[ad_1]

دوربین های امنیتی خانه انتخاب شده دارای قابلیت شناسایی چهره هستند ، این ویژگی پیشرفته ای است که به شما امکان می دهد با دوستان و اعضای خانواده خود که به طور منظم به خانه شما می آیند ، یک پایگاه داده ایجاد کنید. سپس ، وقتی دوربین چهره ای را می بیند ، مشخص می کند که به یکی از لیست افراد مشهور شما تعلق دارد یا نه.

نرم افزار را می توان بر اساس عوامل مختلف مورد ضرب و شتم قرار داد ، از روشنایی گرفته تا تغییر مدل مو ، یک روز استفاده از عینک اما روز دیگر نه – و موارد دیگر.

اما چیزی که ما به طور قطع می دانیم این است که این ویژگی در دستگاه های ما محبوبیت بیشتری پیدا می کند – نه تنها در دوربین های امنیتی خانه ، بلکه همچنین در تلفن ها و به عنوان ابزار کمک به کارایی ورود به فرودگاه را خودکار می کند. با افزایش سرمایه گذاری ها در اجرای قانون تشخیص چهره فن آوری ، در حال حاضر س seriousالات جدی در مورد حریم خصوصی و حقوق شهروندی به طور کلی و دخالت در خواستار تنظیم مقررات دولتی است.

اما بیایید کمی به حوزه مصرف برگردیم. خانه شما قلعه شما است و توانایی داشتن دستگاه های تشخیص چهره در آن هنوز هم گزینه جذابی برای کسانی است که می خواهند از نوآوری در یک خانه هوشمند برخوردار باشند. بیایید نگاهی به دوربین های تشخیص چهره بیندازیم که اخیراً آزمایش کرده ایم تا ببینیم کدام مدل ها بهترین هستند و به شما کمک می کنیم شخصی را برای شما کار کند یا خیر.

تایلر لیسنبی / CNET

اگر در مورد قابلیت های تشخیص چهره خالص صحبت کنیم ، Nest Hello ، Nest Cam IQ Indoor و Nest Cam IQ Outdoor (همه در اصل یک دوربین هستند) ، پیروز شوید. از بین این مدل ها ، Nest Hello بهترین انتخاب من برای تشخیص چهره است ، زیرا ارزانترین مدل از بین این سه مدل است و بیشترین فرصت را دارد تا اطلاعات مهمی درباره اینکه چه کسی جلوی درب منزل شما قرار دارد ، به شما ارائه دهد.

IQ Indoor Nest می تواند به شما بگوید که چه کسی در خانه شماست اما سلام ، مانند IQ Outdoor Cam به شما می گوید چه کسی چه کسی است. خارج از خانه شما موقعیت در سطح چشم Hello بهترین شانس را برای تماشا و دیدن بیشترین بازدیدکننده دارد (اگرچه من حدس می زنم اگر بخواهید می توانید یک بادامک IQ Outdoor 349 دلاری را در سطح چشم نصب کنید).

مشکلی که در مورد Hello و سایر دوربین های ردیابی Nest وجود دارد این است که شما باید هزینه ویژگی تشخیص چهره را پرداخت کنید. این بدان معنی است که برای شناسایی فرد ، باید در سرویس اشتراک ابری Nest Aware مشترک شوید. درباره Nest Aware بیشتر بیاموزید.

هنوز هم Nest Hello گزینه بهترین زنگ ویدیو است. این یک برد / برد است ، چه بخواهید تشخیص چهره را فعال کنید یا نه. بررسی Nest Hello را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Tend Secure Lynx فقط 60 دلار هزینه دارد. با توجه به این ، من در ارائه این دوربین تردید داشتم ، اما این کار را می کند. دوربین نه تنها عملکرد خوبی دارد و هم چنین ویژگی های خوبی مانند ذخیره هفت روز رایگان فیلم های مبتنی بر رویداد را در اختیار شما قرار می دهد ، بلکه دارای قابلیت تشخیص چهره به صورت رایگان است (برخلاف سرویس Nest Aware اختیاری).

با آشنایان پایگاه داده خود را ایجاد کنید و سیاهگوش کار را بر عهده شما می گیرد. کمی منحنی یادگیری وجود دارد زیرا هر فرد را معرفی می کند ، اما اگر می خواهید یک دوربین امنیتی داخلی ارزان قیمت با تشخیص چهره مناسب داشته باشید ، این گزینه بسیار خوبی است. بررسی Tend Secure Lynx را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Nest Cam IQ Indoor 299 دلاری مشابه زنگ Nest Hello است. این قابلیت شناسایی چهره دارد (اگر برای اشتراک Nest Aware ثبت نام کنید) و به شما امکان می دهد بفهمید چه کسی با دقت مداوم مقابل میدان دید دوربین قدم می زند.

اما یک سری مزایای اضافی هم دارد. از آنجا که این یک دوربین داخلی است ، Nest به آن یک بلندگوی Google Assistant تلفیقی داده است. این بدان معنی است که دوربین اساساً به عنوان یک سخنران Google Home دو برابر می شود و می تواند به س questionsالات اساسی مانند آب و هوای فعلی یا ترافیک در منطقه شما پاسخ دهد – و انواع دستگاه های خانه هوشمند را با Google Now فعال کنید. همچنین با آمازون الکسا کار می کند. بررسی Nest Cam IQ Indoor را بخوانید.

دوربین های تشخیص چهره: هر کدام توسط ما آزمایش شده اند

در اینجا خلاصه ای از دوربین های تشخیص چهره است که اخیراً نصب و آزمایش کرده ایم.

در بالا توصیه کنید:

ارزش تأمل دارد ، اما به خوبی عکس های بالا نیست:

  • Nest Cam IQ Outdoor: دوربین IQ Outdoor از نظر مشخصات و کارایی مشابه 229 دلار Nest Hello و 299 دلار IQ Indoor است اما ارزش بدتری را با قیمت عظیم 349 دلار برای هر دوربین ارائه می دهد.
  • Netatmo خوش آمدید: دوربین داخلی Netatmo در تشخیص چهره کار بسیار خوبی انجام داد ، اما در نهایت این ویژگی آنطور که دوست داشتیم قابل اعتماد نبود.
  • Wisenet SmartCam N1: دوربین امنیتی هوشمند و برنامه SmartCam N1 با قیمت 150 دلار کار خوبی در تشخیص چهره انجام دادند و دارای یک اسلات کارت microSD داخلی برای ذخیره سازی محلی هستند ، اما 60 دلار Tend Secure Lynx عملکرد بسیار خوبی دارد. کمی.

توصیه نمی شود:

  • Honeywell Security Home Security: عملکرد غیر قابل اعتماد ، از جمله فناوری تشخیص چهره ، جذابیت این سیستم همه در یک را به شدت مختل می کند.
  • Tend Secure Lynx Pro: در حالی که Lynx Pro داخلی و خارجی از نظر فنی نسخه عالی Lynx است که فقط در داخل خانه است ، اما ویژگی های بهبود یافته آن باعث بهتر تشخیص چهره نمی شود.

توجه داشته باشید که توصیه های بالا هنگام آزمایش بوده و ممکن است براساس به روزرسانی های بعدی نرم افزار تغییر کند. ما به صورت دوره ای این لیست را به روز می کنیم ، زیرا چنین تغییراتی لازم است.

چگونه آزمایش کردیم

هنگام راه اندازی دوربین تشخیص چهره ، با گرفتن عکس در زمان واقعی از آنها و افزودن آن یا استفاده از عکس موجودی که از آنها دارید ، پروفایل هایی از افراد ایجاد می کنید. از آنجا ، دوربین تشخیص چهره باید اینکه بتوانید چهره انسان را از هر نوع فعالیت حرکتی دیگر متمایز کنید و کسانی را که تشخیص می دهد از پایگاه داده چهره های آشنا خود جدا کنید. وقتی این کار بهینه باشد ، اخطار دریافت می کنید که دوربین “کریس” ، “مولی” یا هر شخص دیگری را در پایگاه داده شما دیده است.

استفاده از این نوع عملکردها بسیار زیاد است ، اما برخی از موارد متداول شامل اخطار گرفتن هنگام ورود فرزندان از مدرسه به خانه یا در صورت حضور کودک نوپا یا سرپرست خانواده است. این هنگامی که انتظار دارید شخصی ظاهر شود و هشدار خودکار را بخواهد که به شما بگوید هشدار وجود دارد (به ویژه هنگامی که در خانه نیستید تا به او سلام کنید) آرامش خاطر ایجاد می کند.

اما این در سناریوهای امنیتی نیز کمک می کند ، زیرا دوربین اساساً بین چهره هایی که تشخیص می دهد و کسانی که تشخیص نمی دهد تفاوت قائل می شود. به این ترتیب ، اگر دوربین شما به شما هشدار می دهد که شخصی را در ایوان خود دیده یا وارد خانه شما شده است اما آن را تشخیص نمی دهید ، می توانید در صورت وقوع یک سرقت یا سرقت واقعی ، اطلاعات را با سرعت بیشتری برای افسران پلیس ارسال کنید. برای یافتن فعالیت باید ده ها مورد از سیگنال های راهنمایی و رانندگی را مرور کنید.

ویژگی شناسایی چهره را در برنامه SmartCam مشاهده کنید.

عکسهای صفحه مگان والرتون / CNET

بهترین روش برای آزمایش این دوربین ها ایجاد یک پایگاه داده است که من این کار را هنگام آزمایش دوربین شناسایی چهره انجام می دهم (به تصاویر صفحه بالا مراجعه کنید). من افراد را به پایگاه داده خود اضافه می کنم و اجازه می دهم دوربین بقیه کارها را انجام دهد. بهتر است حداقل چند روز به این دوربین ها زمان دهید ، زیرا بعضی از آنها حتی برای مدت کوتاهی به دلیل مشاهده چهره از زوایای مختلف به طور قابل توجهی بهبود می یابند.

سپس مسئله تجزیه و تحلیل است که دوربین در واقع چهره ها را تشخیص می دهد. چقدر او به درستی چهره من را نسبت به شخص دیگری شناسایی می کند؟ چگونه از زاویه ای متفاوت و تغییر در مدل مو و لوازم جانبی لباس اتفاق افتاد؟ آیا دوربین اصلاً چهره ها را تشخیص داده است؟ بعضی از افراد هر از گاهی برای یافتن افرادی ، حتی کسانی که ادعا می کنند دارای شناسایی چهره هستند ، تلاش می کنند و درعوض این فعالیت را به عنوان یک هشدار اساسی در مورد حرکت علامت گذاری می کنند (هوم ، Tend Secure Lynx Pro)

آینده شناخت چهره

زنگ آمازون و شرکت دوربین امنیتی ، زنگ ، ثبت دو حق ثبت اختراع مربوط به تشخیص چهره در سال 2018. حق ثبت اختراع نشان می دهد که محصولات Ring بعدی در آینده قادر به شناسایی و شناسایی افراد از لیست “بیشترین جستجو” یا لیست تماشا هستند و به طور خودکار اعلان ها را برای افسران اجرای قانون ارسال می کنند. در اینجا بخشی از یکی از برنامه های ثبت اختراع آورده شده است:

فیلم می تواند توسط دستگاه ضبط و ضبط و دستگاه ارتباطی ضبط کننده فیلم (و / یا از یک یا چند سرور باطن) مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد تا مشخص شود که آیا فیلم شامل یک مجرم شناخته شده است (به عنوان مثال مجرم محکوم ، مجرم جنسی ، شخص ذکر شده) با “بیشترین تعقیب” و غیره) یا یک فرد مشکوک. برخی از تجسم های موجود ممکن است به طور خودکار چنین جریان های ویدئویی را به مجری قانون ارسال کنند.

جاکوب اسنو ، وکیل مدافع ACLU در یک پست وبلاگ گفت: “آمازون آرزوی آینده ای خطرناک را دارد.”

اسنو افزود: “سابقه نظارت دولت تبعیض آمیز به وضوح نشان می دهد که نظارت به طور نامتناسبی باعث اخلال در افرادی می شود که قبلاً توسط دولت هدف قرار گرفته و مورد سوiling استفاده نژادی و سو abuse استفاده قرار گرفته اند – مهاجران ، افراد رنگین پوست و زندانیان سابق.”

در حال حاضر ، دوربین های Ring به هیچ وجه قابلیت شناسایی چهره را ندارند. مدل هایی که این کار را انجام می دهند ، مانند Nest Hello ، فقط برای شناسایی شخصی است که شما به لیست “آشنایان” خود اضافه می کنید. آنها از لیستی از مجریان قانون برای تعیین نزدیک بودن مجرم مجرم استفاده نمی کنند یا در صورت مشاهده شخصی که ممکن است با شخصی در پایگاه داده مطابقت داشته باشد ، با نیروی انتظامی تماس می گیرند.

اگرچه ما در حال حاضر از تخلفات اخلاقی مرتبط با این دوربین ها در بازار اطلاعی نداریم ، اما واقعیت این است که ما راهی برای تأیید نحوه استفاده از داده های بیومتریک نداریم. حتی اگر به شرکت های شرکت کننده این مزیت را بدهیم که در تجزیه و تحلیل داده ها و سیاست های استفاده از آنها تردید دارند ، این سیاست ها ممکن است در هر زمان تغییر کند. و هنگامی که شما در نظر بگیرید که Ring متعلق به آمازون است و Nest متعلق به Google است ، احتمال وجود یک سناریوی Big Brother بدیهی است.

ما برای ردیابی هرگونه تغییر در روند صنعت – و بررسی اینکه آیا برخی از مدل های جدید به هوش Hello Bell Nest نزدیک می شوند یا نه ، به نظارت بر دوربین های امنیتی خانه ، زنگ درب و سایر دستگاه های دارای فناوری تشخیص چهره داخلی ادامه خواهیم داد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

زنگ در ویدئو Nest Hello: دقیق تر از متوسط ​​…


2:39

دوربین های هوشمند بیشتر

در اصل در سال 2018 منتشر شده و به طور منظم به روز می شود.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر