[ad_1]

زنگ های ویدئویی نیمی زنگ هستند ، نیمی دوربین امنیتی. آنها با ارسال اعلان های بی درنگ به تلفن شما و امکان دسترسی مستقیم به خوراک ویدیویی درباره اینکه چه کسی زنگ می زند ، کار می کنند. میکروفون و بلندگوی داخلی به شما امکان می دهد با مهمان خود صحبت کنید و در بعضی موارد دستگاه نیز کار خواهد کرد قفل های هوشمند تا بتوانید بدون اینکه خودتان در را از نظر جسمی باز کنید ، شخص را به آنجا راه دهید.

اکثر نامزدهای بهترین دوربین فیلمبرداری زنگ دار امروز دارای Wi-Fi هستند و ویژگی هایی مانند باتری قابل شارژ ، ارتباط دو طرفه ، تغذیه و ضبط ویدئو و دکمه زنگ سنتی را ارائه می دهند. اما طراحی ، کیفیت فیلم ، اشتراک ذخیره سازی فیلم و روند نصب برای هر دوربین زنگ دار می تواند متفاوت باشد.

در زیر مدل های مورد علاقه خود را برجسته کرده و دقیقاً نحوه آزمایش زنگ های ویدئویی را توضیح داده ایم. بنابراین ، اگر به دنبال بهترین زنگ ویدیو هستید ، احتمالاً در زمره کسانی است که ما آزمایش کرده ایم. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

بهترین زنگ های ویدئویی که آزمایش کرده ایم

تایلر لیسنبی / CNET

دوربین فیلمبرداری Arlo Video Bell 150 دلاری به راحتی نصب می شود ، عملکرد خوبی دارد و دارای ویژگی های رقابتی و هزینه های ذخیره سازی ابری است که از 3 دلار در ماه شروع می شود. با اشتراک فضای ذخیره سازی ابری ، به قابلیت های پیشرفته ای مانند هشدارهای شخصی برای افراد ، حیوانات ، وسایل نقلیه و بسته ها دسترسی پیدا می کنید.

Arlo Video Doorbell ، انتخاب ما برای بهترین زنگ ویدئو ، همچنین دارای آژیر داخلی ، صدای دو طرفه ، مناطق تشخیص حرکت و حالت های خاموش و روشن است. بیشتر بخوانید درباره Arlo Video Doorbell.

تایلر لیسنبی / CNET

Video Doorbell Arlo ارزان نیست ، اما این دستگاه ارزش کلی عالی را ارائه می دهد. با پرداخت 3 دلار در ماه ، به ویژگی های پیشرفته دوربین زنگ مانند هشدار برای افراد ، حیوانات ، وسایل نقلیه و ترافیک دسترسی پیدا می کنید. این دوربین همچنین دارای حالت های غیرفعال سازی دست ، صدای دو طرفه ، مناطق حرکتی و آژیر داخلی است ، دقیقاً مانند دوربین امنیتی بیرونی Arlo Pro 3. در مورد Arlo Video Doorbell بیشتر بخوانید.

علاوه بر اصول اولیه مانند فیلمبرداری با کیفیت 1080p HD ، پخش زنده و تشخیص حرکت و سیگنال ها ، دوربین سلام امکان تشخیص رایگان افراد را نیز فراهم می کند. یافتن افراد به شما نمی گوید چه کسی درب منزل است (تشخیص چهره نیست – موارد بیشتر در زیر) ، اما به شما خواهد گفت که آنها شخصی را دیده اند. با پرداخت ماهانه یا سالانه ، می توانید سرویس ذخیره سازی ابری اشتراک Nest Aware را نیز ارتقا دهید. همراه با دسترسی به فیلم های ذخیره شده HD (سلام کیفیت فیلم عالی) ، این سرویس به شما امکان شناسایی چهره را می دهد. بررسی Nest Hello را بخوانید.

بهترین برای آپارتمان نشینان

حلقه Peephole بادامک

کریس مونرو / CNET

199 دلار Peephole Cam پاسخ حلقه به درهای آپارتمان است – یا انواع درهای سوراخ دار. اگر نمی خواهید – یا نمی توانید – در درب را سوراخ کنید تا زنگ درب سخت یا باتری را نصب کنید ، Peephole Cam یک گزینه مناسب است.

Peephole Cam کاملاً با باتری کار می کند ، در چند مرحله ساده جایگزین نمای استاندارد شما می شود. شما همچنان می توانید مانند یک سوراخ معمولی از آن عبور کنید ، اما همچنین می توانید ویدیوی زنده را در صورت تقاضای درب ورودی خود بارگیری کرده و با همه بازدید کنندگان صحبت کنید. اگر در سرویس Cloud Protect cloud مشترک شوید ، همچنین می توانید فیلم های ذخیره شده را مشاهده کنید.

نصب ساده و راه حل هوشمند آن برای ساکنان آپارتمان ، حلقه حلقه حلقه قلمرو قطعا قابل توجه است. بررسی ما از Ring Peephole Cam را بخوانید.

گزینه های زنگ ویدیویی بیشتر

چگونه زنگ های ویدئویی را آزمایش می کنیم

آزمایش برای تعیین بهترین زنگ ویدئو مانند آزمایش هر زنگ دیگر است دوربین امنیتی خانه. ابتدا برنامه مناسب را بارگیری کرده و یک حساب کاربری ایجاد می کنم (اگر قبلاً آن را ندارم). اگرچه بسیاری از محصولات شامل بروشورهای آموزشی در جعبه خرید شما هستند ، اما ترجیح می دهم از برنامه شروع کنم. این برنامه خوب شامل مراحل مفیدی برای مراحل نصب و همچنین نحوه اتصال به شبکه Wi-Fi و در واقع کارکرد دستگاه است. این فروشگاه یک مرحله ای شماست تا از ابتدا تا انتها تنظیم کننده زنگ درب را انتخاب کنید.

مطمئن شوید که زنگ در مطابق با مشخصات سازنده نصب شده است – چه با کابل سخت ، چه با باتری و چه با انرژی خورشیدی. به محض اتصال و دیدن فیلم زنده ، می توانم تنظیمات را بررسی کنم. من اطمینان حاصل می کنم که ویژگی هایی مانند تشخیص حرکت یا مناطق فعالیت فعال هستند (به طور پیش فرض همیشه روشن نیستند) تا احساس کاملی در استفاده از محصول داشته باشم – و ببینم که دستگاه در واقع به عنوان یک جایگزین برای یک محصول معمولی کار می کند ، زنگ غیر منطقی.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

زنگ در ویدئو Nest Hello: دقیق تر از متوسط ​​…


2:39

دنبال چه چیزی میگردی

آیا با سیستم عامل های خانه هوشمند کار می کند؟ اگر چنین است ، آیا آنها با هم خوب کار می کنند؟ امروزه انتظار می رود دستگاه های خانه هوشمند با حداقل یک سیستم عامل اصلی خانه هوشمند کار کنند – آمازون الکسا ، دستیار گوگل و Home Home Kit اصلی ترین مواردی هستند که باید به دنبال آنها باشید.

تأخیر چگونه است؟ اگر پس از کسی که زنگ شما را به صدا درآورد ، مدت زمان طولانی برای دریافت هشدار فشار به دوربین زنگ هوشمند شما طول می کشد ، بنابراین شما به طور کلی بازدید کننده خود را از دست می دهید. حتی در مواردی که زنگ به راحتی حرکت را تشخیص می دهد ، همین امر ممکن است – می توانید سنسور حرکت را در اکثر زنگ های ویدیو تنظیم کنید تا فعالیتی را که در نزدیکی درب شما اتفاق می افتد ، حتی اگر کسی زنگ نزند ، به شما اطلاع دهد.

اگر در تأخیر مشکلی دارید ، با اتصال Wi-Fi خود شروع کنید. اگر در جایی که زنگ در نصب شده است ، قوی نیست ، ممکن است بخواهید آن را جابجا کنید (یا تهیه سیم برق برای دامنه Wi-Fi راحت تر). اما همچنین می تواند نحوه کار نرم افزار باشد.

نمای زنده چگونه است؟ زنگوله ها معمولاً در معرض تابش مستقیم آفتاب هستند ، اما بسیاری دیگر در زیر ایوان ها ، در نزدیکی درختان سایه دار و در انواع دیگر تنظیمات نصب می شوند. مهم است که دوربین دید در شب داشته باشد و بتواند از پس هر یک از این سناریوها برآید تا با محصولی غیرفعال که چهره های زیر ایوان را نمی بیند گیر نکنید.

حالت صوتی دو طرفه چگونه است؟ اگر میکروفون و بلندگوی زنگ به خوبی کار نکند ، برقراری ارتباط با هر کسی در آنجا برای شما مشکل خواهد بود. این را چندین بار آزمایش می کنم تا ببینم زنگ در تلفن من چگونه به صدا در می آید.

بیشتر سیستم های امنیتی خانه

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر