[ad_1]

بسیاری وجود دارد دوربین های امنیتی امروز در دسترس ، شامل زنگ های ویدئویی، دوربین های خارجی و گزینه های خاص مانند تشخیص چهره، ذخیره سازی ابر رایگان و هشدارها برای افراد. در داخل خانه دوربین های امنیتی وقتی غایب هستید همه چیز را پیگیری کنید. قیمت آنها از 20 دلار تا چند صد دلار است و انواع مختلفی را ارائه می دهند ویژگی ها و مشخصات. در زیر برخی از مدل های مورد علاقه خود را برای کمک به شما در تصمیم گیری برجسته کرده ام.

عاقل

در دریایی از دوربین های امنیتی گران قیمت ، Wyze Cam v3 20 دلاری ارزش کشنده ای را ارائه می دهد. همراه با کاربرد ساده ، نصب آسان و عملکرد عالی – و این دوربین عالی امنیت داخلی ، دوربین داخلی مورد علاقه ماست (و در برابر آب و هوا مقاوم است ، بنابراین می توانید از آن در خارج استفاده کنید).

آنچه این دوربین امنیتی را بیش از پیش متمایز می کند ، فضای ذخیره سازی ابری دو هفته ای رایگان و اسلات کارت حافظه microSD داخلی برای ذخیره سازی محلی است. شما باید کارت microSD را جداگانه خریداری کنید ، اما این استاندارد برای اکثر دوربین های دارای حافظه محلی است. این دوربین هوشمند از دستورات صوتی Alexa و Google Assistant پشتیبانی می کند و دارای ویژگی منطقه تشخیص حرکت است. بررسی ما درباره Wyze Cam را بخوانید.

بیشتر بخوانید: برترین دستگاه های امنیتی ارزان خانه در سال 2020

تایلر لیسنبی / CNET

دوربین داخلی Netatmo 200 دلاری ، که قبلا Netatmo Welcome نامیده می شد ، از معدود دوربین های امنیتی داخلی است که با HomeKit Secure Video کار می کند. HomeKit Secure Video سرویسی است که فقط با برنامه Home برای iOS کار می کند. این یک داستان ویدیویی 10 روزه مبتنی بر رویداد رایگان ذخیره شده در iCloud را ارائه می دهد.

اکنون کمتر شرکت سازنده دوربین های امنیتی فضای ذخیره سازی ابری رایگان (um ، Arlo) را ارائه می دهند – و حتی کمتر 10 روز فضای ذخیره سازی ابری رایگان را ارائه می دهد. Wyze با دو هفته فضای ذخیره سازی رایگان بر روی این دوربین امنیتی داخلی یک استثنا است ، یکی از دلایلی که هم اکنون دوربین مورد علاقه من است.

دوربین داخلی داخلی Netatmo دارای پخش زنده 1080p HD ، میدان دید 130 درجه ، دید در شب و حافظه محلی با کارت microSD است. این دوربین امنیتی در هنگام ایجاد پایگاه داده با دوستان و خانواده از قابلیت تشخیص چهره نیز برخوردار است. دوربین داخلی داخلی علاوه بر کار با HomeKit ، از دستورات صوتی Alexa و Google Assistant نیز پشتیبانی می کند. بیشتر بخوانید از CNET.

بیشتر بخوانید: سیستم های امنیتی منزل مورد علاقه خود از سال 2020 انجام دهید

کریس مونرو / CNET

Nest 29 IQ Indoor با قیمت 299 دلار قطعاً برای یک دوربین امنیتی گران است. اما همچنین اتفاق می افتد که شما دارای بسیاری از ویژگی های سطح بالا با جذابیت زیادی هستید. اول ، این دارای پخش زنده 1080p HD ، هشدارهای رایگان برای افراد و یک سنسور تصویر 4K است. این سنسور تصویر 4K امکاناتی به نام “Superpersight” را فراهم می کند که فرد را بزرگ می کند و در زمینه دید دوربین ردیابی می کند.

اگر هزینه اشتراک Nest Aware را پرداخت کنید که از 5 دلار در ماه شروع می شود ، به ویژگی تشخیص چهره دسترسی پیدا می کنید. با تشخیص چهره ، می توانید پایگاه داده ای از دوستان و خانواده در برنامه ایجاد کنید و سپس هنگامی که دوربین “دیو” یا “مولی” را تشخیص می دهد ، هشدارهای سفارشی دریافت می کنید.

Nest Cam IQ Indoor همچنین دارای یک بلندگوی Google Assistant برای دستورات صوتی عمومی یا خاص خانه است. بیشتر بخوانید از CNET.

یک خانه و امنیت دقیق تر


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Nest Cam IQ 4K را با قیمت بالایی به ارمغان می آورد


1:40

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر