[ad_1]

ماشین دست دوم

برو جلو و هوشمندانه خرید کن.

طلوع آفتاب در ماه قرمز / تصاویر گتی

روزهای هوندا مبارک و تویوتون مبارک به همه. آسان است تصور کنید که فصل تعطیلات بهترین زمان برای خرید ماشین است ، اما برای کسانی که در بازار خودروهای دست دوم خرید می کنند ، داده های جدید شگفت آور نشان می دهد که ارزش ارزش دارد کمی بیشتر صبر کنید. یک نظرسنجی جدید با داده های زیادی از iSeeCars نه تنها بهترین ماه ها برای امضای خط نقطه ای برای یک ماشین دست دوم ، بلکه بهترین تعطیلات رسیده با معاملات را نشان می دهد.

بیایید با جالب ترین قسمت داده شروع کنیم: تعطیلات. در حالی که معاملات جمعه سیاه امسال وجود داشته است ، در واقع بهترین “تعطیلات” برای خرید یک ماشین دست دوم نیست. این روز روز مارتین لوتر کینگ جونیور است. به دلیلی ، دفاتر پس انداز اتومبیل های دست دوم زیادی را برای روزی که ما از کار MLK جونیور احترام می گذاریم ، متحمل می شوند. قیمت متوسط ​​22000 دلار برای هر ماشین دست دوم و MLK جونیور. روز 39٪ معاملات بیشتر از متوسط ​​را ارائه داد.

درست بعد از MLK جونیور روز سال نو یا سال نو است. فروشندگان اغلب برای جابجایی وسیله نقلیه در پایان سال دچار خارش می شوند و اطلاعات نشان می دهد که در پایان سال آنها معاملات 21٪ بیشتر از حد متوسط ​​را انجام داده اند. شب کریسمس با 18٪ معاملات بیشتر از متوسط ​​در رتبه سوم قرار گرفت و روز سربازان با 12٪ معاملات بیشتر از حد متوسط ​​پس از آن قرار گرفت. با بازگشت به جمعه سیاه ، او وارد 5 تیم برتر شد ، اما تنها 3٪ معامله بیشتر از متوسط ​​در جایگاه آخر قرار گرفت.

ماه های رسیده برای معاملات خودروهای دست دوم عمدتا به این تعطیلات برمی گردد. طبق داده ها ، دسامبر ، ژانویه و فوریه به ترتیب با 29 ، 22 و 13 درصد معاملات بیشتر بهترین ماه ها برای کشیدن ماشه در یک ماشین دست دوم است. کمترین زمان پربار برای معاملات ، تابستان و اوایل پاییز است. به طور خاص ژوئن و ژوئیه با 17 و 16 درصد در صدر لیست قرار دارند کمتر معاملات به طور متوسط. و به فکر خرید ماشین برای 4 جولای نباشید. با توجه به داده ها ، به طور متوسط ​​19 درصد معاملات کمتر وجود دارد.

بنابراین اینجاست. خریداران خودروهای دست دوم با این قدرت خرید ادامه دهید و هوشمندانه خرید کنید.

قسمت فوقانی 10 زمان مناسب برای خرید ماشین دست دوم

رتبه بندی

زمان سال

transactions معاملات بیشتر از حد متوسط

1

مارتین لوتر کینگ جونیور روز

39٪

2

ژانویه

29٪

3

فوریه

22٪

4

روز سال نو

20٪

5

شب کریسمس

18٪

6

دسامبر

13٪

7

مارس

13٪

8

روز جانبازان

12٪

9

نوامبر

10

جمعه سیاه


در حال پخش:
این را نگاه کن:

مشخصات ماشین توضیح داده شده است تا بتوانید قبل از ماشین را درک کنید …


16:22

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر