[ad_1]

اگر شما دوچرخه سوار، یک مربی دوچرخه داخل سالن احتمالاً بهترین راه برای ورزش در محیط داخلی است. یک مربی دوچرخه سواری داخلی می تواند احساس جاده و مقاومت واقع بینانه ، فراز و نشیب های حاصل از آن را تولید کند. آنها مقاومت قابل تنظیم را ارائه می دهند که واقعا بهترین ماشین جاده را منعکس می کند. این چیزی است که با دوچرخه های ورزشی معمولی یا دوچرخه های چرخشی که مقاومت تدریجی دارند ، پیدا نخواهید کرد ، اما چیز دیگری نیست که احساس کند در جاده سوار هستید. بنابراین ، اگر عادت به بیرون رانندگی دارید ، مربی داخلی یک تجربه جذابتر از دوچرخه ثابت را ارائه می دهد و برنامه تمرینی شما را در مسیرهایی که هوای نامناسب یا سردتر شما را مجبور به سوار شدن در داخل می کند ، در مسیر درست خود نگه می دارد.

یافتن بهترین مربی دوچرخه سواری داخل سالن می تواند حیرت انگیز باشد ، زیرا گزینه های مختلف دوچرخه سواری زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. شبیه ساز غلتک ، شبیه ساز اصطکاک ، شبیه ساز مغناطیسی ، شبیه ساز درایو مستقیم و پایه ایستاده دوچرخه ثابت وجود دارد. و اگر می خواهید کمی پیشرفته تر پیشرفت کنید ، یک سری گزینه های آموزش دوچرخه هوشمند نیز وجود دارد. خوشبختانه ، من عاشق جستجو در اینترنت ، خواندن نظرات مربیان چرخه هنگامی که چشم من شروع به تلاقی می کند ، و آزمایش طیف گسترده ای از همه مدل های برتر برای راهنمایی شما هستم.

هدف من پایان دادن به لیستی بود که شامل انواع شبیه سازهای دوچرخه داخلی برای دوچرخه سواران در سطح مهارت های مختلف و بودجه های مختلف باشد. من هنگام جستجوی مربی دوچرخه سواری آرام که چندین سطح مقاومت را هنگام تمرین در محیط داخلی نشان می دهد ، چندین عامل را در نظر گرفتم. من همه گزینه های مربی دوچرخه را مقایسه کردم ، بهترین مربیان دوچرخه داخل سالن را با چندین قیمت مختلف پیدا کردم. سپس آنها را کاملاً آزمایش کردم. چه در دوچرخه سواری داخل سالن کاملاً جدید باشید و چه یک فرد حرفه ای که می خواهد تنظیمات خود را ارتقا دهد ، در اینجا چیزی مناسب را پیدا خواهید کرد.

مربی هوشمند Tacx Neo 2T جای مربی داخلی مادربزرگ شما نیست. خوب ، مادربزرگ شما احتمالاً مربی دوچرخه سواری نداشت ، اما ایده من این است که این چیز شدید است – از همه بهترین راه ها. اگرچه می توانید از Neo 2T به عنوان یک مربی مستقل استفاده کنید ، من بر روی آزمایش قابلیت های یادگیری هوشمندانه آن متصل شدم و آن را به برنامه Tacx Training متصل کردم ، این برنامه برای ویژگی های اساسی رایگان است اما برای دسترسی به آن نیاز به اشتراک ماهیانه 12 تا 17 دلار دارید. ویژگی های برتر

با استفاده از برنامه ای مانند Zwift ، می توانید مربی خود را از طریق بلوتوث متصل کرده و از بین چندین تمرین یا “فیلم” مختلف که مسیرهای شبیه سازی شده و شیب شما را تا 25٪ می برد انتخاب کنید. نتیجه تقریباً واقع بینانه واقع گرایانه ای بود و احساس جدی برای جاده ایجاد می کرد. اگر چشمانم را ببندم ، فکر می کنم دارم از دامنه دولومیت ها بالا می روم.

مربی بسیار ساکت و آرام بود ، خوب است اگر شما یک بیدار کننده اولیه هستید که می خواهید بدون بیدار کردن بقیه خانه خود تمرین کنید. و اگرچه من شخصاً قدرت و تحمل پاها را ندارم تا به حداکثر توان 2200 وات Neo 2T ، حتی در سرعتهای بالای شخصی خودم برسم ، بدون اینکه لرزش داشته باشد ثابت مانده است.

با این وجود مواردی وجود دارد که باید با این مربی در خاطر داشته باشید. Neo 2T Smart تنها موردی در این لیست است که نیاز به حذف کامل چرخ عقب و کاست دوچرخه شما دارد. و برای انجام صحیح کار ، شما به ابزارهای تخصصی نیاز دارید. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که اگرچه Tacx Neo 2T دارای چندین عنصر از راه دور برای تهیه دوچرخه شما است ، اما فقط با برخی از مدل های کارتریج سازگار است. اگر به فکر خرید Neo 2T هستید که حدود 1400 دلار فروخته می شود ، ابتدا ویژگی ها را بررسی کنید و دوچرخه ای سازگار داشته باشید – یا اینکه سرمایه گذاری خود را روی دوچرخه ای متفاوت انجام دهید.

اگرچه من تجربه مثبتی با تمام مربیان داخل سالن دوچرخه در این لیست داشتم ، اما اگر مجبور شدم فقط یکی را انتخاب کنم ، این Wahoo Kickr Snap است. پیگیری کل فرآیند آسان بود. و از آنجایی که شخصی که وقت زیادی برای صرف ندارد ، تنظیم آسان همیشه در بالای لیست من است.

مربی بدون نیاز به مونتاژ آماده بیرون رفتن از محوطه جریمه بود. شما باید دوچرخه خود را تنظیم کنید – یا با سیخ رهاسازی سریع همراه ، یا اگر دوچرخه شما از طریق محور چرخ عقب دارد با یک آداپتور مناسب ، اما به محض اینکه آن را گرفتید ، سریع اتفاق می افتد (جناس فوق العاده پنیر). کاش می توانستید سیخ هایی را که می خواهید در مربی قرار دهید انتخاب کنید (حتی اگر هزینه آن کمی بیشتر باشد) ، اما این ضربه خود Kickr Snap نیست. به طور کلی ، مشکل در همه این نوع شبیه سازهای دوچرخه داخلی وجود دارد.

هنگامی که دوچرخه در محل قرار گرفت ، می توانید مربی را به هر برنامه آموزشی شخص ثالث متصل کنید – یک آزمایش آزمایشی 30 روزه از Zwift در خرید وجود دارد ، بنابراین این برنامه ای است که من برای آزمایش مربی استفاده کردم. به محض حرکت ، بلافاصله تحت تأثیر قرار گرفتم. چرخ فلک 10.5 کیلوگرمی سواری آرام و بی صدا را با حسی فوق العاده واقع گرایانه در جاده فراهم کرد. هنگامی که از Zwift استفاده می شود ، مقاومت به طور خودکار تنظیم می شود و ماهرانه از شرایط واقعی جاده تقلید می کند و تا 12٪ شیب بالا می رود. همانطور که سرعت را افزایش می دادم ، Kickr Snap بدون لرزش ثابت باقی می ماند و بلوک چرخ جلو محکم در جای خود ، حتی روی کف وینیل لغزنده باقی می ماند.

چند نکته را باید بخاطر بسپارید: شبیه ساز فقط با سیخ سریع آزاد در دسترس است ، بنابراین اگر به آداپتور موتور محوری نیاز دارید ، باید آن را جداگانه خریداری کنید. مربی همچنین تنها مربی در این لیست است که نیاز به منبع تغذیه خارجی دارد ، به این معنی که شما باید آن را به یک پریز برق در دیوار وصل کنید. اگرچه این یک تجارت شکن نبود ، اما یک نقص بالقوه است زیرا قابلیت حمل مربی را محدود می کند. همچنین هیچ سوئیچ خاموش و روشن وجود ندارد – شما با روشن یا خاموش کردن شبیه ساز آن را روشن و خاموش می کنید. باز هم ، این مسئله چندان مهمی نیست ، زیرا من دوست دارم همه وسایل الکترونیکی خود را خاموش کنم ، در هر صورت از آنها استفاده نمی کنم ، اما هنوز هم قابل توجه است.

Alpcour در محافل دوچرخه سواری به اندازه Wahoo یا Saris شناخته شده نیست ، بنابراین وقتی دیدم که بیشتر بررسی های 4 و 5 ستاره در آمازون وجود دارد و می توانید آن را با کمتر از 300 دلار بگیرید ، مجبور شدم آن را آزمایش کنم. تا ببیند آیا می تواند با بزرگترها روبرو شود یا نه. برخلاف سایر مدل های مشابه این لیست ، این قابلیت آموزش هوشمند ندارد ، بنابراین نمی توانید از آن با هیچ برنامه آموزشی استفاده کنید. اما در مورد اجرای اصلی ، من تحت تأثیر قرار گرفتم.

شبیه ساز دوچرخه مایع پایدار است ، اما شبیه به رانندگی در فضای باز است و Alpcour ناامید کننده نیست. مربی قوی بود و حتی وقتی که سرعت را بالا می گرفتم دوچرخه را محکم در جای خود نگه داشت. مقاومت و اصطکاک به طور خودکار با نوسانات سرعت چرخش من تغییر می کند ، بنابراین من واقعاً احساس رانندگی در فضای باز را دارم. بلوک چرخ جلو هنگام رانندگی تمایل داشت کمی بلغزد ، که مسئله خاصی نبود ، اما ممکن است کمی آزار دهنده باشد. راستش را بخواهید ، من مربی را روی کف وینیل قرار داده ام ، که می تواند لغزنده شود. اگر بیش از حد نگران هستید ، می توانید با قرار دادن یک صفحه آموزش لاستیکی نازک در زیر شبیه ساز دوچرخه ، این مشکل را برطرف کنید.

مربی Alpcour Fluid Bike کمی قوی تر از سایر مربیان مشابه این لیست بود ، اما صدای کافی برای من ایجاد نکرد تا بتوانم امتیاز واقعی را از آن بگیرم. سر و صدا همچنین به نوع دوچرخه ای که استفاده می کنید بستگی دارد. وقتی از دوچرخه جاده شوین خود با چرخهای صاف استفاده کردم ، به سختی قابل شنیدن بود. اما وقتی آن را با دوچرخه کوهستان خواهرزاده ام که دارای لاستیک های ضخیم و بازخورده است ، آزمایش کردم ، به طور قابل توجهی قوی تر بود.

در حالی که شبیه ساز با اکثر دوچرخه های 26 تا 29 اینچی و چرخ های 700c سازگار است ، مانند Wahoo ، شما باید مطمئن شوید که سیخ مناسب برای اتصال صحیح دوچرخه خود را دارید. مانند واهو ، یک سیخ استاندارد سریع رها می شود اما اگر دوچرخه ای با محور عبور دارید ، باید آن را جداگانه خریداری کنید.

می خواهم این را با بیان اینکه ممکن است کمترین سطح فنی در این لیست وجود داشته باشد ، مقدمه بیان کنم ، اما کتاب را بر اساس جلد آن قضاوت نکنید. در مقایسه با تمام مدل های دیگر ، غلطک های آلومینیومی Saris ، که دارای فاصله محوری 16 اینچ است و متناسب با اکثر اندازه های دوچرخه است و سه درام غلتکی آلومینیومی 3.25 اینچی سخت ترین عادت بودند.

این امر تا حدی در من به عنوان یک سوارکار منعکس می شود (اگر قبلاً تجربه زیادی با شبیه سازهای دوچرخه سواری داخل سالن یا فضای باز داشته اید ، احتمالاً فوراً این کار را خواهید کرد) و تا حدی به این دلیل است که مربیان غلتکی تمرکز آگاهانه تری نسبت به سایر مدل ها دارند. اگر تمرکز خود را از دست دهید و ذهن شما شروع به پرسه زدن کند ، می توانید به راحتی سقوط کنید – وضعیتی که من بیش از آنچه می خواهم اعتراف کنم در آن بوده ام.

اما شبیه سازهای غلتکی برای کمک به بهبود تعادل و کنترل طراحی شده اند و من فقط پس از چند روز تمرین و ناامیدی جدی ، متوجه پیشرفت چشمگیری در عملکرد خود شدم که گواهی بر این است که مربی در انجام وظیفه خود به خوبی کار می کند. و از آنجا که در تمام مدت استفاده از شبیه ساز مجبورید پدال را بچرخانید تا دوچرخه به حالت ایستاده قرار گیرد ، یک تمرین قاتل خواهید داشت. بعد از اینکه غلتک ها را قلاب کردم و در واقع حرکت کردم ، از اینکه ساکت غلتک ها چقدر ساکت هستند و چقدر تکیه گاه های لاستیکی تمرین را در محل خود نگه می دارند ، حتی وقتی که سرعت را بالا می برم متعجب شدم.

نکته مثبت دیگر این که غلتک ها عملاً آماده بودند تا مستقیم از جعبه خارج شوند. تمام کاری که من باید انجام می دادم این بود که آنها را باز کنم و غلتک جلو را طوری تنظیم کنم که به طور مناسب با دوچرخه من متناسب باشد و من آماده سوار شدن باشم (یا قبل از سوار شدن چند بار زمین بخورم).

توصیه شده است ، اما هنوز آزمایش نشده است

جنبشی

من هنوز فرصتی برای آزمایش شخصی Kinetic Rock and Roll Trainer نداشته ام ، اما به چند دلیل آن را در لیست قرار دادم. همانطور که از نام آن پیداست ، Rock and Roll Trainer به گونه ای طراحی شده است که امکان تاب خوردن در کنار را دارد ، که تأثیر طبیعی سوار شدن در فضای باز را تقلید می کند.

چرخ دنده وی با 12 پوند بزرگتر از هر مربی دیگری در این رده است. به گفته Kinetic ، این اجازه می دهد تا مقاومت خودکار توسط برنامه ها ، عملکرد بی صدا ، طیف وسیع تری از سازگاری با دوچرخه و بهبود اینرسی کنترل شود ، که احساس جاده ای بیشتری را فراهم می کند. در حالی که حداکثر شیب آن کمی کمتر از Wahoo Kickr Snap است – 10٪ در مقابل 12٪ – با حداکثر مقاومت 1800 وات در 30 مایل در ساعت می رسد.

مربی راک اندرول که یک مربی هوشمند است ، با برنامه آموزش Kinetic یا برنامه های شخص ثالث مانند Zwift یا TrainerRoad کار می کند. مربی Kinetic تقریباً با هر دوچرخه سازگار است ، اما مانند سایر سبک های مشابه این لیست ، اگر دوچرخه شما دارای محور عقب باشد ، به یک آداپتور نیاز خواهید داشت که 49 دلار اضافی برای شما هزینه خواهد داشت.

همه اینها خوب به نظر می رسند ، اما وقتی فرصت شد خودم مربی را آزمایش کنم ، با تجربه شخصی خود گزارش خواهم داد.

خریدهای تناسب اندام بیشتر

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر