر گرفتم.

از نظر من ، این سه موردی است که برای بهترین دستگاه های اسپرسو خانگی انتخاب می کنم. در حالی که هر کس وظیفه خود را انجام می دهد و ویژگی های اساسی شما را ارائه می دهد باید – به عنوان کف کن بخار شیر ، یک سینی قطره چکان ، یک مخزن قابل توجه آب و یک پایه قابل تمیز کردن فولاد ضد زنگ – عامل اصلی افتراق بین آنها قیمت است. و هزینه ای که شما برای دستگاه اسپرسو خرج می کنید تأثیر زیادی در نوع قهوه ای دارد که در آخر می گیرید.

من این لیست را به دستگاه های اتوماتیک و دستگاه های اسپرسو نیمه اتوماتیک محدود کردم. دستگاه های اسپرسو فوق اتوماتیک فروخته شده توسط کروپس ، فیلیپس ، میله و دیگران را خاموش کردم. این مدل ها جداگانه نژادی هستند و چندین برابر (2000 تا 3000 دلار) هزینه دارند. من این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنم و در زیر روش تست من را پیدا خواهید کرد.

آیا با من می مانی؟ ادامه دهید ، اسپرسوی خوشمزه به زودی متعلق به شما خواهد بود!

کریس مونرو / CNET

شما نمی توانید Breville Barista Express و ترکیب عملکرد ، ویژگی ها و قیمت آن را شکست دهید. با پرداخت 600 دلار ، دستگاه آسیاب عالی دستگاه اسپرسو اسپری می کند و فناوری هوشمند لجن را مستقیماً در سبد پورتافیلتر خود پخش می کند ، به علاوه کف مقاوم آن باعث تولید شیر خوب و کف ضخیم می شود. او همچنین بهترین عکس های مزه دار اسپرسو را در گروه آزمون من آورد.

صفحه کنترل ممکن است در ابتدا کمی گیج کننده باشد ، اما به محض اینکه آویزان شوید ، یک شات خوش طعم (یا دوبار شات) از اسپرسو ، لاته یا نوشیدنی های دیگر حاوی قهوه پاداش شما خواهد بود. ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، تمیز کردن Barista Express نیز آسان است. و برای مهر کردن معامله ، Breville شامل ابزارهای فلزی برتر مانند یک برش دستی برای دوز و جعل است.

من یادآور می شوم که این دستگاه کوچک نیست. اگر آشپزخانه شما فضای زیادی برای پیشخوان دارد ، می توانید به جای آن به ماشین بعدی در لیست نگاه کنید. ادامه مطلب

برایان بنت / CNET

برای کسانی که هوس یک اسپرسوی عالی در خانه می کنند ، اما از دانلود این روش عصبی هستند ، Breville Bambino Plus بهترین گزینه است. استفاده از آن آسان و تمیز نگه داشتن آن و اندازه آن جمع و جور است – و من فهمیدم که تصاویر خوشمزه ای از اسپرسو را به ارمغان آورده است ، بعد از بارستا اکسپرس Breville. من مخصوصاً قدردانی می کنم که کف زدن شیر با Bambino آسان است. به سادگی یک عصای بخار را در یک کوزه شیر از جنس استنلس استیل Bambino قرار دهید (شامل آن) ، سپس یک دکمه را فشار دهید. کمتر از یک دقیقه بعد کف شیر بخارپز ، آماده لاته و کاپوچینو خواهید داشت.

گرچه فاقد آسیاب قهوه مخصوص به خود است ، اما Cuisinart EM-100 در ساخت اسپرسو ، کاپوچینو یا لاته تلاش زیادی می کند. این دستگاه اسپرسو از طراحی جمع و جوری برخوردار است ، اما به اندازه کافی قدرت دارد که می توان قهوه خوب تهیه کرد. او همچنین عکسهای اسپرسوی معطر با کیفیت و قدرت خوبی را برای شما به ارمغان آورد. دستگاه دارای یک کف فولاد ضد زنگ بلند برای بخار دادن شیر و یک عنصر گرم کننده داخلی برای گرم کردن لیوان ها است. یک دستگاه اسپرسو ساز جامد با حدود یک سوم قیمت Breville.

چگونه دستگاه های اسپرسو را آزمایش می کنیم

روند ارزیابی من برای دستگاه های اسپرسو مشابه روشی است که دستگاه های استاندارد قهوه را تست می کنم. ابتدا تمام قطعات متحرک و لوازم جانبی را با دست شسته و خشک می کنم. برای اکثر محصولات اسپرسو ، این شامل سبد پورتافیلتر ، درج های فلزی پورتافیلتر ، مخزن آب و غیره است. سپس من یک چرخه پخت و پز را فقط با آب گرم اجرا می کنم تا تمام مواد باقیمانده را از تولید پاک کنم.

اکثر دستگاه های اسپرسو ، به استثنای مدل های فوق العاده اتوماتیک پیچیده ، یکپارچه نیستند آسیاب قهوه، و من ترجیح می دهم با قهوه تازه آسیاب شده تست کنم. بنابراین من آسیاب خودم را تحویل می دهم: Breville Smart Grinder Pro. من به دو دلیل این آسیاب را انتخاب کردم. اول ، بیشتر برای اسپرسو و کمتر برای قطره یا سبک های دیگر پخت و پز درجه بندی می شود. این بدان معنی است که آسیاب تولید می کند ، که کاملاً خوب است. دوم ، اندازه سنگ زنی آن نیز به طور مداوم یکسان است. هر دو عامل برای روند مناسب ساخت اسپرسو بسیار مهم هستند.

برای استخراج عکس ، من با روش پیشنهادی توصیف شده در کتابچه راهنمای یک دستگاه روی دستگاه شروع می کنم. این مقدار معمولاً مقدار قهوه مورد انتظار برای هر بار شلیک را همراه با هرگونه دستورالعمل در مورد میزان درشتی پوشش می دهد. به همین ترتیب ، اگر راهنمای راهنما ارائه شود ، من دستورالعمل های رمینگ (سبک ، متوسط ​​یا سخت) را دنبال می کنم.

هر وقت ممکن باشد ، من برای همه آزمایشات خود اسپرسوی دوتایی درست می کنم. به یاد داشته باشید که وزن زمینی را که استفاده می کنم ، به اضافه وزن اسپرسو برای هر ضربه ای که می کشم ، یادداشت کنید. این داده ها ، همراه با قرائت های یک انکسار سنج قابل حمل ، به من اجازه می دهد تا دو درصد مهم را محاسبه کنم: کل مواد جامد محلول و میزان استخراج.

مانند هر آماده سازی قهوه ، میزان ایده آل استخراج اسپرسو در محدوده 18 تا 22 درصد است. اگر تصور کنیم که به طور مساوی و کارآمد ترکیبات قهوه را از پایه خود (هر دو عطر و کافئین) استخراج می کنید ، این یک فنجان متعادل را به همراه خواهد داشت.

دستگاه های اسپرسو خانگی زیادی وجود ندارند که بتوانند عکس های با کیفیت تهیه کنند. این یکی توسط Breville Barista Express کشیده شد.

تایلر لیسنبی / CNET

اگر در این کار زیاده روی کنید ، پس از خوب شدن ، خطر استخراج طعم های ناخوشایند (تلخی) را دارید. در انتهای مخالف مقیاس ، نوشیدنی های غیر استحصالی تمایل به داشتن رایحه های توسعه نیافته دارند. فاقد شکر و سایر مواد شیمیایی آلی کاراملی ، این عکس ها مزه ترش ، ضعیف و آبکی خواهند داشت.

برخلاف تهیه یک فنجان قهوه قطره ای ، اسپرسو باید غلیظ شود. در حالی که قطره چکان عالی معمولاً دارای نرخ TDS 1.3٪ یا 1.4٪ است ، اسپرسوی عالی درصد بسیار بالاتری دارد. به عنوان مثال ، Breville Barista Express عکس هایی با نرخ TDS تا 12.4٪ تولید می کند.

عکسهایی که شلیک کردم متعادل بود و عملکرد 18.6٪ داشت. دانه های آزمایشی که استفاده می کنم از همان تنوعی است که من برای قهوه سازهای استاندارد استفاده می کنم – Costco Kirkland کلمبیایی. این یک تفت متوسط ​​تیره ، مناسب برای تهیه اسپرسو است.

شیر-بخار-برویل-بامبینو-1

در بسیاری از دستگاه های اسپرسو میله های بخار برای کف شیر وجود دارد. Breville Bambino شیر بخارپز را به ویژه آسان می کند.

برایان بنت / CNET

در آخر ، سعی می کنم با هر دستگاه قهوه ساز مجهز به میله بخار ، شیر را کف کنم. من تمام تجربه را با یک بخار ثبت می کنم ، خواه این کار سریع ، کار سخت و یا جایی بین آن باشد.

شیر-بخار-برویل-بامبینو-2

بخار شیر برای ایجاد نوشیدنی های اسپرسو قهوه مانند لاته و کاپوچینو.

برایان بنت / CNET

گزینه های بیشتری برای فنجان قهوه خود می خواهید؟ این لیست از دستگاه های اسپرسو را که علاوه بر موارد فوق آزمایش کرده ام ، بررسی کنید.

نکات بیشتر در مورد قهوه از CNET و Chowhound

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر