[ad_1]

هر چقدر هم تمرین کنید ، ردیاب های تناسب اندام می توانند راهی بزرگ برای کمک به شما در حفظ و یا شکل گرفتن شما باشند – بدون بیشترین هزینه اضافی برای یک ساعت هوشمند کامل. آنها نه تنها از نظر فعالیت بدنی شما را مسئول می دانند ، بلکه بسیاری از بهترین مدلهای ردیابی تناسب اندام اکنون شامل ویژگیهای سلامتی اضافه شده مانند ردیابی خواب ، نظارت بر ضربان قلب و موارد دیگر هستند. سپس آنها این داده های ردیابی تناسب اندام را با یک برنامه به اشتراک می گذارند تا دید گسترده تری از تناسب اندام کلی شما داشته باشند.

ده ها ردیاب تناسب اندام برای انتخاب وجود دارد (بسیاری از آنها هنوز آزمایش نکرده ایم) ، اما ما پنج دستگاه مورد علاقه خود را بر اساس قیمت ، شکل و عملکرد جمع آوری کرده ایم. بسیاری از شما برای پیگیری پیشرفت خود و راه اندازی اعلان های هوشمند برای کمک به شما در رسیدن به هدف خود ، نیاز به استفاده از یک برنامه تلفن همراه دارند. صرف نظر از سطح تناسب اندام و انواع فعالیت های بدنی که از آن لذت می برید ، این لیست می تواند به شما کمک کند شروع به جستجوی یک وسیله پوشیدنی کنید که فعالیت شما را ردیابی کند و به شما کمک کند تا به اوج شکل خود برسید. ناگفته نماند که حتی پیشرفته ترین ردیاب نیز کار را برای شما انجام نخواهد داد.

بنابراین اگر به دنبال بهترین ردیاب تناسب اندام هستید ، ادامه مطلب را بخوانید! اگر مورد دلخواه شما از لیست خارج شده است به ما اطلاع دهید و پس از آزمایش ، به روزرسانی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین گوه ها در سال 2020 برای یوگا ، تمرین و دراز کشیدن

ونسا دست اورلانا / CNET

اگر به دنبال یک ردیاب تناسب اندام هستید که رفتارهای زیادی مانند ساعت هوشمند بدون جرم اضافی داشته باشد ، Fitbit Charge 4 می تواند عالی باشد. وقتی صحبت از ویژگی های تناسب اندام می شود ، همه جعبه ها را با ابزارهای تمرینی بهتری نسبت به سایر دستگاه های Fitbit مانند Fitbit Ace یا Fitbit Flex برای ورزشکاران بررسی می کند. دارای GPS متصل داخلی برای ردیابی تمرینات در فضای باز به طور مستقل از تلفن شما. اگر می خواهید اطلاعات خود را پیگیری کنید ، می خواهید برنامه Fitbit را بارگیری کنید ، که بسیار عالی کار می کند تا میزان پیشرفت شما را از بین ببرد و تا رسیدن به هدف تناسب اندام خود را نزدیک کنید. اگر کاربر Android هستید ، همچنین می تواند پرداخت تلفن همراه و امکان پاسخگویی به متن و پیام را تسهیل کند. بررسی ما درباره Fitbit Charge 4 را بخوانید.

ونسا دست اورلانا / CNET

اگر به دنبال یک گروه تناسب اندام هستید که حتی با احتیاط تر (و مقرون به صرفه تر) باشد ، ممکن است بخواهید Fitbit Inspire 2 را در نظر بگیرید. شما گزینه های داخلی GPS یا پرداخت تلفن همراه را ندارید ، اما مهمترین چیز در مورد سلامتی و تناسب اندام است ، از جمله نظارت بر ضربان قلب ، تشخیص خودکار تمرین و تجزیه و تحلیل دقیق خواب با Fitbit Premium (با خرید به مدت یک سال رایگان).

این نزدیکترین چیز برای نمایش جواهراتی است که من تاکنون استفاده کرده ام. اگر می خواهید آن را بپوشید ، بندهای ورزشی سیلیکونی آن را می توان به راحتی با یک بند مش چرمی یا استیل ضدزنگ جایگزین کرد (جداگانه فروخته می شود). اما بزرگترین پاداش: عمر باتری. شارژ ممکن است 10 روز طول بکشد ، در حالی که اگر GPS را خاموش کنید ، شارژ 4 به حدود پنج روز محدود می شود. ابتدا Fitbit Inspire 2 ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

با بند کمتر از 40 دلار ، Mi Band 4 بهترین ردیاب تناسب اندام است که می توانید خریداری کنید. این ساعت تناسب اندام حاوی بیشتر ویژگی هایی است که در یک ردیاب تناسب اندام گران قیمت تر خواهید داشت ، مانند صفحه لمسی AMOLED که در زیر نور خورشید ، شبانه روز و ردیابی خواب به راحتی قابل مشاهده است. دوام باتری نیز ثانویه است ، زیرا قبل از اینکه شارژ شوید حدود دو هفته و نیم استفاده خواهید کرد. تنها چیزی که این ردیاب تناسب اندام ارزان از دست می دهد ، تنوع تمرین است. او فقط می تواند دویدن ، پیاده روی ، دوچرخه سواری یا شنا را تشخیص دهد ، بنابراین هر نوع ورزش دیگر مانند پیلاتس یا یوگا باید تحت نوع کلی “ورزش” دنبال شود. بیشتر بخوانید درباره Xiomi Mi Band 4.

منظورتان را می دانم: این یک ردیاب نیست. اما حتی اگر تمام ویژگی های ساعت هوشمند آن را حذف کنید ، اپل واچ همچنان مانند یک ردیاب تناسب اندام مستقل رفتار خواهد کرد. و سری 3 ارزان تر ، هر آنچه را که نیاز دارید ، در خود جای داده است. این نه تنها مانند سایر ردیاب های موجود در این لیست سلامت و فعالیت شما را کنترل می کند ، بلکه به شما امکان دسترسی به ده ها برنامه تناسب اندام را می دهد ، از مربیان تمرین گرفته تا برنامه های تمرینی برای هدایت شما در طول تمرینات. بررسی ما از Apple Watch Series 3 را بخوانید.

بیشتر برای دوستداران تناسب اندام

سلامتی خود را در سال 2020 بهبود ببخشید

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر