[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

این فصل برای معاملات آنلاین است و برخی از معاملات اساسی نیز وجود دارد دوشنبه سایبری فروش آشپزخانه و ظرف در حال حاضر اتفاق می افتد. بیایید آن را همان چیزی که هست بنامیم: سایبر هفته و معاملات آشپزخانه حتی قبل از روز بزرگ بسیار سرزنده و لگدزده است. برخی از آنها بقایای جمعه سیاه هستند ، در حالی که برخی دیگر شروع کوتاهی در Cyber ​​Monday 2020 است. این فروش گسترده در آشپزخانه شامل معاملات بزرگ و تخفیف در وسایل آشپزی و لوازم کوچک آشپزخانه است که بسیاری از آنها هدایای عالی را ارائه می دهند برای غذا و آشپزهای خانگی.

پیشنهادات آشپزخانه زیادی در وب سایت های خرده فروشان مانند آمازون ، والمارت و بست خرید وجود دارد و ما آنها را دنبال می کنیم بهترین پیشنهادات برای جمعه سیاه هر روز در اینجا زندگی می کنند. پس از آن همه فروش بزرگ دوشنبه سایبری برای بررسی وجود دارد که بسیاری از آنها مربوط به کل موجودی یا خط است. در واقع ، این فروش های تجاری اغلب در مواردی است که شما بهترین پیشنهادات را برای Cyber ​​Monday برای مواردی مانند مخلوط کن ، اجاق های هلندی ، دستگاه های ظروف آشپزی ، دستگاه های SodaStream و سایر ظروف آشپزخانه ضروری پیدا خواهید کرد.

همیشه پانبه عنوان مثال ، 50 دلار تخفیف در فروش محدود نان ماهی تابه محبوب ، که اغلب به فروش می رسد (اما نه اکنون). مارک های دیگر لیست آرزوهای آشپزخانه مانند ویتامیکس مخلوط کنها برای کل سایت تخفیف می دهند از جمله تا 100 دلار تخفیف همه جوره مخلوط کن جدید پس از آن مورد علاقه شخصی من ، نام تجاری آشپزخانه به طور مستقیم به مصرف کننده وجود دارد ساخته شده در، که با تخفیف برای وسایل آشپزی کربن آبی ، ظروف شیشه ای و موارد دیگر به صورت زنده آغاز می شود. این فقط امکانات نیست: همچنین در خدمات ناهار خوری محبوب مانند سلام، آشپز خانگی و غذاهای آماده سالم مانند تازه و برداشت روزانه.

ادامه مطلب: بهترین پیشنهادات غذایی برای جمعه سیاه

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین فروش ظروف آشپزخانه و ظروف آشپزی در Cyber ​​Monday در زیر مشاهده کنید. هر روز فروش آشپزخانه بیشتری نیز ارائه می شود ، بنابراین این صفحه را علامت گذاری کنید و دوباره بررسی کنید که جدیدترین و بهترین پیشنهادات و فروش آشپزخانه در سراسر سایت برای دوشنبه سایبری 2020.

این تابه پس از گشت و گذار در برنامه های گفتگوی صبح ، کمی فرقه پیدا کرد و اغلب فروخته می شد یا به سفارش می رفت. ادعا این است که جای هشت ابزار آشپزخانه دیگر را می گیرد. وقتی شنیدیم که می دانیم باید تا هشت تست کنیم می تواند ، شاید کشیده شود ، من می گویم که این یک قطعه قابل توجه و خوب طراحی شده از ظروف پخت و پز است.

Always Pan در حال حاضر نه تنها در انبار موجود است ، بلکه می توانید با کد ویژه یکی را با قیمت 50 دلار برنده شوید انجام شده در یک فروش بسیار نادر از ماهی تابه مورد علاقه فرقه. به خاطر داشته باشید که به دلیل تقاضای زیاد ، آنها عمدتا پس از کریسمس تحویل داده می شوند.

نوتریبولت

در حال حاضر ، هنگام انتشار کد تبلیغاتی ، کل مجموعه مخلوط کن ها و آبمیوه گیری های NutriBullet برای Black Friday 25٪ تخفیف دارند هدیه هنگام پرداخت این بدان معناست که شما می توانید یکی از میکسرهای شخصی NutriBullet را با نام تجاری 45 دلار (کمتر از 60 دلار) یا NutriBullet افزایش یافته را با 68 دلار (معمولاً 90 دلار) برنده شوید. در حالی که ممکن است مخلوط کن های شخصی NutriBullet کارت تماس با نام تجاری باشد – آنها همانهایی هستند که می توانید مخلوط کنید ، یک نوشیدنی قرار دهید و از در خارج شوید – چند مخلوط کن اندازه بزرگ قدرتمند برای مشاهده وجود دارد.

ریدل

Riedel چند ظروف شیشه ای نفیس درست می کند ، به همین دلیل آنها را در میز برخی از بهترین رستوران های جهان خواهید یافت. با شروع شکرگذاری و حرکت از طریق Cyber ​​Monday (30 نوامبر) ، سازنده شیشه شراب اتریشی به ارث رسیده 20٪ تخفیف در همه موارد (بله ، هر چیزی) را در وب سایت خود ارائه می دهد. این شامل لیوان های شراب ، آبگوش ها و ظروف شیشه ای مخصوص بار کوکتل و میله ها است. فقط از کد تبلیغاتی استفاده کنید RIEDELFRIDAY20US هنگام پرداخت

گرین پان

اگر ظروف آشپزی نچسب را دوست دارید ، اما نگران مواد شیمیایی استفاده شده در تفلون و سایر سطوح نچسب هستید ، سرامیک راهی برای پیش بردن است. GreenPan بهترین ظروف سرامیکی را درست می کند و همه چیز برای جمعه سیاه تخفیف دارد. از امروز و تا اول دسامبر تخفیف 40 درصدی کامل سایت و حداکثر 60٪ موارد انتخاب شده با کد خاص CYBER40.

استاوب

این ممکن است بهترین معامله آشپزخانه باشد که تاکنون مشاهده کرده ایم و فقط چند روز طول می کشد. از جانب 21 نوامبر – 31 دسامبر، یک پیله 4 لیتری Staub (اجاق گاز هلندی را در نظر بگیرید) با کاهش 200 دلار فقط 100 دلار کاهش می یابد. شما (یا آن خوشبختی که به دنبالش می گیرید) دهه ها استفاده خواهید کرد ، اگر نه بیشتر. برای خورشت ، خورشت ، سس و پخت ایده آل است. تمیز کردن چدن مینا کاری آسان نیست و برای محدوده شما بسیار مناسب است. گلدان روستایی در هشت رنگ زیبا با قیمت فروش موجود است.

زویلینگ آمریکا

آلمانی ها چگونگی تعمیر چاقو خود را می دانند و تیغه های Zwilling همانهایی هستند که در آشپزخانه های حرفه ای در سراسر جهان پیدا خواهید کرد. چندین پیشنهاد خوب برای چاقوهای Zwilling در سراسر سایت Black Friday وجود دارد: از 21 نوامبر – 30 نوامبر تا 50٪ تخفیف در مجموعه های انتخاب شده چاقو مانند این مجموعه تیغه های فولاد ضد زنگ هشت تکه دریافت کنید یا چاقوی سرآشپز 7 اینچی را انتخاب کنید که تا 60 دلار (در اصل 134 دلار) مشخص شده است. (اگر قرار است کسی را با یک چاقوی پخت و پز با کیفیت پذیرایی کنید ، مطمئن شوید که این ماده از روی یک قطعه فولاد با کیفیت از این قبیل جعل شده باشد).

آشپز خانگی

ما آشپز خانگی را به دلیل مجموعه های غذاخوری شخصی و دستور العمل های غذای راحت با ترکیبی سالم که وقتی به موقع در دسترس نباشند ، تهیه می کنیم ، دوست داریم. همچنین اگر در این هفته ثبت نام کنید یکی از مقرون به صرفه ترین سرویس های غذاخوری است و حتی بیشتر. راه افتادن 21 نوامبر از طریق 4 دسامبرآشپز خانگی هنگام ثبت نام در یک وعده غذایی چهار هفته ای ، 90 دلار تخفیف ارائه می دهد. این مبلغ 30 دلار از جعبه اول و دوم (!) و 15 دلار از جعبه سوم و چهارم است. اگر می خواستید اشتراک کیت غذا را امتحان کنید ، زمان فوق العاده ای برای امتحان آن است. در هر زمان می توانید Home Chef را مکث یا لغو کنید تا خطر کم باشد.

بیشتر بخوانید: بررسی سرویس سرویس آشپزی خانگی سرویس

ادامه مطلب: بهترین پیشنهادات برای سرویس های غذاخوری جمعه سیاه: پیش بند آبی ، آشپز خانگی ، برداشت روزانه و غیره

داشته باش

Abbio Kitchen ظروف پخت و پز قوی درست می کند – هم از فولاد ضد زنگ و هم از نوع نچسب. من خودم بعضی از قطعات را امتحان کردم ، و قابلمه های Abbio با راحت ترین دسته هایی که تاکنون گیر نکرده ام به خوبی ساخته شده اند. فروش جمعه سیاه از مارک به طور زنده از آغاز می شود دوشنبه 23 نوامبر – دوشنبه 30 نوامبروقتی می توانید برای کل سایت با کد ویژه 25٪ تخفیف بگیرید AbbioBF25.

برداشت روزانه

برداشت روزانه احتمالاً آسان ترین راه برای داشتن غذای سالم بدون نیاز به یادگیری آشپزی است. در عوض ، محموله های پایدار (یا یکبار مصرف) سوپ وگان ، اسموتی ، کاسه ، نان و غیره دریافت خواهید کرد و غذاها پر از غذاهای فوق العاده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را مخلوط کرده یا گرم کنید و بخورید.

از جانب از 25 نوامبر تا 1 دسامبرهنگام خرید جعبه Daily Harvest و استفاده از کد تبلیغاتی CYBERWEEK2020 در تحویل دوم خود یک جعبه رایگان با همان مقدار دریافت خواهید کرد. این یک معامله لعنتی است ، باید بگویم.

شکم طلایی

نمی دانید چگونه وقتی در هیچ کجای سیب بزرگ زندگی نمی کنید ، چوب شور از نیویورک یا پاسترامی گرم دریافت کنید؟ یک کلمه: گلدبلی. بازار آنلاین به عنوان واسطه ای بین شما و برخی از بهترین غذاهای کشور عمل می کند. اینها شامل پای گردوی نیواورلئان ، پیتزای آب عمیق شیکاگو و غذاهای بسیاری از غذاهای خوشمزه نیویورک مانند Katz و Russ & Daughters است. از جمعه 27 نوامبر تا دوشنبه 30 نوامبر ، کل سایت 20٪ تخفیف خواهد داشت. بسیاری از ایده های عالی برای هدیه برای Goldbelly نیز وجود دارد ، بنابراین نگاهی بیندازید و آماده باشید تا پس انداز پس انداز کنید.

تووالا

سیستم اجاق گاز هوشمند تووالا فقط یک اجاق بخار و همرفت بسیار پیشرفته و با تکنولوژی پیشرفته نیست (گرچه همینطور است). همچنین برای تهیه غذاهای سفارشی که از طریق وب سایت سفارش می دهید و به صورت هفتگی به درب منزل تحویل داده می شود ، به طرز ماهرانه ای تهیه شده است. از آنجا به سادگی ظروف را از طریق بارکد خوان کنار اجاق گاز اسکن کرده و چسب بزنید. اجاق گاز با استفاده از انواع روش ها و زمان های پخت و پز بشقاب ، بقیه مراحل را انجام می دهد.

من سعی کردم و ظروف کاملا عالی بیرون بیایند ، بدون هیچ گونه مراقب و نگرانی هنگام پخت و پز. اجاق گاز تووالا معمولاً با قیمت 299 دلار فروخته می شود اما برای هر دو تا 99 دلار افزایش خواهد یافت جمعه سیاه (27 نوامبر) و دوشنبه سایبری (30 نوامبر) وقتی شش ظرف تووالا می خرید.

ادامه مطلب: بهترین سرویس برای تحویل مجموعه های غذاخوری برای سال 2020: تازه ، آشپز خانگی ، پیش بند آبی و غیره


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر