[ad_1]

با وجود نشستن بیشتر روز ، هرگز زیاد به صندلی های اداری فکر نمی کردم. قبل از قرنطینه در ماه مارس شروع شد ، بیشتر وقت کارم را در خانه هوشمند CNET ، خانه ای واقعی که در آن آزمایش می کنیم ، گذراندم دوربین های امنیتی، بلندگوهای هوشمند و سایر محصولات. داستان هایی از صندلی های ناهار خوری ایستاده ، مبل های نرم و مبلمان داخلی را ارائه دادم.

من تقریباً نه ماه با روش “خانه هوشمند” خود ماندم و در خانه خودم کار کردم. چند روز از روی کاناپه می نویسم؛ روزهای دیگر روی یک صندلی گهواره ای در ایوان جلو نشسته ام. هیچ دو روز یکسان نیست و من به آرامی می فهمم که این برای پشت و وضعیت بدن من وحشتناک است. شوهر من نیز از خانه کار می کند ، پشت میز کار که قبل از همه گیری به ندرت استفاده می کردیم. همانطور که مشخص است ، صندلی اداری بدون بالش بدون زیر بغل ، که ما با این میز استفاده می کنیم ، نیز به خوبی کار نمی کند.

وقت آن بود که تغییری ایجاد کنیم. بنابراین من 10 صندلی اداری را امتحان کردم که قیمت آنها از 32 دلار تا 1395 دلار بود ، و می دانستم که با اتمام کار بهترین موارد را برای خانه خود می خریم.

من همچنین برای مشاوره عمومی در مورد چگونگی بهبود تنظیمات کار ، چه در خانه و چه در یک محیط اداری سنتی ، با یک متخصص ارگونومی صحبت کردم. ارتفاع نشیمن ، پشتی ، بازوهای قابل تنظیم ، پشتیبانی از ناحیه کمر قابل تنظیم ، کشش شیب و عمق صندلی – اینها همه برای استفاده بیشتر از صندلی میز شما هستند.

برای اهداف این لیست ، من فقط صندلی های اداری سنتی را آزمایش کردم ، بنابراین اگر به دنبال چیزی مانند صندلی بازی یا صندلی نقاشی یا چیزی بیشتر مانند صندلی زانو زده هستید ، ممکن است این مکان مناسب شما نباشد.

توجه داشته باشید: قیمت گذاری محصولات در سایت های شخص ثالث متفاوت است ، بنابراین قیمت هایی که هنگام نوشتن آن را نقل قول می کنم ممکن است با گذشت زمان کمی تغییر کند. من تمام تلاشم را می کنم تا لیست را مرتباً به روز کنم تا دقیق ترین قیمت ها را در زمان انتشار منعکس کنم.

فقط یک صندلی عالی کافی نیست

گری آلرید ، مدیر برنامه گروه ارگونومی در موسسه تحقیقات ستون فقرات دانشگاه ایالتی اوهایو ، توضیح می دهد که ارگونومی “علم کار” است. با این حال ، این تعریف فقط مربوط به مشاغل ما نیست. اصول ارگونومی تقریباً برای هر فعالیتی قابل استفاده است (این بدان معنی است که صندلی ارگونومیک بلافاصله کمردرد را برطرف نمی کند). Allread و تیم آن خدمات مشاوره ای را برای مشاغل مختلف از شرکت های تولیدی گرفته تا صنعت خودرو و سایر موارد ارائه می دهند. Allread می گوید: آنها حتی گاهی اطلاعات طراحی محصول را برای کمک به شرکت ها در درک بهتر نحوه ایجاد محصولات فراهم می کنند ، “برای اطمینان از اینکه آنها می توانند به بهترین شکل ممکن با مردم تعامل داشته باشند.”

کمتر از یک محیط کار ایده آل می تواند باعث درد در پشت ، بازوها ، دست ها یا مچ شود. همچنین می توانید هیجان زده شوید ، اشتباهات بیشتری انجام دهید یا بیشتر وقت خود را تعطیل کنید – همه اینها به دلیل ناراحتی شماست ، می گوید Allread. در طولانی مدت ، ممکن است به تاندونیت یا سندرم تونل کارپ مبتلا شوید.

Allread دو پیشنهاد اصلی ارائه می دهد که هر کسی می تواند برای بهبود عملکرد آن تلاش کند:

 • پشت به صندلی بنشینید. (توضیح می دهد: “شما می خواهید صندلی کار را انجام دهد ، نه پشت شما.”)
 • از پاها حمایت کنید. یا پاها را روی زمین قرار دهید ، یا اگر به آنها نمی رسید ، از جعبه یا زیرپایی دیگر برای حمایت از پاها استفاده کنید.

اگر صندلی شما فاقد تکیه گاه کمر باشد ، می توانید یک حوله را بالا بزنید ، آن را با استفاده از نوار یا نوارهای لاستیکی محکم کنید و آن را روی کمر قرار دهید تا “پشت خود را در منحنی طبیعی خود نگه دارید”. Allread همچنین یادآوری می کند که شرکت ها شروع به معرفی اندازه های مختلف صندلی می کنند که طیف وسیع تری از اندازه بدن را پشتیبانی می کنند ، این امر در صورت خرید صندلی جدید بسیار مهم است.

یک اشتباه که مردم مرتکب می شوند این است که می گویند: “خوب ، اگر من یک صندلی عالی پیدا کنم ، آن وقت دیگر صدمه ای نخواهد دید” ، و این واقعاً به تصویر کلی از آنچه برای راحتی و بهره وری افراد نیاز دارد نگاه نمی کند. عوامل زیادی وجود دارد و صندلی جدید فقط یکی از موارد زیادی است که می تواند فضای کار شما را راحت تر کند.

بنابراین ، بیایید این نکته را در ذهن داشته باشیم که گزینه های خود را برای بهترین صندلی اداری ارزیابی می کنیم. در اینجا من مشتاقانه گزینه های خوبی از جمله صندلی چرمی ، صندلی مش مشکی و سایر موارد را در اختیار دارم و لیست را به صورت دوره ای به روز می کنم.

بهترین صندلی های اداری

مگان والرتون / CNET

Hbada Office Task Desk Chair به عنوان صندلی اداری مورد علاقه من از گروه برنده می شود. این یک طراحی ساده دارد که فضای زیادی را اشغال نمی کند. همچنین از پشتیبانی کمر و پشتی تنفسی حمایتی و خوبی برخوردار است. با قیمت 130 دلار نیز کاملا مقرون به صرفه است.

بعد از امتحان کردن همه مدل ها ، متوجه شدم که بیشتر اوقات به این صندلی دست می کشم. از راحتی صندلی دوم مورد علاقه من برخوردار نیست (برای دیدن برنده به پایین بروید) ، اما این بهترین مدل گردی است که من آزمایش کرده ام ، که تقریباً در همه جعبه ها را می خوانید.

حقایق فوری:

 • قیمت (آمازون): 130 دلار
 • روکش: روکش مش و مشبک
 • محدودیت وزن: 250 پوند

مگان والرتون / CNET

این شیک ترین صندلی اطراف نیست ، اما آنچه در سبک سرتا آرلینگتون از دست می رود بیش از آن است که با راحتی و سازگاری جبران کند. سرتا یک تولید کننده تشک است که با صندلی بسیار راحت آرلینگتون نظارت می کند. این نرم ترین مدلی است که من امتحان کرده ام ، با لایه های بالشتک نرم روی پشتی ، پشتی و نشیمن.

با وجود راحتی آن ، به لطف یک اهرم کمری قابل تنظیم در زیر صندلی ، پشتیبانی مناسبی نیز ایجاد می کند.

در حال حاضر 220 دلار برای Office Depot هزینه می شود ، در مقایسه با لیست قیمت 300 دلار. اگر به دنبال یک صندلی اداری راحت با پشتیبانی کمر تطبیقی ​​هستید ، این یک گزینه عالی است.

حقایق فوری:

 • قیمت (دپوی دفتر): 220 دلار
 • پوشش: چرم مشکی
 • محدودیت وزن: 275 پوند

مگان والرتون / CNET

من بلافاصله صندلی اداری مفصل گردنده AmazonBasics را با آستر دوست داشتم. مونتاژ آن آسان بود ، طراحی چرم به نظر خوب می رسد و صندلی و پشتی هم نرم و راحت هستند. با قیمت حدود 92 دلار ، این صندلی AmazonBasics ارزان نیست ، اما یک گزینه عالی است که تقریباً مقرون به صرفه است بدون اینکه فداکاری زیادی کنید ، به استثنای یک پشتیبانی – کمر.

اگر حمایت کمر برای شما ضروری است ، یکی از موارد مورد علاقه دیگر من را در نظر بگیرید.

به طور کلی ، صندلی اداری مفصل گردنده AmazonBasics یک صندلی راحت و با قیمت مناسب است که به راحتی مونتاژ می شود و از نظر چشم نیز آسان است.

حقایق فوری:

 • قیمت (آمازون): 93 دلار
 • پوشش: چرم مشکی
 • ظرفیت وزن: 275 پوند

مگان والرتون / CNET

من خوب می دانم. این صندلی است زیاد گران است ، اما چیزهای زیادی نیز وجود دارد – طراحی عالی ، قابلیت تنظیم زیاد ، پشتیبانی کمر و به عنوان یک جایزه ، در سه اندازه ارائه می شود. من اندازه B گرفتم که متناسب با دامنه قد و وزن من و شوهرم است.

تنها س priceال قیمت آن است ، به همین دلیل است که به طور کلی برای بهترین صندلی برنده نشده است. تقریباً 1400 دلار برای یک صندلی تنها ، حتی یک صندلی که شما ساعتها در روز استفاده می کنید ، برای اکثر مردم از جمله ما قیمت مناسبی نیست. من از دیدن این یکی غمگین خواهم شد.

حقایق فوری:

 • قیمت: 1395 دلار
 • پایان: گزینه های رنگی متعدد ، شبکه
 • ظرفیت وزن: بسته به اندازه صندلی متفاوت است

تست صندلی های اداری

در اینجا لیستی کامل از صندلی های اداری که آزمایش کردم وجود دارد:

چگونه موارد دلخواه خود را انتخاب کردم؟ ابتدا من هر صندلی را مونتاژ کردم و هر گونه مشکل در روند کار را مشاهده کردم ، به غیر از صندلی Herman Miller Aeron و صندلی ژل Steelcase ، زیرا آنها کاملاً مونتاژ شده بودند (امتیاز اضافی برای این کار). سپس یک روز کاری یا حدود هشت ساعت را روی هر صندلی نشسته و با توجه به میزان راحتی ، سازگاری و تمام مشکلاتی که داشتم ، گذراندم. من همچنین از شوهرم خواستم هر صندلی را امتحان کند. برای مرجع ، من 5 فوت 7 اینچ هستم ، او 6 فوت 2 اینچ و وزن هر دو ما متوسط ​​است.

البته ، آنچه ممکن است برای من یا او مفید باشد ، ممکن است برای شما مفید واقع نشود ، اما من تمام توصیه هایی را که گری آلرید از م Instituteسسه تحقیقات ستون فقرات هنگام نشستن ذکر کرد و از کوین نیز خواستم ، در ذهن داشته باشم:

 • آیا صندلی طوری طراحی شده بود که بتوانم کنار پشتی صندلی راحت استراحت کنم؟
 • آیا پاهایم با پشت به پشتی صندلی زمین را لمس کرده اند؟
 • آیا خودم را بیش از حد گیج یا سرپا نگاه کردم؟
 • آیا هنگام استفاده از صندلی خاصی درد و ناراحتی احساس کردم؟

من مجبور شدم بلافاصله بعد از اینکه متوجه شدم یک برچسب داخل جعبه نوشته شده بود “نه برای استفاده برای بزرگسالان” صندلی بدون دست Hodedah را برش بزنم. ظاهراً این صندلی که به طور مرتب در لیست صندلی های اداری بزرگسالان وجود دارد ، 100 کیلوگرم محدودیت دارد. و من تنها نبودم – تعدادی از مشتریان بصورت آنلاین نظرات خود را نوشته اند ابراز ناامیدی از اینکه این صندلی (که ابتدا در بازار بزرگسالان ، در وب سایت Home Depot ، اگر نه آمازون باشد) در هنگام استفاده از آن خراب شد. اگر کمتر از 100 پوند هستید ، این صندلی ممکن است برای شما مناسب باشد ، اما ویژگی های محدود آن ، از جمله نداشتن زیر بغل ، بدون در نظر گرفتن این مسئله کاملاً برای من منتفی است.

اینگونه بود که به نه صندلی رسیدیم. گرچه ظاهری کاملاً زیبا و نرم داشتیم ، اما هر دو نفر رئیس دفتر اجرایی مجموعه ملزومات OFM را کمی سفت و ناراحت کننده دانستیم. پشتیبانی کمر نیز وجود ندارد. صندلی رایانه ای HON Exposure Mesh Task نیز پشتیبانی کمری ندارد و برای هر دوی ما بسیار خم است ، که نشستن پشت به پشت را ناخوشایند می کند ، همانطور که Allread پیشنهاد داده است. صندلی میز ارگونومیک BestOffice Mid-Back نیز به عقب خم می شود ، هرچند که پشتیبانی کمری کمی بیشتر از صندلی HON Exposure داشت.

رئیس آزادی انسان مقیاس اغلب مونتاژ شد. من فقط باید نیمه بالایی و فاصله دو محور را وصل می کردم. با وجود سادگی مونتاژ آن ، سعی کردم این صندلی را بدون مشورت با دستورالعمل ها تنظیم کنم. حتی بعد از اینكه فهمیدیم ، من و شوهرم پشت و پشت سر را به طرز عجیبی متناسب و بسیار ناخوشایند در پشت و گردن خود دیدیم. صندلی حرکتی Steelcase بسیار قابل تنظیم است و احساس محکم می کند. اما حتی با وجود بسیاری از کنترل های قابل تنظیم ، از جمله کنترل عمق صندلی روی حداکثر عمق ، صندلی خیلی کوتاه بود و به سمت پایین متمایل بود ، و به من احساس می کرد می توانم از روی صندلی بلغزانم.

چهار صندلی دیگر ، که من در بهترین لیست بالا قرار دادم ، کل روز ما را راحت نگه داشتند و درجه ای از سازگاری را ارائه دادند که آنها را از بسته جدا می کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر