[ad_1]

بعضی از دوربین های امنیتی من توصیه می کنم گراناما تعداد زیادی از گزینه های عالی وجود دارد که هزینه کمتری دارند. در اینجا لیستی از بهترین دوربین های امنیتی خانگی با قیمت کمتر از 100 دلار آورده شده است. این سه دوربین امنیتی خانگی ارزان از نظر ویژگی ها و عملکرد تفاوت زیادی دارند ، اما همه آنها گزینه های خوبی هستند.

عاقل

اگر به دنبال یک سیستم امنیتی مقرون به صرفه با عملکرد عالی هستید ، واقعاً نمی توانید Wyze Cam v3 جدید را شکست دهید. اصل این است:

  • قیمت آن 20 دلار است
  • همراه با دو هفته فضای ذخیره سازی رایگان ابر
  • این دوربین از طریق شکاف داخلی کارت microSD دارای حافظه محلی است
  • می توانید یک منطقه تشخیص حرکت سفارشی را به صورت رایگان تنظیم کنید

موارد ترکیبی سازگاری Wyze Cam را دشوار می کند ، خصوصاً که به لطف یک قاب ضدآب جدید ، می توان از این مدل نسل بعدی در داخل یا خارج استفاده کرد. همچنین با دستورات صوتی Alexa و Google Assistant و همچنین سایر دستگاه های Wyze کار می کند. بررسی CNET را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

دوربین داخلی Tend Secure Lynx (که اکنون دوربین داخلی 2 نامیده می شود) مبلغ 60 دلار به شما بازپرداخت می کند. این دوربین داخلی دارای تمام ویژگی های منظم یک دوربین امنیتی خانگی معمولی ، مانند پخش مستقیم ، تشخیص حرکت و دید در شب است. اما این دوربین امنیتی داخلی همچنین دارای هفت روز ذخیره سازی فیلم رایگان و قابلیت تشخیص چهره رایگان است.

از این برنامه برای ایجاد یک پایگاه داده شخصی از دوستان ، اعضای خانواده و سایر بازدیدکنندگان منظم استفاده کنید (اگرچه فاصله اجتماعی کاملاً تأثیرگذار است ، بازدیدکنندگان در حال حاضر کمترین میزان را دارند). سپس دوربین چهره ها را تشخیص داده و هشدارهایی را به تلفن شما ارسال می کند تا به شما اطلاع دهد که دیو یا مولی را تازه دیده اید. کارایی تشخیص چهره دوربین نیز با گذشت زمان با استفاده از آن بهبود می یابد. بیشتر بخوانید از CNET.

کریس مونرو / CNET

Blink Mini یک دوربین امنیتی داخلی 35 دلاری است. همراه با یک آداپتور برق و یک رد پای کوچک که فضای زیادی در خانه شما اشغال نمی کند. این ویژگی های اساسی و عملکرد مطلوبی دارد ، اگر به دنبال دوربین مستقیم امنیت داخلی منزل از Amazon Smart Home Company Blink هستید گزینه خوبی است. بررسی CNET را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه دوربین امنیتی بیرونی مناسب خود را انتخاب کنیم


1:24

پوشش امنیتی بیشتر در CNET

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر