[ad_1]

خودتان شرکت های امنیتی خانه انجام دهید مثل نیستند ADT ها و زنده در جهان. بیشتر سیستم های امنیتی DIY به جای اینکه شما را در یک قرارداد چند ساله با هزینه اشتراک گسترده محصور کنند ، به شما امکان انتخاب و نحوه نظارت بر خانه خود را می دهند.

این معمولاً به این معنی است که شما می توانید در هر زمان – بدون هزینه های فسخ زودرس یا سایر هزینه های پنهان – برای یک سرویس نظارت اختیاری حرفه ای ثبت نام کنید و انصراف دهید. عواملی که ما در نظر گرفتیم شامل کیفیت دوربین های امنیتی هستند (آیا آنها دارای ردیاب حرکت و دید در شب هستند؟) ، آیا برنامه نظارتی وجود دارد ، آیا سنسورهای پنجره و سنسورهای درب نیز شامل می شوند ، آیا سیستم دارای برنامه موبایل است ، با قفل های درب شما کار می کند و می تواند در تنظیمات خانه هوشمند موجود شامل دستورات صوتی از طریق Amazon Alexa گنجانده شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین سیستم های امنیتی خانه که می توانید امروز ایجاد کنید ، از گزینه های زیر استفاده کنید. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

بهترین سیستم های امنیتی خانه

کریس مونرو / CNET

SimpliSafe یکی از اولین سیستم های امنیتی خانه بود که در فروشگاه ها ظاهر شد و جایگزینی منطقی برای ADT و سایر شرکت های حرفه ای است. این بیشتر به دلیل تنوع گسترده لوازم جانبی است. کیت استارتر آن تنها 230 دلار قیمت دارد و اخیراً مورد به روزرسانی سخت افزاری قرار گرفته است که بسیار بهتر از قبل به نظر می رسد.

برای دسترسی به هرگونه ویژگی محافظت از راه دور (چیزی که معمولاً با سایر سیستم ها به صورت رایگان ارائه می شود) هنوز باید حداقل ماهیانه 15 دلار هزینه بپردازید ، اما دامنه چشمگیر لوازم جانبی SimpliSafe و عملکرد خوب آن را به بهترین حالت تبدیل می کند. انتخاب بررسی سیستم SimpliSafe Home Security System (2018) را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Abode دارای تمام سنسورها و دستگاه های استاندارد برای یک سیستم امنیتی سطح اول آسان است. برای فعال سازی و غیرفعال سازی با فعال سازی صدا و همچنین سایر اتوماسیون های پیشرفته با Amazon Alexa و IFTTT ادغام می شود. می توانید لوازم جانبی را به سیستم a la carte اضافه کنید. نظارت حرفه ای با قیمت 30 دلار در ماه در دسترس است و شامل بایگانی تلفن همراه است.

همچنین از Zigbee و Z-Wave پشتیبانی می کند ، به این معنی که می توانید سیستم را به طیف گسترده ای از دستگاه های شخص ثالث متصل کنید تا بتوانید همه چیز را از برنامه Abode کنترل کنید.

ای کاش نیازی به استفاده از برنامه وب Abode برای ایجاد قوانین و اتوماسیون های سفارشی نبود ، اما این سیستم خود نصب کننده مقیاس پذیر عملکردی قابل اعتماد و با ارزش ارائه می دهد. بررسی ما از Abode را بخوانید.

جولی اسنایدر / CNET

اگر می خواهید یک سیستم امنیتی ساده و خانگی با ارزش باورنکردنی داشته باشید ، کیت امنیتی دزدگیر زنگ دوم را در نظر بگیرید. نسخه 2.0 امسال معرفی شد و شباهت زیادی به نسخه اصلی دارد – و این چیز خوبی است.

کیت هشت تکه ای که من آزمایش کردم ، همراه با یک ایستگاه پایه ، صفحه کلید ، توسعه دهنده دامنه ، ردیاب حرکت و چهار سنسور درب / پنجره ، 200 دلار هزینه دارد. علاوه بر قیمت مقرون به صرفه ، کیت امنیتی زنگ هشدار Ring نیز دارای یک برنامه ساده است. نصب آسان است و کل سیستم به خوبی کار می کند.

با استفاده از دستگاه های Ring اضافی ، از جمله دوربین های امنیتی Ring و زنگ ها ، می توانید بزرگنمایی کنید و حتی قفل های هوشمند شخص ثالث و سایر محصولات را اضافه کنید. این کیت با الکسا کار می کند ، بنابراین شما می توانید سیستم را با دستورات صوتی فعال یا غیرفعال کنید – و Ring نظارت حرفه ای اختیاری را با 10 دلار در ماه یا 100 دلار در سال ارائه می دهد (همچنین ارزش زیادی دارد).

اگر می خواهید یک نقطه ورود اساسی در امنیت خانه داشته باشید ، این سیستم را قطعاً در نظر بگیرید که در صورت لزوم با گذشت زمان نیز مقیاس پذیر می شود.

اگر در مورد حریم خصوصی و سیاست های امنیتی Ring نگرانی دارید ، به این نظر مراجعه کنید. بررسی کیت زنگ هشدار را بخوانید.

هنوز سوالی دارید؟ اینو نگاه کن یک راهنمای جامع برای همه چیز امنیت خانه.

توصیه های امنیتی بیشتر درباره خانه هوشمند و هوشمند

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر