[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

ج ورزشگاه ها و استودیوهای تناسب اندام تعطیل شدند ناشی از همه گیر در حال انجام است، هرگز زمان فوری تری برای ایجاد زمان خود وجود نداشته است تناسب اندام در خانه s تردمیل، قایقران یا تفنگ ماساژ.

جمعه سیاه ممکن است پایان یابد ، امادوشنبه سایبری هنوز فرصت های زیادی برای بهبود مجموعه تمرینات و تجهیزات بازیابی تمرینات برای شما فراهم می کند تناسب اندام در خانه. شما می توانید تردمیل ، قایقران ، تشک یوگا و سیستم های آموزشی در فروش ، یا هدیه ای برای تعطیلات مانند آنها را تحویل بگیرید دمبل، وزنه ها یا نوارهای مقاومت برای دوست متمرکز بر تناسب اندام

ما بهترین فروش روز دوشنبه سایبری را که هنوز ارائه می شود شناسایی کرده ایم – در اینجا باید مواردی را در نظر داشته باشید ، چه یک گاراژ مناسب برای تناسب اندام در خانه داشته باشید و چه فقط گوشه کوچکی از یک اتاق تمرین داشته باشید.

بوفلکس

گرچه تردمیل مورد علاقه من از آنهایی نیست که آزمایش کردم ، اما نمی توانم این معامله را برای تردمیل متوقف شده Bowflex BXT116 مسخره کنم. این دارای تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز شما ، با کیفیت ساخت جامد است. در Best Buy آن را به قیمت 1000 دلار دریافت کنید.

TRX

سیستم های TRX یک روش عالی برای قرار دادن سالن بدن سازی در فضای کوچک است. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک قاب در است که می توانید بندها را به آن متصل کنید و می توانید هرگونه حرکت تمرینی را فقط با وزن بدن خود انجام دهید.

یکی از بهترین ماشین های قایقرانی اطراف با قیمت 250 دلار تخفیف فروخته می شود. Hydrow مانند دستگاه Peloton در ماشین های قایقرانی است – دارای یک صفحه داخلی است که می توانید در آن دروس قایقرانی و ساخت درجه یک شرکت کنید. همچنین ساکت است و می تواند به صورت قائم ذخیره شود تا فضای بیشتری را ذخیره کند. بررسی ما درباره Hydrow Rower را بخوانید.

سارا تو / CNET

در مورد اسلحه های ماساژ نمی توانم به اندازه کافی خوب بگویم. این ابزارهای قدرتمند برای شکستن گره ها و سفتی عضلات شما ضربان دارند ، خواه از آخرین تمرین خود احساس بیماری کنید یا از زندگی در سال 2020 فقط تنش داشته باشید.

برای هر کسی که عاشق ماساژ است ، اما امسال موفق به انجام آن نشده است ، هایپر ولت یک هدیه عالی است. همراه با پنج پیوست برای هر درد عضلانی است.

به دنبال اسلحه های ماساژ بیشتر هستید؟ فروش Theragun Cyber ​​Monday را بررسی کنید.

آمازون

تشک Pro Yoga Manduka یکی از معتبرترین تشک های موجود در آن است و یافتن آن در فروش بسیار دشوار است. در کالاهای ورزشی دیک می توانید 24 دلار از اندازه 71 اینچ یا 30 دلار از نسخه 85 اینچی دریافت کنید. هر دو ضخیم ، نرم ، گرفتن آسان است و بیشتر از یوگا کار می کند. این حصیری است که من استفاده می کنم و من آن را اکیداً توصیه می کنم.

جیمز مارتین / CNET

مقیاس دیجیتال سرویس بهداشتی Withings فراتر از اندازه گیری وزن شماست و اطلاعات دقیق در مورد BMI ، چربی بدن ، توده عضلانی ، آب بدن ، ضربان قلب و توده استخوان را ارائه می دهد. این مورد برای هر سالن ورزشی خانگی خصوصاً برای افرادی که می خواهند لاغر شوند ضروری است.

تناسب اندام Myx

اگرچه Peloton در این جمعه سیاه هیچ فروشی ندارد ، شما می توانید با یکی از گزینه های مورد علاقه ما برای دوچرخه های ورزشی Peloton ، Myx معامله کنید. این دوچرخه با یک صفحه نمایش 21.5 اینچی و یک برنامه اصلی داخلی برای تناسب اندام ، تجربه مشابه Peloton را ارائه می دهد.

برای بارگیری 250 دلار از دوچرخه Myx در وب سایت شرکت ، از کد BLACKFRIDAY استفاده کنید. Myx Fitness همچنین شامل یک کیف رایگان ، بطری آب و کاف گردن همراه با خرید و تحویل تضمینی به مدت دو تا چهار هفته است.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر