[ad_1]

نه تنها از طریق باتری تغذیه می شوند دوربین های امنیتی آنها انعطاف پذیری نصب بهتری نسبت به نمونه های کابل خود دارند ، همچنین برای استفاده در فضای باز نیز ضد آب هستند. این بدان معناست که شما می توانید یک دوربین امنیتی بی سیم روی حصار ، روی یک درخت – یا تقریباً در هر جایی ، تا زمانی که شبکه Wi-Fi به آن برسد – نصب کنید تا سیستم امنیتی خانه خود را گسترش دهید ، برای جلوگیری از متجاوزان به خانه خود نظارت کنید.

من سه مدل را انتخاب کردم که به خصوص دوست دارم ، با در نظر گرفتن مواردی از جمله کیفیت فیلم ، زمینه دید ، اینکه آیا برنامه تلفن همراه ارائه می دهد و در صورت اتصال به مدل های موجود ، گزینه های ضبط را انتخاب می کنم. خانه هوشمند تنظیم و عمر باتری اگر به دنبال بهترین دوربین امنیتی باتری متناسب با خانه بی سیم خود هستید ، به خواندن ادامه دهید نیازهای امنیتی.

بیشتر بخوانید: بهترین زنگ های ویدیویی برای سال 2020

تایلر لیسنبی / CNET

دوربین امنیتی خانگی Arlo Pro 3 از باتری تغذیه می کند ، بنابراین می توانید آن را روی درخت یا حصار نصب کنید بدون اینکه به فکر سیم برق آزار دهنده باشید. این دوربین بی سیم همچنین در برابر آب و هوا در برابر کنترل عناصر مقاوم است و بسته به نوع استفاده ، باید با یک بار شارژ چندین ماه دوام بیاورد. در اصل ، برای امنیت خارجی کاملا ایده آل است.

Pro 3 علاوه بر باتری قابل شارژ مناسب ، دارای ویژگی های قابل توجه بسیاری است: آژیر داخلی ؛ حالت های روشن / خاموش ؛ و هشدارها برای تشخیص حرکت افراد ، حیوانات ، وسایل نقلیه و بسته ها (با یک طرح اشتراکی اشتراک Arlo Smart). این دستگاه همچنین امکان برقراری ارتباط دو طرفه را فراهم می کند و دارای دید در شب رنگی و سیاه و سفید برای نمای کاملاً واضح آنچه در حیاط شما اتفاق می افتد ، می باشد. و کیفیت فیلم درجه یک است.

اگر می خواهید دوربین امنیتی خارجی بی سیم خود را در سیستم خانه هوشمند موجود خود بگنجانید ، Pro 3 با الکسا و دستیار Google کار می کند. بررسی ما از Arlo Pro 3 را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

قیمت Ring Peephole Cam 130 دلار است و با زنگ هوشمند جای سوراخ سنتی را می گیرد. نصب آسان – و پیکربندی آسان و اتصال به Wi-Fi در برنامه Ring. مانند سایر زنگ های درب و دوربین های امنیتی ، Ring Peephole Cam دارای پخش زنده و هشدارهای زنده است ، اما برای دیدن پایگاه داده ضبط های ویدئویی ذخیره شده در برنامه Ring ، باید هزینه سرویس ابر اضافی Ring Protect را پرداخت کنید. بررسی ما از Ring Peephole Cam را بخوانید.

لاجیتک

Logitech Circle 2 در دو نسخه در دسترس است – یک مدل سیمی با قیمت 180 دلار و یک مدل باتری با قیمت 200 دلار. من مدل کابل را مرور کردم ، اما وقت گذاشتم و هر دو را تست کردم.

دایره 2 ، که توسط باتری تغذیه می شود ، یک دوربین جامد است. مانند Pro 3 و Blink XT2 ، Circle 2 به شبکه بی سیم شما متصل می شود و ضد آب است. این دارای پخش زنده 1080p HD برای تصویر شفاف ، دید در شب ، تماس دو طرفه و تأخیر در زمان است. انتظار می رود با یک بار شارژ بین یک تا سه ماه دوام بیاورد. همچنین فضای ذخیره سازی ابری 24 ساعته رایگان را ارائه می دهد و 10 تا 60 ثانیه بر اساس فیلم ذخیره می کند. هنگامی که دوربین حرکت را تشخیص می دهد ، اعلان های فشار از طریق برنامه به تلفن شما ارسال می شود.

همچنین با لوازم جانبی متنوعی کار می کند – یک پایه پلاگین 30 دلاری ، یک پایه پنجره 40 دلاری و یک پایه مغناطیسی 20 دلاری. اگر با دوربین باتری Circle 2 از پلاگین یا پایه پنجره استفاده می کنید ، با این نسخهها کار خواهد کرد سیری (از طریق اپل HomeKit و HomeKit Secure Video) ، و همچنین با پشتیبانی استاندارد خود از آمازون الکسا.

این ناراحت کننده است که Circle 2 با باتری از لوازم جانبی پلاگین یا نصب پنجره از Apple HomeKit پشتیبانی نمی کند. بررسی ما در مورد Logitech Circle 2 (مدل سیمی) را بخوانید.

راهنماهای بیشتر در مورد چگونگی امنیت و امنیت خانه خود


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نبرد برای بهترین دوربین در فضای باز: Nest Cam IQ Outdoor …


5:02

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر