[ad_1]

یک دوش خوب می تواند تفاوت بزرگی را در مورد شروع روز خود با پای راست ایجاد کند. اگر صبح احساس سبزه می کنم ، نیاز دارم افزایش انرژی ناهار یا اگر من سعی می کنم بعد از تمرین آرام شوم ، دوش آب گرم معمولاً بسیاری از مواردی که به من آسیب می زند را درمان می کند. از طرف دیگر ، دوش گرفتن نامناسب باعث می شود که نسبت به زمانی که شروع کردم خشن تر باشم – خصوصاً اگر الگوی اسپری پوشش کافی ایجاد نکند یا فشار آب کم باشد.

ممکن است یک سفارش عالی برای یافتن بهترین دوش باشد ، اما یک مورد خوب می تواند همه چیز را در تجربه شستشوی شما تغییر دهد. میتونی پیدا کنی ده ها بر تنظیمات در فروشگاه های سخت افزار و خرده فروشان آنلاین. اکثر آنها به نظر مشابه می رسند ، و دسته ها همان ترکیب کلی را دارند – که می تواند شامل یک باران با پوشش کامل یا جریان ماساژ باریک تر و شدیدتر باشد.

img-20200402-120416-01

دوش هوشمند دلتا یک دستگاه جیبی را به بدنه اصلی متصل می کند.

اندرو گبهارت / CNET

قیمت ، پوشش و مواد می توانند به طور غیرمعمول متفاوت باشند و همچنین اگر می خواهید در مصرف آب صرفه جویی کنید ، می توانید به دنبال یک گالن دوش در دقیقه باشید. برخی از دوش ها دارای سمپاش دستی هستند ، در حالی که در برخی دیگر تنوع بیشتری در تنظیمات الگوی اسپری وجود دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین مقیاس های هوشمند برای سال 2020

برای کمک به شما در انتخاب بهترین دوش ، هفته های گذشته را صرف آزمایش انواع مختلفی از آنها کردم. همه آنها نصب آسان و غیرتهاجمی دارند – که برای آپارتمان اجاره ای من مهم بود. قیمت تمام شده بین 50 تا 200 دلار است. همه آنها با آب – با ظرفیت بین 1.5 و 2.5 گرم در دقیقه – نسبتاً کارآمد هستند. در غیر این صورت ، تمام تست های دوش آزمایش شده از نظر بازخورد مشتری و صنعت از ارزش بالایی برخوردار هستند.

اگر به دنبال یک محفظه دوش ارزان قیمت هستید که بتوانید خودتان آن را نصب کنید ، در اینجا عکس های من برای بهترین گزینه هایی است که می توانید پیدا کنید. من این را به صورت دوره ای به روز می کنم. هنگامی که خرید خود را انجام دادید ، در اینجا راهنمای آن است خودتان یک دوش سر نصب کنید و در اینجا چگونگی روح خود را پاک نگه دارید.

اندرو گبهارت / CNET

دوش سر ارزان قیمت 50 دلاری High Sierra Classic Plus همه اصول را درست می کند. در مدل پهن با روکش زیاد و سختی زیاد اسپری می کند. من عاشق اسپری آرام بخش روی بدنم و اسپری سخت روی صورت و موهایم هستم. Classic Plus تنظیمات جایگزینی را برای مدل پاشش ارائه نمی دهد ، اما مدل اصلی به خوبی تعادل هر دو مورد را حفظ می کند. اگر می خواهید استاندارد خوبی پیدا کنید و به آن پایبند باشید ، دیگر به دنبال آن نباشید.

Classic Plus طراحی ساده و زیبایی دارد. این یکی از مقرون به صرفه ترین دوش های این لیست است و همچنین با امتیاز 1.5 گرم در دقیقه باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود. تنظیمات پیش فرض پوشش به اندازه دوش هایی که از یک گالن بیشتر بیشتر استفاده می کنند ، پوشش و سرعت را ارائه می دهد. این سرعت فوق العاده نیست. وقتی دوش می گرفتم موفق به استراحت شدم ، اما در روزهایی که باید سریع تمیز می شدم کار صابون و خاک به اندازه کافی سخت بود.

اگر به دنبال چیزی پیچیده با تنظیمات بسیار متنوع هستید ، من گزینه های جایگزین زیادی در زیر دارم ، اما این نقطه Echo Amazon دوش است. ساده ، مقرون به صرفه و ظریف است. اگر به موارد اضافی علاقه ندارید و فقط می خواهید کار خود را به خوبی انجام دهد ، با صرفه جویی در مصرف آب High Sierra Classic Plus با قیمت 40 دلار استفاده کنید. موجود در نیکل ، برنز ، برنج جلا یا کروم پرداخت شده. ادامه مطلب

اندرو گبهارت / CNET

اگر به دنبال یک دوش دو منظوره چند منظوره هستید ، سر دوش 7 اینچی 58 دلاری Aquadance یک انتخاب عالی است. شامل دوش دستی است که در جای خود در پشت دوش اصلی قرار گرفته است. هر دو یک حالت پوشش کامل ، یک تنظیم ماساژ فشرده که این دو را با هم مخلوط می کند و یک غبار مهیا می کنند.

تنظیمات برای پوشش کامل دوش اصلی و دوش دست بسیار عالی است. این سختی را با یک پوشش گسترده متعادل می کند و هنوز احساس آرامش می کند. وقتی می خواستم فشار و جریان آب را احساس کنم ، ماساژ فشرده راهی عالی برای مخلوط کردن فراهم می کند. سرانجام من دوش اصلی را کاملاً پوشیده رها کردم و در صورت تمایل به شدت شدید دوش فشار قوی ، دوش ماساژ دست را نگه داشتم.

اگر می خواهید در هنگام کف کردن آب صرفه جویی کنید ، می توانید جریان هر دو را مکث کنید. می توانید هر دو دوش را همزمان یا در تنظیمات مختلف همزمان اجرا کنید. با تنظیم دوش دوشاب فشار آب خود را از دست خواهید داد ، بنابراین می توانید به همین راحتی از دوش اصلی به دوش دستی عقب و جلو بروید. با چرخاندن صفحه می توانید تنظیمات را تغییر دهید یا می توانید با استفاده از تقسیم کننده به راحتی بین دوش اصلی و دوش دستی جابجا شوید.

دوست دارید احساس دوش شما چه باشد – دوش ساده ، دوش دستی یا دوش دو نفره – این Aquadance گزینه ای برای شما دارد. اگر شما نوعی هستید که گزینه ها را دوست دارید و دوست دارید تنظیمات را بسته به روحیه خود تغییر دهید ، این بهترین دوش برای شما است. ادامه مطلب

اندرو گبهارت / CNET

Moen S6320 164 دلاری با قطر 8 اینچی و کروم صیقل یافته خود مانند دوش رده بالا به نظر می رسد. تنظیمات اساسی برای پوشش کامل دوباره به تعادل مناسب بین پوشش آرامش بخش و سختی می رسد. علاوه بر این ، S6320 به حالت ماساژ فشرده سوئیچ می شود که احساس خوبی نیز دارد. بسیاری از تنظیمات ماساژ که آزمایش کردم بسیار باریک است و نمی تواند خارج از تمیز کردن در محل مفید باشد. مون هنوز به اندازه کافی گسترده است که می تواند پوشش واقعی ایجاد کند در حالی که شدت خوبی ایجاد می کند.

همچنین می توانید به راحتی با یک دستگیره در کنار سر دوش به عقب و جلو بروید. در حین کنترل چشمانم که بعد از کف زدن صورتم بسته بودند ، کنترل آن به اندازه کافی آسان است.

اگر دوشی می خواهید که در عین حفظ ظرافت زیبا ، بلندتر به نظر برسد ، Moen S6320 شرایط را برآورده می کند. این ویژگی های زیادی ندارد ، اما این دو تنظیم عالی هستند و جابجایی بین آنها بسیار آسان است به طوری که می توانید این کار را با چشمان بسته انجام دهید – به معنای واقعی کلمه. ادامه مطلب

اندرو گبهارت / CNET

دوش باران Standard Spectra eTouch آمریکایی در واقع احساس می کند زیر باران گرم تابستان زیر یک جریان آرام ایستاده اید یا بیرون هستید. این فوق العاده آرامش بخش است. Spectra eTouch با قیمت بیش از 100 دلار برای نیکل مات یا کروم بسیار گران است ، اما با آب در 1.8 گرم در دقیقه مقرون به صرفه است.

Spectra شامل یک ریموت است که می توانید آن را به دیواره دوش متصل کنید تا بین چندین تنظیمات اسپری جابجا شود ، یا به راحتی روی لبه سر دوش ضربه بزنید تا همان کار را انجام دهید. بدون افزودن هیچ گونه پیچیدگی ، دارای فناوری پیشرفته است.

تنظیمات مختلف شامل غبار ریز و دو نوع اسپری ماساژ شدید است – اگرچه متوجه شدم که هر دو باریک ترند و نمی توانند پوشش دهند. تنظیمات دوش باران نیز روی صورت من کمی ملایم بود ، بنابراین Spectra تنظیمات واحدی برای دستیابی به تعادل کامل بین احساس جامد و پوشش کامل ندارد.

با این حال ، یک تنظیم ماساژ ضربان دار برای تمیز کردن در محل وجود دارد ، بنابراین اگر بیشتر می خواهید دوش شما مانند یک جت آرامش بخش باشد ، این یک انتخاب خوب است و به خوبی از زاویه کار می کند. بیشتر سیستم های دوش بارانی باید مستقیماً سربار باشند و دسته ها به طور تخصصی فعالیت می کنند. این یکی با تجهیزات موجود شما کار می کند و هنوز هم احساس خوبی دارد. ادامه مطلب

افتخارات

رنگ فورته 22169 – دوش 75 دلاری کوهلر پوشش دلپذیری را فراهم می کند. تنظیمات اساسی به تعادل لازم بین احساس استحکام اما آرامش دست می یابد. به راحتی می توانید به حالت ماساژ غلیظ یا حالت غبارآلود خوب بروید. به طور کلی ، این گزینه ثابت و متعادل دوش ثابت است که اگر ظاهر یا مارک تجاری را دوست دارید ، باید آن را بخاطر بسپارید. حتی با امتیاز 1.75 گرم در دقیقه باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود. فقط به اندازه موارد فوق برجسته نبود و جریان ماساژ غلیظ برای مفید بودن بسیار باریک است.

Delta In2ition دو در یک – این سر دوش دلتا به قیمت 133 دلار از طراحی هد دوش قابل تنظیم هوشمند برخوردار است که در آن دوش دستی در محفظه اصلی دوش قرار می گیرد. دوش اصلی فرصتی برای پوشش کامل فراهم می کند و دوش دستی جریان شدیدتری را ارائه می دهد. همچنین می توانید دوش دستی و دوش دستی را همزمان انجام دهید ، گرچه انتظار می رود فشار آب اندکی کاهش یابد و من طرفدار فشار کم آب نیستم. دوش دستی به راحتی آزاد می شود یا می توانید بازوی دوش را در جای خود برای جریان ماساژ ثابت بگذارید. همه تنظیمات کاربردی هستند ، اما گزینه اصلی پوشش برای سلیقه من کمی ضعیف است. چرخش سر دوش اصلی نیز کمی دشوار است. این قطعاً یک تصور غلط جزئی است. این یک دوش مناسب است که باید مراقب آن باشید ، اما ایرادهای کوچک به اندازه کافی برای جلوگیری از کسب رتبه بالاتر برای من بود.

بیشتر بخوانید: به همین دلیل شما باید یک پلاگین هوشمند در حمام خود قرار دهید

توصیه نمی شود

Speakman S-2252-E175 – هیچ کدام از دوش هایی که آزمایش کردم کاملا بد نبود ، اما این مدل 85 دلاری Speakman جریان کافی برای سلیقه من ندارد. حالت اصلی اگر غیر قابل تحمل باشد خوب است. تنظیم نازل جایگزین به راحتی به آب اجازه می دهد تا مستقیماً بدون فشار آب اضافی یا جریان آب جریان یابد. به طور کلی ، این یک تجربه با دوش کم فشار بود.

Culligan WSH-C125 – این مدل Culligan با قیمت 36 دلار شامل یک فیلتر است و دارای مجموعه ای از تنظیمات مختلف است. تغییر در تنظیمات نازل یک درد است. دوش اصلی به اندازه کافی خوب کار می کند ، اما هیچ یک از حالت های جایگزین الهام بخش نیستند. باز هم ، این یک دوش مناسب است ، اما شما گزینه های بسیار بهتری دارید.

بیشتر بخوانید: این توالت فرنگی هوشمند لب به لب شما را تشخیص می دهد و بیماری را تجزیه و تحلیل می کند

آزمایش و تمیز کردن

در چند هفته گذشته دوش زیادی گرفته ام. هنگام آزمایش سیستم دوش ، فاکتورهای زیادی را در نظر می گیرم: قطر صورت ، خروجی گالن در دقیقه ، تعداد تنظیمات ، مواد ، طراحی و موارد دیگر. ما همچنین یک آزمایش حدیثی بر روی جریان آب ، فشار آب و قدرت مدل اسپری با زرده تخم مرغ خشک انجام می دهیم. بیشتر از همه ، من غسل کردم و احساس هر یک از آنها را یادداشت کردم.

img-20200421-115539

برخی تنظیمات با حذف تخمک بهتر از سایر تنظیمات است.

اندرو گبهارت

من هر مدل را چند روز نصب می گذارم تا بتوانم دوش های مختلف بگیرم. در اولین دوش گرفتن با سیستم دوش جدید ، من به هر الگوی اسپری و احساس آنها توجه زیادی می کنم ، اما وقتی خیلی به آن فکر نمی کنم می خواهم حمام کنم. من وقتی صبح بزرگ هستم با هر مدل استحمام می کنم و بعد از تمرین دوش می گیرم تا خنک شوم.

بعد از هر بار دوش گرفتن ، من در مورد تجربه دوش گرفتن یادداشت می کنم. محکم بود ، آرامش بخش بود ، یا هر دو؟ آیا دوش به قدری شدید بود که بتواند صابون و شامپو را به سرعت از بین ببرد یا من مجبور شدم تنظیمات را تغییر دهم؟ آیا تغییر تنظیمات آسان است؟

برای خمیر تخم مرغ ، زرده تخم مرغ را روی تخته برش برش دادم و اجازه دادم 24 ساعت خشک شود. سپس من تخته را 20 اینچ از دوش به مدت ده ثانیه نگه داشتم و متوجه شدم که چه مقدار زرده از بدن خارج شده است. من این آزمایش را برای هر قسمت از دوش گرفتن انجام دادم. در صورت وجود ، اکثر آنها فقط کمی زرده را از بین می برند ، اما به نظر می رسد که تنظیمات ضعیف یا قوی تر از بقیه هستند.

دوش های مختلف جعبه های مختلف را انتخاب می کنند ، اما در پایان روز ، مهمترین چیز برای من تجربه واقعی دوش گرفتن بود. هیچ کدام از مدل هایی که آزمایش کردم وحشتناک نبود ، اما چند مدل بالاتر از بقیه قرار گرفتند و رقابت را پاک کردند.

نکات بیشتر حمام هوشمند

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر