[ad_1]

Google Assistant فقط با یک فرمان صوتی می تواند ترموستات شما را تنظیم کند ، چراغ های شما را خاموش کند ، در شما را قفل کند ، پیش بینی را به شما نشان دهد و موارد دیگر. دستیار صوتی غول جستجوی محبوب در کنار بلندگوی هوشمند اصلی Google Home در سال 2016 راه اندازی شد. در آن زمان ، فقط با چهار مارک خانه هوشمند کار می کرد. اکنون با بیش از 1000 کار می کند از آنها.

ادامه مطلب: بهترین دستگاه های Apple HomeKit برای سال 2020

از بین دستیار Google و دستیار مجازی آمازون یکی را انتخاب کنید الکسا به تفکیک مو و تنظیمات شخصی می رسد. اگر یک خانه هوشمند با الکسا را ​​ترجیح می دهید ، وجود دارد بسیاری از دستگاه ها که از جمله تلفن های Android با دستیار آمازون به خوبی کار می کنند. پلتفرم HomeKit اپل از نظر تعداد محصولات چندان پایدار نیست ، اما اگر عاشق آیفون و دستیار داخلی سیری آن هستید ، از ابزارهای مورد علاقه Apple HomeKit دیدن کنید.

اگر آماده پیوستن به یک خانه هوشمند با قدرت Google هستید ، در اینجا بهترین دستگاه های Google Home و دستگاه های Google Assistant برای انواع محصولات خانه هوشمند وجود دارد. با یک نمایشگر هوشمند یا بلندگوی هوشمند شروع کنید ، سپس با انتخاب ما از چراغ های سازگار ، قفل درب ، سوئیچ های هوشمند ، ترموستات و موارد دیگر به دلخواه خود منشعب شوید.

ادامه مطلب: بهترین دستگاه های الکسا برای سال 2020

کریس مونرو / CNET

Google Nest Hub (Home Hub سابق) راهی عالی برای شروع کار با خانه هوشمند Google است. از Google Assistant برای پاسخ به همه دستورات صوتی بلندگوی هوشمند Google Home استفاده می کند. وقتی از آب و هوا س askال می کنید ، جستجو برای رستوران و موارد دیگر ، صفحه لمسی اطلاعات بیشتری به شما نشان می دهد. همچنین می توانید از این مرکز هوشمند خانه برای تماشای فیلم یا پیمایش در عکس های خانوادگی استفاده کنید.

در واقع ، سنسورهای روشنایی تطبیقی ​​منحصر به فرد ، Nest Hub را به یک قاب عکس دیجیتالی عالی تبدیل کرده است ، زیرا هم با سطح نور و هم با دمای رنگ سازگار است ، بنابراین همیشه مانند یک عکس فیزیکی در یک قاب است. می توانید نمایش اسلاید اسکرول عکس های خانوادگی را به عنوان محافظ صفحه بازی کنید.

Nest Hub همچنین کمک بزرگی در آشپزخانه است ، زیرا می تواند شما را با دستورالعمل های گام به گام راهنمایی کند و هنگام آشپزی می توانید کارهای زیادی را انجام دهید. یک تایمر تنظیم کنید ، موسیقی پخش کنید ، ماده ای به لیست خرید خود اضافه کنید و موارد دیگر – Nest Hub حتی در صورت نیاز به بررسی بیشتر ، جای شما را در دستور غذا ذخیره می کند. با استفاده از برنامه Google Home می توانید آن را روشن و در شبکه Wi-Fi خود تنظیم کنید و هر س questionالی را که ممکن است از Google Home اصلی بپرسید از Google Nest Hub بپرسید.

همه این ویژگی های کنترل صوتی Nest Hub را از بسیاری جهات مفید می کند ، اما صفحه کنترل ساده آن را به بهترین انتخاب برای دستگاه خانگی متصل مرکزی تبدیل می کند. برای میانبرهایی که به شما امکان می دهد چراغ ها را خاموش یا دوربین های امنیتی خانه هوشمند خود را بررسی کنید ، از بالا به پایین بکشید. سپس می توانید برای دیدن نمای کلی اتاق به اتاق (اتاق نشیمن ، آشپزخانه و …) از همه دستگاه های خود ، ضربه بزنید. کنترل پنل به خوبی سازمان یافته و مفید است ، خصوصاً اگر اعضای خانواده را بخاطر داشته باشید که دستورات صوتی کار می کنند. حالا آنها فقط می توانند لمس کنند.

Nest Hub به طور کلی نمایشگر هوشمند مورد علاقه ما است و به طور مرتب حتی با کمتر از قیمت مناسب 130 دلاری به فروش می رسد. حتی اگر وسایل خانه هوشمند زیادی نداشته باشید بسیار مفید است اما اگر خانه هوشمندی را بخواهید که با دستیار Google کار کند ، ضروری است. بررسی ما درباره Google Nest Hub را بخوانید.

جیمز مارتین / CNET

اگر داشتن صفحه نمایش اضافی در خانه شما را آزار می دهد ، Google Nest Mini نقطه شروع خوب دیگری برای یک خانه هوشمند است. اسپیکر هوشمند کوچک گوگل اکنون در نسل دوم است و همان فرمان های صوتی را با سایر دستیارهای Google فعال و همچنین موارد اضافی مفیدی مانند قابلیت داخلی و جفت شدن استریو با چندین مین را ارائه می دهد. فقط با پرسیدن ابزارهای سازگار ، جستجو در وب ، پخش موسیقی و سایر موارد را کنترل کنید. کیفیت صدای Nest Mini به خصوص با این مدل نسل دوم به طرز شگفت انگیزی خوب است.

Nest Mini نیز زیبا است و در چهار رنگ ارائه می شود. با 50 دلار ، این ارزان ترین راه برای شروع خانه هوشمند خود بدون هیچ گونه فداکاری در کنترل صدا است. Nest Mini همچنین یک دستگاه ثانویه خوب ایجاد می کند. اگر Google Nest Hub را در آشپزخانه خود قرار دهید ، می توانید Nest Mini را در اتاق دیگری قرار دهید و هر دو قادر به کنترل همه دستگاه های هوشمند سازگار شما هستند که تنظیم کرده اید. حتی اگر هر دو شما را بشنوند ، فقط نزدیک ترین افراد پاسخ می دهند. بررسی ما درباره Google Nest Mini را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

وقتی ایست های بازرسی را با نمایشگر هوشمند یا بلندگوی هوشمند راه اندازی کردید ، وقت آن است که بفهمید چه دستگاه های هوشمندی می خواهید. لامپ هوشمند اولین قدم خوب است و لامپ های C توسط GE به ویژه با Google کار می کنند.

این لامپ های بلوتوث ارزان قیمت می توانند از یک دستگاه Google Home (هم Home Mini و هم Nest Hub کار خواهند کرد) به عنوان پل استفاده کنند. می توانید لامپ ها را از برنامه Google Home تنظیم کنید ، سپس آنها را از هرجایی کنترل کنید ، تا زمانی که لامپ به اسبابک Google شما نزدیک باشد. حتی بهتر ، از آنجا که لامپ مستقیماً با دستگاه Google شما ارتباط برقرار می کند ، زمان پاسخگویی بسیار سریع است. (اگر می خواهید با کلید روشنایی کارها را نرم کنید ، بیشتر در مورد سوئیچ دیواری Lutron Caseta بیشتر بخوانید.) اطلاعات بیشتر در مورد چراغ های G را از GE بخوانید.

کریس مونرو / CNET

تغییر دمای ترموستات خود با یک فرمان صوتی یک ترفند عالی است که هرگز قدیمی نمی شود. بسیاری از ترموستات های هوشمند با Google Assistant کار می کنند. به بهترین لیست گزینه های ترموستات هوشمند ما مراجعه کنید. از آنجا که Google صاحب Nest است ، نسل سوم ترموستات یادگیری Nest در اینجا انتخاب آشکاری است ، اما من به Ecobee3 Lite علامت می دهم.

مدل بودجه Ecobee و برنامه همراه (برای iOS و اندروید) بیشتر هوشمندانه رقابت گران تر ، از جمله Nest 250 دلاری را ارائه می دهند. این به همه دستورات صوتی یکسان پاسخ می دهد ، و کنترل های بصری برنامه ریزی دستی را آسان تر می کند. بررسی ما از Ecobee3 Lite را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

پلاگین هوشمند راهی عالی برای افزودن موثر اتصال به دستگاه های بی صدا است. لامپ یا پنکه را روشن کنید و با استفاده از یک برنامه قادر به کنترل آن خواهید بود. TP-Link Kasa Smart Plug کنترل برنامه های تلفن های هوشمند و سازگاری با Google Assistant را ارائه می دهد. علاوه بر این ، پلاگین هوشمند طراحی جذابی دارد و مخاطبین مجاور را مسدود نمی کند.

این کار انرژی را کنترل نخواهد کرد ، اما پلاگین هوشمند به شما امکان می دهد یک فن کف طبقه را با صدای خود با قیمت مناسب کنترل کنید. مانند اکثر پلاگین های هوشمند ، با اتصال شبکه Wi-Fi 2.4GHz کار می کند. بررسی پلاگین هوشمند TP-Link Kasa را بخوانید.

عاقل

توصیه می شود Wyze Cam آسان باشد. مقرون به صرفه است ، به خوبی کار می کند ، فضای ذخیره سازی ابری به مدت 14 روز رایگان است – و در صورت تمایل می توانید از کارت microSD برای ذخیره سازی محلی استفاده کنید.

با مقایسه دو نسل جدید Wyze Cam با این مدل جدید ، می توان عملکرد بهتری را مشاهده کرد. نه تنها میدان دید بیشتری دارد ، بلکه دوربین جدید دارای پخش زنده روشن تر و واضح تری است که به آن در شرایط کم نور و همچنین در نور طبیعی روز کمک می کند.

اگر هزینه سرویس اشتراکی جدید Cam Plus را پرداخت کنید ، از 2 دلار در ماه به هشدارهای مربوط به افراد و فیلم های ذخیره شده طولانی تر دسترسی خواهید داشت. البته دوربین های پیشرفته تری نیز وجود دارد اما Wyze همچنان با محصولات خانگی هوشمند با کیفیت و ارزان قیمت ما را تحت تأثیر قرار می دهد و این Wyze Cam 20 دلاری نیز از این قاعده مستثنی نیست. بررسی Wyze Cam (2020) ما را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

500 دلاری Arlo Pro 3 یک دوربین امنیتی عالی در فضای باز با عملکرد عالی و ویژگی های قوی است. در بسته بندی دو دوربین به همراه هاب لازم موجود است. مراکز قدیمی Arlo نیز با این سیستم کار خواهند کرد. هزینه دوربین های جداگانه اضافه شده هر کدام 200 دلار است.

Pro 3 دارای آژیر داخلی است و با Google Assistant ، Alexa و Siri کار می کند. یک دستگاه USB موجود در هاب حافظه محلی را کنترل می کند.

Arlo Pro 3 دارای جریان 2k ستاره ای ، سیگنال های سریع و طیف گسترده ای از ویژگی های پیشرفته است که آن را از سایر دوربین های امنیتی خارجی متمایز می کند. اگر پولی برای خرج دارید ، Arlo Pro 3 باید در بالای لیست شما باشد. بررسی ما از Arlo Pro 3 را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

طیف گسترده ای از لوازم جانبی SimpliSafe گزینه های حرفه ای شرکت هایی مانند ADT را رقبا می دهد. کیت استارتر 230 دلار معقول است. متأسفانه ، شما مجبور هستید هزینه دسترسی از راه دور به برنامه را پرداخت کنید ، اما 25 دلار در ماه شما را به نظارت حرفه ای متصل می کند.

با اشتراک ماهانه 25 دلار ، می توانید سیستم خود را با دستیار Google نیز مدیریت کنید و دستگاه های Simplisafe به سرعت به دستورات صوتی شما پاسخ می دهند.

باز هم ، Nest در اینجا گزینه ای دارد که یک گزینه مناسب است. Nest Guard هزینه های بالاتری دارد اما بدون اشتراك می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. با تشکر از تمام لوازم جانبی قابل اعتماد ، SimpliSafe Blade Nest Guard ، به خصوص اگر می خواهید نظارت داشته باشید. بررسی SimpliSafe Home Security را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

صحبت از قفل شدن خانه شماست ، نصب آسان قفل Wi-Fi آگوست بر روی پیچ و مهره موجود شما قرار می گیرد. Wi-Fi داخلی به شما امکان می دهد آن را از راه دور و با تشخیص صدا کنترل کنید ، بنابراین می توانید به دستیار Google بگویید که درب خانه خود را قفل کند.

آگوست Wi-Fi Smart Lock دارای ویژگی های بسیاری از جمله سنسورهای باز و بسته است ، بنابراین می توانید هنگام خروج مطمئن شوید که در را بسته اید. آگوست همچنین پاسخگو و قابل اعتماد است ، اگر می خواهید دستیار Google را مسئول قفل ، در و ورودی هوشمند خود کنید ، قفل Wi-Fi Smart را انتخاب خوبی می کند. بررسی آگوست Wi-Fi Smart Lock ما را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

ما این مورد را با یکی دیگر از Nest ارائه می دهیم ، اما صادقانه بگویم ، Nest Hello در کل ویدیوی مورد علاقه ما است ، بنابراین مطمئنا بهترین برای یک خانه هوشمند Google-oriented است. Nest Hello وقتی می خواهید خبرمایه را از دستگاه های Android یا iOS خود بررسی کنید ، دارای صدای صوتی دو طرفه و کیفیت فیلم عالی است. وقتی کسی زنگ را بزند سیگنال دریافت خواهید کرد.

حتی بهتر ، اگر Nest Hub دارید ، می توانید با نمایشگر هوشمند خود با مرد درب منزل صحبت کنید. Nest Hello حتی برای اشتراک حق بیمه تشخیص چهره را ارائه می دهد. به خوبی با سایر محصولات Google ارتباط برقرار می کند و هوشمندانه ترین و توانمندترین زنگ فیلم است. بررسی Nest Nest را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر