[ad_1]

خوب دوربین امنیتی خارجی باید عملکرد خوبی داشته باشد و تا بتواند با باد ، برف ، گرما و هرگونه تغییرات هواشناسی دیگر. ما ده ها دوربین مقاوم در برابر هوا را آزمایش کرده ایم تا به این لیست کوتاه مورد علاقه ها برسیم.

تنوع زیادی بین دستگاه هایی که مخفف اختصار را ایجاد کرده اند وجود دارد ، بنابراین اگر به دنبال یک دوربین امنیتی خارجی برای نظارت بر چیزهای خارج از خانه خود هستید ، خود را جستجو کنید.

تایلر لیسنبی / CNET

Arlo Pro 3 با قیمت 500 دلار (بسته ای با دو دوربین بعلاوه هاب) یک دوربین امنیتی عالی است. دارای جریان 2560×2،560 پیکسل ، دید در شب رنگی ، بزرگنمایی 12 برابر ، آژیر داخلی و نورافکن داخلی است. در خارج از جعبه ، هشدارهای ترافیکی و صوتی و دسترسی به پخش مستقیم دریافت می کنید.

در غیر این صورت ، شما باید هزینه ماهانه اضافی را با شروع 3 دلار در ماه برای خدمات اشتراک Arlo Smart بپردازید. Arlo Smart مجموعه ای از ویژگی های اضافی ، از جمله مناطق شناسایی و اعلان های پیشرفته (افراد ، حیوانات ، وسیله نقلیه و بسته ها) را اضافه می کند. سطح قیمت 10 دلار به E911 اضافه می شود ، این ویژگی به شما امکان می دهد از طریق برنامه Arlo فارغ از اینکه در کجا هستید ، با اجرای قانون محلی تماس بگیرید.

Arlo Pro 3 ارزان نیست ، اما اگر پول خرج کنید ، یک دوربین امنیتی عالی در خانه است. بررسی ما از Arlo Pro 3 را بخوانید.

عاقل

Wyze انواع وسایل خانگی هوشمند مستحکم و مقرون به صرفه را تولید می کند – و 20 دلاری Wyze Cam (2020) از این قاعده مستثنی نیست.

علاوه بر ویژگی های استاندارد که شامل هشدارهای جریان مستقیم HD و تشخیص حرکت است ، این دوربین مقرون به صرفه دارای دو هفته ذخیره سازی ابری مبتنی بر رویداد رایگان و یک اسلات کارت حافظه microSD داخلی برای ذخیره سازی محلی است. دارای یک منطقه تشخیص حرکت سفارشی ، صدا و دید در شب دو طرفه به روز شده و یک میدان دید بهبود یافته نسبت به آخرین نسل Wyze Cam است. بررسی ما درباره Wyze Cam را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

150 دلاری Arlo Video Doorbell به عنوان یک دوربین امنیتی عملکرد خوبی دارد ، دارای لیست طولانی از ویژگی ها و هزینه های ذخیره سازی ابری رقابتی است که از 3 دلار در ماه شروع می شود. اشتراک ذخیره سازی ابری اختیاری به شما امکان دسترسی به هشدارهای پیشرفته برای افراد ، حیوانات ، وسایل نقلیه و بسته ها را می دهد.

نصب این زنگ اخبار هوشمند نیز آسان است و دارای صدای دو طرفه ، مناطق تشخیص حرکت ، حالت های فعال سازی / غیرفعال سازی و آژیر داخلی است. بیشتر بخوانید درباره Arlo Video Doorbell.

خلاصه

ما دوربین های امنیتی زیادی را برای لیست کردن در اینجا آزمایش کرده ایم ، بنابراین برای دیدن همه مدل ها ، حتماً گالری من را در زیر ببینید. شایان ذکر است که هر دوربین امنیتی Wi-Fi که در آخر خریداری می کنید به خوبی اتصال شبکه خانگی شما خواهد بود. اگر اتصال لکه دار باشد ، ممکن است پیکسل را در فید ، زمان تأخیر و سایر موارد مرتبط مشاهده کنید سرعت Wi-Fi را بررسی کنید قبل از شروع سوراخ کاری در دیوارهای خود


در حال پخش:
این را نگاه کن:

دوربین امنیتی عالی Wyze در فضای باز تنها 50 دلار است


4:08

نکات بیشتر درباره امنیت خانه

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر