[ad_1]

خواه شما باشید نگران سرقت یا فقط می خواهید تماشا کنید حیوان خانگی شیطان، در خانه دوربین های امنیتی با هشدارهای لحظه ای ، آژیرهای داخلی و سایر گزینه های امنیتی ، آرامش خاطر داشته باشید.

اگرچه داشتن بسیاری از گزینه های عالی بسیار عالی است ، اما با دستگاه هایی که امکاناتی مانند ارتباط دو طرفه ، دید در شب ، ذخیره سازی ابری ، ردیابی حرکت و فیلم HD برای کیفیت فیلم برتر را ارائه می دهند ، اما غربالگری از طریق آن بسیار ترسناک است همه چیز برای یافتن یک مطابقت با سیستم دوربین امنیتی بی سیم است که می توانید در ذهن داشته باشید ، مخصوصاً اگر این راه حل شامل چندین دوربین باشد.

خوشبختانه آزمایش کردم ده ها دوربین و هرچه در لیست زیر آموختم کوتاه کردم. اینها بهترین دوربین های امنیتی خانه در همه زیر مجموعه های اصلی هستند ، از زنگ های هوشمند به مدل هایی که خوب کار می کنند الکسا، دستیار گوگل و سیری دستورات صوتی – و موارد دیگر. بعضی از آنها با نگهداری نسبتاً کم ، دارای سنسور حرکتی هستند که با هشدار ترافیک اعلان فشاری را به تلفن همراه شما ارسال می کند ، در حالی که برخی دیگر دارای ویژگی هایی مانند ذخیره سازی ابری و نظارت حرفه ای هستند که از مشاهده ساعتها فیلم جلوگیری می کند. اگر به دنبال بهترین دوربین امنیتی خانه برای خانه خود هستید ، آماده غواصی شوید. ما به صورت دوره ای این لیست را به روز می کنیم.

بهترین بهترینها

عاقل

Wyze Cam 20 دلاری فقط عالی نیست بودجه دوربین نظارتی ، این یک دوربین عالی است. عادت زنانه.

این برنامه دارای پخش جریانی مستقیم HD ، هشدارهای حرکتی ، دید در شب ، یک برنامه مناسب و بهترین حالت – 14 روز فضای ذخیره سازی ابر رایگان بر اساس حرکت است. این دوربین Wyze همچنین در صورت تمایل به ذخیره سازی ویدئو محلی ، به جای اینکه فقط به سرویس ابری خود اعتماد کنید ، دارای یک درگاه کارت microSD داخلی است (باید کارت microSD را جداگانه خریداری کنید).

همچنین با دستورات صوتی Alexa و Google Assistant کار می کند و دارای یک منطقه تشخیص حرکت و قابلیت گوش دادن و هشدار برای فرکانس های خاص مانند دزدگیرهای دود است. بررسی Wyze Cam (2020) ما را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

اکنون این یک دوربین امنیتی هوشمند است. Arlo Video Doorbell با قیمت 150 دلار چیزهای زیادی دارد. اگرچه 150 دلار ارزان نیست (در حال حاضر حداکثر 125 دلار است) ، اما مقرون به صرفه تر از بیشتر زنگ های هوشمندی است که من آزمایش کرده ام. به عنوان یک دوربین زنگ دار ، این دوربین به عنوان یک دوربین خارجی طراحی شده است ، بنابراین لازم نیست نگران عناصر باشید. مانند دوربین امنیتی خارجی Arlo Pro 3 ، Arlo Video Doorbell دارای حالت روشن / خاموش ، صدای دو طرفه ، مناطق حرکت و آژیر داخلی است.

همچنین این برنامه دارای یک طرح اشتراک رقابتی برای ذخیره سازی فضای ابری است که از 3 دلار در ماه شروع می شود. اگر هزینه ذخیره سازی ابری را پرداخت کنید ، به ویژگی های پیشرفته ای از قبیل تشخیص چهره شخصی ، حیوان ، وسیله نقلیه و بسته دسترسی خواهید داشت. بررسی ما از Arlo Video Doorbell را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

دوربین داخلی Nest Cam IQ با قیمت 299 دلار از هوش و ویژگی های مشابه بلندگوی Nest Hello برخوردار است. این برنامه دارای پخش جریانی مستقیم HD ، هشدارهای مربوط به ترافیک ، هشدارهای افراد و دسترسی به گزینه سرویس Nest Aware است. اشتراک Nest Aware با شروع از 5 دلار در ماه ، ویژگی های پیشرفته ای مانند تشخیص چهره را ارائه می دهد. یک پایگاه داده از دوستان و خانواده خود ایجاد کنید و هشدارهایی را درباره اینکه “مولی” یا “اندرو” درب منزل است دریافت کنید.

اما این مدل همچنین دارای یک بلندگوی Google Assistant داخلی است. بنابراین ، مانند Google Home و سایر اسپیکرهای هوشمند و نمایشگرهایی که دستیار Google فعال است ، Nest Cam IQ Indoor با عبارت “OK، Google” مطابقت دارد. بررسی ما درباره دوربین امنیتی داخلی Cam Cam IQ را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

شاید تعجب آور نباشد ، Arlo Pro 3 همچنین بهترین انتخاب ما برای بهترین دوربین های امنیتی منزل در فضای باز است. نمای بیرونی مقاوم در برابر آب و هوا ، این دوربین امنیتی Wi-Fi در فضای باز را قادر به بارندگی ، برف ، گرما و فراتر از آن می کند. سوکت مغناطیسی ساده ای که با خرید شما ارائه می شود ، جدا کردن دوربین در هنگام نیاز به شارژ باتری به راحتی باورنکردنی است – مهم نیست که کجا نصب شده باشد. بررسی ما از Arlo Pro 3 را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Logitech Circle 2 داخلی و خارجی یکی از معدود دوربین های امنیتی خانگی است که با سیستم عامل هوشمند اپل یعنی HomeKit از جمله پاسخگویی به دستورات Siri از بلندگوی HomePod هوشمند کار می کند. همچنین با الکسا و دستیار Google کار می کند و به شما امکان دسترسی به تمام توابع اساسی دستیار صوتی را می دهد. بررسی ما درباره دوربین امنیتی Logitech Circle 2 را بخوانید.

افکار نهایی

هنگام نصب دوربین های امنیتی بی سیم ، به خاطر داشته باشید که دوربین خانگی هوشمندی که خریداری می کنید (و به طور کلی سیستم امنیتی شما) به همان اندازه کیفیت اتصال Wi-Fi شما که قصد نصب آن را دارید ، مناسب خواهد بود. بنابراین قبل از اینکه دیوارهای خود را سوراخ کنید یا در غیر این صورت قاب درب ، آجر یا سایدینگ را اشتباه بگیرید ، سرعت Wi-Fi را بررسی کنید. اگر اتصال در دوربین امنیتی بی سیم شما مشاهده شود ، تاخیرهای قابل توجهی ، پیکسل در پخش زنده و سایر تأخیرهایی را مشاهده خواهید کرد که استفاده از دوربین های امنیتی را با مشکل مواجه می کند.

با داشتن اتصال Wi-Fi خوب ، باید از وضعیت خوبی برخوردار باشید تا بدون دردسر از دوربین داخلی یا دوربین امنیتی در فضای باز خود استفاده کنید. هنوز سوالی دارید؟ به مال من نگاه کن راهنمای خرید دوربین امنیتی خانه.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه دوربین امنیتی مناسب خود را خریداری کنیم


4:11

نکات بیشتر درباره امنیت خانه

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر