[ad_1]

آخرین فروش 12 ساعته Best Buy (که امروز ساعت 10 صبح شروع شد و – حدس می زنید – ساعت 10 شب به پایان می رسد) همه چیز در مورد بازی ها است. بازی های فعلی ، به علاوه لوازم جانبی مختلف بازی (مانند کنترل کننده ها و هارد دیسک ها).

در اینجا برخی از بهترین پیشنهادات از این فروش سریع آورده شده است:

دکل

بازی های آنلاین مدرن به هدفون نیاز دارند. خوشبختانه برای تهیه یک مدل خوب مانند این مدل از Rig نیازی به هزینه زیاد نیست. با رایانه های Xbox One و Windows سازگار است و دارای صدای سه بعدی است که توسط Dolby Atmos تقویت شده است.

هنرهای الکترونیکی

امیدوارم که شما این فوتبال فوق العاده محبوب را خریداری نکرده اید – ببخشید پاتوپ – یک بازی هنگام انتشار. زیرا آنچه از 60 دلار شروع شد اکنون در کمترین قیمت است. دکمه زیر شما را به نسخه PS4 می رساند که شامل نسخه ارتقا یافته PS5 نیز در صورت موجود بودن است.

آیا آن را برای Xbox One (از جمله ارتقا including سری X) می خواهید؟ با همان قیمت موجود است

قدرت

کنترل کننده های اصلی نینتندو سوییچ … خوب هستند. اما اگر در بازی جدی هستید و از رفتن به مسیر کابل بدتان نمی آید ، این کنترلر اندازه کامل ضروری است. این محصول معمولاً به قیمت 20 دلار به فروش می رسد و در Best Buy و جاهای دیگر بیشتر نظر مثبت دارد.

شایان ذکر است: شما می توانید دو مورد از آنها را با کمتر از نصف قیمت کنترل کننده بی سیم نینتندو خریداری کنید. فقط گفتن


Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روزرسانی ها ، آن را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. همچنین می توانید برای متنهای معاملاتی که مستقیماً به تلفن شما تحویل داده شده اند ثبت نام کنید. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و برای آخرین کدهای تخفیف Walmart ، کوپن eBay ، کد تبلیغاتی سامسونگ و حتی بیش از صدها فروشگاه آنلاین دیگر ، صفحه ما را در کوپن های CNET مرور کنید. درباره وبلاگ Cheapskate س Quesالی دارید؟ پاسخ ها به جواب ما می رسد صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر