[ad_1]

cnet-smart-home-promo-pic-2017

کریس مونرو / CNET

مردم سراسر جهان با اثرات کار در خانه و پناه دادن در محل کنار می آیند ویروس کرونا پاندمی. اگر شبانه روز در خانه باشید ، بسته به اینکه در شرایط عادی در دفتر یا شام چه وقت می گذرانید ، خدمات شهری می توانند دو برابر یا حتی سه برابر شوند.

این احتمال وجود دارد که هنگام کار ، ناهار و غیره از چراغ ، برق و کنترل آب و هوا بیشتر استفاده کنید پرخوری از فیلم های وحشتناک نخست آمازون. همه اینها به صورتحسابهای بالاتر می افزاید. این که آیا یک لامپ هوشمند است یا یک سر دوش کم مصرف و کم مصرف ، دستگاه هایی وجود دارند که می توانند به شما در صرفه جویی در هزینه آب و برق کمک کنند. در اینجا چند گزینه وجود دارد که فکر می کنیم ارزش Wi-Fi را دارند.

چراغ

با یا بدون لامپ LED هوشمند بسیار کارآمد تر از لامپ های رشته ای مدرسه قدیمی هستند. اگر می خواهید مقدار زیادی از قبض برق خود را پس انداز کنید ، لامپ های LED مکان خوبی برای شروع هستند. اگر آماده پرش هستید باهوش لامپ ، امروزه گزینه های زیادی وجود دارد.

برای اطمینان از روشن یا خاموش بودن چراغ های مناسب در طول روز از یک برنامه استفاده کنید. اگر به برنامه ای نیاز ندارید ، می توانید از آن استفاده کنید الکسا و دستیار گوگل یکپارچه سازی برای خاموش کردن چراغ آشپزخانه که از تلفن خود فراموش کرده اید بلندگوی هوشمند از هرجای خانه یا محلی که به اینترنت متصل هستید.

پل ها و لامپ های Philips Hue هنوز استاندارد روشنایی هوشمند قابل اعتماد و مقیاس پذیر را تعیین می کنند. یک کیت استارتر با دو لامپ سفید و پل Hue مورد نیاز 70 دلار است (می توانید بسته 100 لامپ و چهار لامپ را نیز انتخاب کنید). از آنجا می توانید لامپ ها را فقط با 15 دلار اضافه کنید.

برنامه Hue به شما امکان می دهد از راه دور این لامپ ها را کنترل کنید ، برنامه ها را تنظیم کنید ، صحنه ها ایجاد کنید و موارد دیگر. برای غوطه وری عمیق تر در این مجموعه قوی از چراغ های هوشمند ، راهنمای کامل Philips Hue ما را بخوانید. ادامه مطلب

ترموستات

اگر Family Feud باشد ، ترموستات های هوشمند در هنگام صرفه جویی در مصرف انرژی ، شماره یک پاسخ خواهند بود و دلیل آن هم دلیل خوبی دارد. این ترموستات های متصل با چند ویژگی اضافی سیستم HVAC شما را کنترل می کنند که در یک مدل غیر متصل به دست نخواهید آمد.

شما می توانید آستانه های دمای مناسب برای فصل و همچنین دمای خانه و از راه دور را تنظیم کنید که بسته به اینکه دستگاه تلفن همراه شما از طریق داده های مکان وجود دارد ، به طور خودکار تنظیم می شوند. اگر فقط یک کار را می توانید انجام دهید تا خانه شما از هوش و انرژی بیشتری برخوردار شود ، ترموستات یک انتخاب عالی است.

بیشتر بخوانید: بهترین دستگاه های Apple HomeKit برای سال 2020

تایلر لیسنبی / CNET

Google Nest در دور سوم ترموستات های هوشمند خود قرار دارد. نسل سوم ترموستات یادگیری Nest دارای نمایشگر بزرگتر ، وضوح بهتر و یک سنسور میدان از راه دور برای مشاهده زمان و دما به دور از مدل های قبلی است.

این ترموستات برای کمک به دستورات صوتی و تلفیق خانه هوشمند با Google Assistant و Alexa کار می کند. همچنین می توانید یک سنسور دما با استفاده از باتری (جداگانه فروخته می شود) تهیه کنید تا آب و هوا را در اتاق های متداول استفاده کنید. بررسی ما درباره ترموستات یادگیری نسل سوم Nest را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

مانند Google Nest ، Ecobee همچنان به تدریج ترموستات های هوشمند خود را بهبود می بخشد. جدیدترین ، EcoBee SmartThermostat با کنترل صدا شامل یک سنسور دما است.

این قیمت بالا است ، اما Ecobee به ویژگی هایی از جمله پوشش شیشه ای زیباتر ، پشتیبانی از اتصال 5 گیگاهرتز ، ادغام بهتر الکسا با میکروفون های دیجیتال ، بهبود کیفیت بلندگو و سنسور دما دوباره طراحی شده اضافه کرده است.

اگر طرفدار الکسا هستید این ترموستات برای شما است ، زیرا دستیار هوشمند آمازون درست در آنجا ساخته شده است. Ecobee SmartThermostat ما را با یک نمای کلی کنترل صدا بخوانید.

شاخه های هوشمند

مانند چراغ های هوشمند ، شاخه های هوشمند می توانند به صورت خودکار در یک برنامه خاموش و روشن شوند ، میزان مصرف برق را کنترل کرده و صحنه هایی را ایجاد کنند. هر وسیله یا وسیله کوچکی را که معمولاً در پریز برق استفاده می کنید ، به برق وصل کنید و یک پلاگین هوشمند آن را به صورت آنلاین وصل می کند. اگر به طور خاص به صرفه جویی در انرژی و نه فقط اتوماسیون علاقه مند هستید ، حتماً یک پلاگین را انتخاب کنید که شامل پایش انرژی باشد.

کریس مونرو / CNET

بسیاری از پلاگین های هوشمند نظارت واقعی بر انرژی را ارائه نمی دهند. Eufy Smart Plug Mini گزارشات مصرف برق روزانه و ماهانه شما را برای هر دستگاهی که تأمین می کند ارائه می دهد. همچنین گزینه هایی برای برنامه ریزی ، همگام سازی و شخصی سازی از طریق یک برنامه همراه وجود دارد.

این برنامه به راحتی تنظیم می شود ، استفاده از آن آسان است و دارای هر ویژگی دیگری است که برای کنترل یک ابزار یا دستگاه کوچک به آن نیاز خواهید داشت. برای شروع ، شما به یک هاب یا پل احتیاج ندارید ، فقط یک اتصال بی سیم 2.4GHz محکم دارید. با این حال ، شارژر جانبی USB اختیاری را که برخی از دوشاخه ها ارائه می دهند نیز دریافت نخواهید کرد و با HomeKit کار نمی کند.

این پلاگین هوشمند مورد علاقه CNET نیست ، اما تنظیمات فوق العاده برق دارد. برای هر کسی که می تواند بدون جزئیات مصرف برق زندگی کند ، ما TP-Link Kasa Smart Wi-Fi Plug Mini کوچکتر را توصیه می کنیم. بررسی Eufy Smart Plug Mini ما را بخوانید.

حسگرهای حرکت

اگر قبلاً چراغ هوشمند دارید یا آماده تنظیم اولین لامپ خود هستید ، حسگر حرکت سازگار را اضافه کنید. یک حسگر حرکت خوب ، مانند گزینه های زیر ، می تواند چراغ ها را روشن یا خاموش کند. شما می توانید هنگام عبور شخصی از شب روشنایی راهرو یا سرویس بهداشتی را روشن کنید یا در صورت عدم تشخیص حرکات ، تمام چراغ های اتاق نشیمن را خاموش کنید.

تایلر لیسنبی / CNET

سنسور حرکتی Philips Hue با خط چراغ های هوشمند Hue از طریق برنامه Hue برای iOS یا Android کار می کند. خوبی این سنسور این است که Hue یک سنسور نور روز را روشن کرده است. این بدان معناست که دستگاه می تواند زمان روشن بودن روز را به اندازه کافی برای روشن کردن فضا تشخیص دهد و مطمئن شود که هیچ چراغ غیر ضروری روشن نیست.

سنسور حرکت با دو باتری AAA کار می کند و می توانید دوازده عدد از آنها را با محور Philips Hue خود جفت کنید. به روشهای مختلف نصب کنید ، از جمله آهنربای اختیاری موجود در جعبه. بررسی ما را در مورد سنسور حرکت فیلیپس بخوانید.

حسگر حرکت SmartThings

SmartThings سامسونگ

سیستم SmartThings برای همه مناسب نیست. شما واقعاً باید آن را خریداری کنید تا از مزایای کامل آن بهره مند شوید. این بدان معناست که هاب 70 دلاری ، این سنسور حرکت با قیمت 25 دلار و همه لامپ ها و دستگاه های سازگار که می خواهید روشن یا خاموش کنید.

سنسور حرکت بر روی یک مفصل کروی قرار دارد بنابراین می توانید آن را به زاویه کامل منتقل کنید. همانند سنسور Hue ، بسته به نوع حرکت یا کمبود آن می تواند چراغ ها را روشن یا خاموش کند. با تمام SmartThings همیشه می توانید تنظیمات بسیار خوبی داشته باشید. این سیستم همچنین برای دستیارهای صوتی با Google Assistant و Alexa سازگار است. ادامه مطلب

روترهای هوشمند

اگر همه در خانه شما بازی ها ، حرکات ، موسیقی ، کنفرانس ویدیویی و درس های مدرسه را پخش کنند ، همه چیز ناخوشایند خواهد شد. روتری که بتواند بار را تحمل کند و به شما در مدیریت دستگاه های خاص کمک کند ، ایده خوبی است.

Nest Wifi با بلندگوی داخلی دستیار Google گزینه بسیار خوبی برای کنترل Wi-Fi خانواده است. همچنین این یک سیستم شبکه سریع با تنظیمات آسان و کنترل های زیاد در برنامه Google Home است. هزینه نسل دوم 269 دلار برای روتر و پسوند چشم به نام Point است و بسته به میزان مورد نیاز برای متر مربع ، قیمت ها از آنجا افزایش می یابد. این برنامه های افزودنی جایی است که می توانید اسپیکر داخلی را پیدا کنید.

می توانید از Google بخواهید Wi-Fi را خاموش کند ، زمانبندی ها را تعیین کند ، ترافیک بازی را در اولویت قرار دهد و موارد دیگر. اگر به دنبال یک سیستم شبکه با هوش و قابلیت های قابل تنظیم بسیار زیاد هستید ، Nest Wifi یک انتخاب کاملاً خوب است. بررسی ما درباره Nest Wifi را بخوانید.

سمپاش های هوشمند

بهار اینجاست و این بدان معنی است که مراقبت از چمن احتمالاً در بالای لیست کارهای شما قرار دارد. آب پاش های هوشمند یکی از روش های صرفه جویی در مصرف آب در هنگام تشنگی چمن شما است. با استفاده از برنامه های اتصال و کنترل ، می توانید آبیاری را برنامه ریزی کرده و حتی در صورت پیش بینی بارش باران ، آن را به طور خودکار تأخیر دهید. اگر اکنون که تعداد بیشتری از مردم در طول روز در خانه مصرف می کنند ، مصرف آب شما افزایش یافته است ، قرار دادن کمی هوش برای آبیاری چمن راه خوبی برای کاهش استفاده است.

نسبت

Rachio 3 جایگزین کنترل کننده سمپاش های داخلی شما می شود. این یک روش عالی برای حفظ روال معمول نگهداری از چمن است. نسبت همچنین زمان محلی شما را کنترل می کند. اگر معمولاً صبح روز سه شنبه چمن خود را آبیاری می کنید ، اما این سه شنبه رعد و برق پیش بینی می شود ، Racio کار نمی کند. این ارتقا up باعث می شود درصورت نیاز به آب از آن استفاده نکنید.

Rachio 3 همچنین دارای یک جریان سنج داخلی است که نه تنها چمن آب شما را دقیقاً می داند بلکه در صورت تشخیص نشتی سمپاش را متوقف می کند. بررسی ما در مورد کنترل کننده آبپاش هوشمند Rachio 3 را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

این سیستم اسپرینکلر هوشمند بودجه ای از برنامه ای استفاده می کند که زمان را کنترل کرده و سمپاش ها را برای شما برنامه ریزی می کند. همچنین می توانید با مهارت الکسای B-Hyve سمپاش های کنترل صوتی الکسا را ​​کنترل کنید.

البته ، صفحه بزرگ ، دکمه های بزرگ و صفحه نمایش LCD ناجور ممکن است فریاد “شیک خانه هوشمند” را نداشته باشد ، اما برای یک دستگاه خارجی مقرون به صرفه ، Orbit B-Hyve کار خوبی انجام می دهد. بررسی ما درباره Orbit B-hyve را بخوانید.

محصولات خانه هوشمند زندگی ما را آسان تر ، خودکارتر و در مورد این دستگاه ها با مصرف انرژی بیشتری کار می کنند. افزودن فقط ترموستات هوشمند می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. چراغ های هوشمند و شاخه ها نیز یک روش عالی است. مهم نیست که چگونه خانه هوشمند خود را با صرفه جویی در انرژی شروع می کنید ، مطمئناً مزایای آن اضافه خواهد شد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر