[ad_1]

پیشنهادات آشپزخانه جمعه سیاه به سرعت ارائه می شود. بیایید آن را همان چیزی که هست بنامیم: جمعه سیاه ماه و شامل معاملات و تخفیف های عالی برای وسایل آشپزی و لوازم کوچک آشپزخانه است که بسیاری از آنها هدایای مناسبی برای غذا و آشپزهای خانگی تازه کار ایجاد می کنند. پیشنهادات آشپزخانه زیادی برای آمازون ، والمارت و بهترین خرید وجود دارد و ما آنها را دنبال می کنیم بهترین پیشنهادات برای جمعه سیاه هر روز در اینجا زندگی می کنند. سپس همه آن آشپزخانه ها در سراسر سایت وجود دارد به عنوان یک مارک تجاری فروش جمعه سیاه امسال که بسیاری از آنها قبلاً بصورت زنده منتشر شده است. در واقع ، این فروش های تجاری اغلب مکان هایی هستند که شما بهترین معاملات جمعه سیاه را برای مواردی مانند مخلوط کن ، اجاق های هلندی ، وسایل آشپزی ، SodaStream و سایر موارد ضروری آشپزخانه پیدا خواهید کرد.

همیشه تابلو بزنیدبه عنوان مثال ، در حال حاضر 50 دلار تخفیف در فروش محدود نان ماهی تابه محبوب ، که تقریباً تخفیف دارد ، وجود دارد همیشه فروخته شد (اما الان نه). مارک های دیگر لیست آرزوهای آشپزخانه مانند ویتامیکس مخلوط کنها با فروش در سراسر سایت ، از جمله تخفیف 100 دلار ، زندگی می کنند همه جوره مخلوط کن جدید وسواس شخصی من ، نام تجاری آشپزخانه به طور مستقیم به مصرف کننده وجود دارد ساخته شده در که شروع به کار با تخفیف برای ظروف آشپزی ساخته شده از کربن آبی ، ظروف شیشه ای و غیره کرد. این فقط امکانات نیست: همچنین در خدمات ناهار خوری محبوب مانند سلام آشپز خانگی و غذاهای آماده سالم مانند تازه و برداشت روزانه

بیشتر بخوانید: بهترین پیشنهادات غذایی برای جمعه سیاه

در زیر همه مواردی را که درباره بهترین فروش ظروف آشپزخانه و ظروف آشپزی در سراسر جمعه سیاه می دانیم مشاهده کنید. هنوز تعداد کمی فروش وجود دارد ، اما جزئیات آن در معرض دید عموم قرار می گیرد ، بنابراین ما جدیدترین اطلاعات را لیست کرده ایم. (اگر آماده باشید ، لازم نیست آماده شوید.) فروش آشپزخانه هر روز بیشتر است ، بنابراین مطمئن شوید که این صفحه را علامت گذاری کرده و دوباره بررسی کنید که جدیدترین و بهترین پیشنهادات و فروش آشپزخانه در سراسر سایت برای جمعه سیاه و Cyber ​​Monday 2020

این تابه در پی تورهای گفتگوی صبحگاهی ، کمی فرقه پیدا کرد و اغلب فروخته می شد یا به سفارش می رفت. ادعا این است که جای هشت ابزار آشپزخانه دیگر را می گیرد. وقتی شنیدیم که می دانیم باید تا هشت تست کنیم می تواند ، شاید کشیده شود ، من می گویم که این یک قطعه ظروف آشپزی بسیار چشمگیر و طراحی شده است.

Always Pan هم اکنون نه تنها در انبار موجود است ، بلکه می توانید با کد ویژه 50 دلار آن را تهیه کنید انجام شده در یک فروش بسیار نادر از ماهی تابه مورد علاقه فرقه.

نوتریبولت

در حال حاضر ، هنگام انتشار کد تبلیغاتی ، کل مجموعه مخلوط کن ها و آبمیوه گیری های NutriBullet برای Black Friday 25٪ تخفیف دارند هدیه هنگام پرداخت این بدان معنی است که شما می توانید یکی از مخلوط کن های شخصی NutriBullet را با نام تجاری 45 دلار (کمتر از 60 دلار) یا افزایش NutriBullet را با 68 دلار (معمولاً 90 دلار) برنده شوید. در حالی که ممکن است مخلوط کن های شخصی NutriBullet کارت تماس با نام تجاری باشد – آنها همانهایی هستند که می توانید مخلوط کنید ، یک نوشیدنی قرار دهید و از در خارج شوید – چند مخلوط کن اندازه بزرگ قدرتمند برای مشاهده وجود دارد.

ریدل

Riedel چند ظروف شیشه ای نفیس درست می کند ، به همین دلیل آنها را در میز برخی از بهترین رستوران های جهان خواهید یافت. با شروع شکرگذاری و حرکت از طریق Cyber ​​Monday (30 نوامبر) ، سازنده ارثی شیشه شراب اتریشی 20٪ تخفیف در همه موارد (بله ، هر چیزی) در وب سایت خود ارائه می دهد. این شامل لیوان های شراب ، آبگوش ها و ظروف شیشه ای مخصوص بار کوکتل و میله ها است. فقط از کد تبلیغاتی استفاده کنید RIEDELFRIDAY20US هنگام پرداخت

ویتامیکس

بهترین ها در بهترین مخلوط کن ها هر چند هفته چندین تبلیغ را راه اندازی می کنند. از جانب 20 نوامبر – 31 دسامبر می توانید 50 دلار از همه مخلوط کن های جدید ، 60 دلار از Vitamix E310 و 75 دلار از Vitamix A3500 افزایش یافته دریافت کنید. با این حال بهترین معامله تاکنون ممکن است این Vitamix S50 مرمت شده با گواهینامه پنج ساله تا 225 دلار باشد. معمولاً با قیمت بیش از 400 دلار خرده فروشی.

برای هفته دوشنبه سایبری ، Vitamix یک مخلوط کن کاملاً جدید سری Ascent با قیمت 350 دلار (معمولاً 550 دلار) و یک مخلوط کن مرمت شده نسل جدید با قیمت 250 دلار (معمولاً 440 دلار) خواهد داشت.

گرین پان

اگر وسایل آشپزی نچسب را دوست دارید ، اما نگران مواد شیمیایی بالقوه استفاده شده در تفلون و سایر سطوح نچسب هستید ، سرامیک راهی برای پیش بردن است. Greenpan بهترین ظروف سرامیکی را درست می کند و همه چیز برای Black Friday تخفیف دارد. از امروز و تا اول دسامبر تخفیف 40 درصدی کامل سایت و حداکثر 60٪ موارد انتخاب شده با کد خاص CYBER40.

استاوب

این ممکن است بهترین معامله آشپزخانه باشد که تاکنون مشاهده کرده ایم و فقط چند روز طول می کشد. از جانب 21 نوامبر – 31 دسامبر، یک پیله 4 لیتری Staub (اجاق گاز هلندی را در نظر بگیرید) با کاهش 200 دلار فقط 100 دلار کاهش می یابد. شما (یا آن خوشبختی که به دنبالش می گیرید) دهه ها استفاده خواهید کرد ، اگر نه بیشتر. برای خورشت ، خورشت ، سس و پخت ایده آل است. تمیز کردن چدن مینا کاری آسان نیست و برای محدوده شما بسیار مناسب است. گلدان روستایی در هشت رنگ زیبا با قیمت فروش موجود است.

زویلینگ آمریکا

آلمانی ها می دانند که چگونه فولاد تیز درست کنند و تیغه های زویلینگ نوعی است که در آشپزخانه های حرفه ای در سراسر جهان پیدا می کنید. معاملات خوبی در مورد چاقوهای Zwilling در سراسر سایت جمعه سیاه وجود دارد: از 21 نوامبر – 30 نوامبر تا 50٪ تخفیف در مجموعه های انتخاب شده چاقو مانند این ست استیک 8 تکه از استیل ضد زنگ داشته باشید یا یک چاقوی پخت 7 اینچی را به قیمت 60 دلار (در ابتدا 134 دلار) بگیرید. (اگر قرار است کسی را با یک چاقوی پخت و پز با کیفیت پذیرایی کنید ، اطمینان حاصل کنید که آن را از روی یک قطعه فولاد با کیفیت مانند این ساخته شده است).

آشپز خانگی

ما آشپز خانگی را به دلیل مجموعه های غذاخوری شخصی و دستور العمل های غذای سالم راحت دوست داریم که وقتی به موقع در دسترس نباشند ، تهیه آنها آسان است. این شرکت همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین شرکت های تهیه کیت ناهار خوری است و اگر در این هفته ثبت نام کنید حتی بیشتر. راه افتادن 21 نوامبر از طریق 4 دسامبرآشپز خانگی هنگام ثبت نام در یک وعده غذایی چهار هفته ای ، 90 دلار تخفیف ارائه می دهد. این مبلغ 30 دلار از جعبه اول و دوم (!) و 15 دلار از جعبه سوم و چهارم است. اگر می خواستید اشتراک کیت غذا را امتحان کنید ، زمان فوق العاده ای برای امتحان آن است. در هر زمان می توانید Home Chef را مکث یا لغو کنید تا خطر کم باشد.

بیشتر بخوانید: بررسی کیت آشپزی خانگی سرویس

بیشتر بخوانید: بهترین پیشنهادات برای سرویس های غذاخوری جمعه سیاه: پیش بند آبی ، آشپز خانگی ، برداشت روزانه و غیره

داشته باش

Abbio Kitchen ظروف پخت و پز قوی درست می کند – هم از فولاد ضد زنگ و هم از نوع نچسب. من خودم آنها را آزمایش کردم ، و قابلمه های Abbio با راحت ترین دستگیره هایی که تاکنون گرفته ام به خوبی ساخته شده اند. فروش جمعه سیاه از مارک به طور زنده از آغاز می شود دوشنبه 23 نوامبر – دوشنبه 30 نوامبروقتی می توانید برای کل سایت با کد ویژه 25٪ تخفیف بگیرید AbbioBF25.

برداشت روزانه

برداشت روزانه (Daily Harvest) شاید ساده ترین راه برای داشتن غذای سالم بدون نیاز به یادگیری آشپزی باشد. درعوض ، محموله های منظم سوپ های وگان ، اسموتی ها ، کاسه ها ، نان ها و موارد دیگر به طور منظم (یا یک بار) دریافت خواهید کرد که همه آنها پر از غذاهای فوق العاده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را مخلوط کرده یا گرم کنید و بخورید.

از جانب از 25 نوامبر تا 1 دسامبرهنگام خرید جعبه Daily Harvest و استفاده از کد تبلیغاتی CYBERWEEK2020 در تحویل دوم خود یک جعبه رایگان با همان مقدار دریافت خواهید کرد. این یک معامله بسیار لعنتی است ، باید بگویم.

شکم طلایی

نمی دانید چگونه وقتی در هیچ کجای سیب بزرگ زندگی نمی کنید ، چوب شور از نیویورک یا پاسترامی گرم دریافت کنید؟ یک کلمه: گلدبلی. بازار آنلاین به عنوان واسطه ای بین شما و برخی از بهترین غذاهای کشور عمل می کند. این شامل پای گردوی نیواورلئان ، یک غذای عمیق شیکاگو و بسیاری از غذاهای خوشمزه نیویورک مانند Katz و Russ & Daughters است. از جمعه 27 نوامبر تا دوشنبه 30 نوامبر ، کل سایت 20٪ تخفیف خواهد داشت. بسیاری از ایده های عالی برای هدیه برای Goldbelly نیز وجود دارد ، بنابراین نگاهی بیندازید و آماده باشید تا پس انداز پس انداز کنید.

تووالا

سیستم اجاق گاز هوشمند تووالا فقط یک اجاق بخار و همرفت بسیار پیشرفته و با تکنولوژی پیشرفته نیست (گرچه همینطور است). همچنین برای تهیه غذاهای سفارشی که از طریق وب سایت سفارش می دهید و هفتگی به درب منزل تحویل داده می شود ، به طرز ماهرانه ای تهیه شده است. از آنجا به سادگی ظروف را از طریق بارکد خوان کنار اجاق گاز اسکن کرده و چسب بزنید. اجاق گاز با استفاده از انواع روش ها و زمان های پخت و پز کردن ظرف ، بقیه کارها را انجام می دهد.

من آن را امتحان کردم و ظرف ها بسیار عالی بیرون می آیند ، بدون هیچ گونه تماشای ساعت و نگرانی هنگام پخت و پز. اجاق گاز تووالا معمولاً با قیمت 299 دلار فروخته می شود اما برای هر دو تا 99 دلار افزایش خواهد یافت جمعه سیاه (27 نوامبر) و دوشنبه سایبری (30 نوامبر) وقتی شش ظرف تووالا می خرید.

بیشتر بخوانید: بهترین سرویس برای تحویل مجموعه های غذاخوری برای سال 2020: تازه ، آشپز خانگی ، پیش بند آبی و غیره

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر