[ad_1]

داشتن قفل هوشمند در می تواند زندگی شما را تغییر دهد ، خصوصاً اگر شخصی باشید که هرگز نمی دانید کلیدهای شما کجا پنهان است.

همراه با یک برنامه تلفن همراه ، بهترین قفل های هوشمند به شما امکان می دهد درب ورودی را از راه دور با یک برنامه یا حتی فقط صدای خود قفل ، قفل و نظارت کنید. قفل هوشمند سهولت ، امنیت ، اتوماسیون و آرامش خاطر را فراهم می کند. اما کدام گزینه قفل هوشمند برای درب شما مناسب است؟

انتخاب بهترین قفل هوشمند برای خانه شما به موارد مختلفی بستگی دارد. برای برخی ، برنامه ها و محدودیت های کد کاربر مهم خواهد بود. برای دیگران ، داشتن قفل درب که به جای جایگزینی قفل درب موجود ، قابل تعویض باشد ، اجباری است. ما امروز بهترین قفل های هوشمند موجود در بازار را آزمایش کردیم و این موارد موردعلاقه ما هستند که به طور مرتب هنگام بررسی محصولات جدید آنها را به روز می کنیم.

کریس مونرو / CNET

آگوست Wi-Fi Smart Lock شامل یک قفل ارتقا یافته در آگوست و یک سنسور DoorSense برای باز کردن بسته است. Wi-Fi در این مدل تعبیه شده است ، بنابراین برای فعال کردن دسترسی از راه دور نیازی به خرید ماژول Connect به قیمت 80 دلار نخواهید داشت.

قفل هوشمند قفل Wi-Fi آگوست نیز 45٪ کمتر از مدل های قبلی آگوست است. با Siri ، Google Assistant و Alexa برای کنترل صدا و تلفیق خانه هوشمند کار می کند. دسترسی و کدهای نامحدود کاربر و همچنین ثبت هر اقدامی که در درب ورودی انجام می شود را دریافت خواهید کرد.

Wi-Fi امکان دسترسی از راه دور را برای قفل و باز کردن قفل درب از دستگاه های Android یا iOS شما فراهم می کند که در خانه نیستید. آگوست Wi-Fi Smart Lock یک قفل هوشمند با قابلیت نصب آسان و برنده جایزه انتخاب سردبیران CNET ما است. بررسی آگوست Wi-Fi Smart Lock ما را بخوانید.

تایلر لیسنبی / CNET

نسل سوم Smart Lock و Connect با سنسور DoorSense در حالت بسته و یک ماژول Connect Wi-Fi همراه است. طراحی کم ارتقا و ارتقا یافته به این معنی است که شما مجبور نیستید قفل خود را با یک پیچ قفل تعویض کنید ، و نصب آن آسان است ، و راحتی را برای مستاجران فراهم می کند.

قفل هوشمند آگوست با تنظیمات Connect با Google Assistant و Amazon Alexa کار می کند و از راه دور از طریق برنامه تلفن همراه آگوست کنترل می شود. برای اتصال به هاب هوشمند ، سازگاری Apple HomeKit یا هوش Z-Wave نخواهید داشت. هنوز هم ، این قفل هوشمند آگوست یک قفل درب متوسط ​​با قیمت مناسب برای ورود بدون کلید است. اگر در آپارتمان زندگی می کنید این بهترین قفل هوشمند است.

یادداشت ویراستار: در آگوست سال 2020 ، PCMag و Bitdefender گزارشی منتشر کردند و ادعا کردند که برنامه های آگوست و ییل برای آندروید هنگام کار با ماژول های اتصال در هنگام راه اندازی در معرض هک هستند که می تواند اعتبار Wi-Fi را ارائه دهد. آخرین پاسخ CNET در ماه آگوست گفت: “اگر سیستم عامل Connect به روز باشد و برنامه Android کاربر در آگوست به روز باشد ، حتی اگر دستگاه وارد حالت تنظیمات شود ، دستگاه او در برابر حمله اولیه آسیب پذیر نخواهد بود. “بررسی ماه آگوست Smart Lock (2017) را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

SL Touchscreen Touchscreen Yale دارای طراحی کوچک و براق با صفحه کلید لمسی است که تقریباً از هر دری خوب به نظر می رسد و در سه مرحله نهایی قرار دارد. آخرین بسته هوشمند شامل پیچ و مهره های آگوست با کیت Connected by August (ماژول Wi-Fi و سنسورهای DoorSense) برای اتصال به برنامه آگوست برای باز کردن قفل یا قفل درب شما است. این قفل بدون کلید با آمازون الکسا ، دستیار Google و HomeKit کار می کند.

در صورت نیاز به اتصال قفل درب خود به دستگاه های خانگی هوشمند ، یک نسخه با ماژول های قابل تعویض نیز برای Zigbee یا Z-Wave وجود دارد. این ماژول ها هر کدام 50 دلار قیمت دارند.

یادداشت ویراستار: در آگوست سال 2020 ، PCMag و Bitdefender گزارشی منتشر کردند و ادعا کرد که برنامه های آگوست و ییل برای آندروید ، هنگام کار با ماژول های اتصال ، در هنگام راه اندازی که می تواند اعتبار Wi-Fi را ارائه دهد ، در معرض هک هستند. داده ها. آخرین پاسخ CNET در ماه آگوست گفت: “اگر سیستم عامل Connect به روز باشد و برنامه Android کاربر در آگوست به روز باشد ، حتی اگر دستگاه وارد حالت تنظیمات شود ، دستگاه او در برابر حمله اولیه آسیب پذیر نخواهد بود. “بررسی صفحه Yale Assure Lock SL را با صفحه لمسی رایگان Deadbolt بخوانید.

تایلر لیسنبی

235 دلار Schlage Encode همه کارها را انجام نمی دهد. شما سازگاری HomeKit را دریافت نخواهید کرد و به 100 کد کاربر محدود می شوید. هنوز هم ، من طرفدار زیادی هستم زیرا شما برای اتصال این قفل درب به خانه هوشمند خود نیازی به دستگاه های موج Z یا هاب Zigbee یا ماژول Wi-Fi نخواهید داشت.

این شامل Wi-Fi داخلی است و با آمازون الکسا و دستیار Google فقط با اتصال حساب ها از طریق برنامه های آنها کار می کند. همچنین با آمازون کلید سازگار است ، و راحتی خدمات تحویل در خانه را فراهم می کند. طراحی ظریف صفحه کلید در هر دو سبک مدرن و سنتی و همچنین در بسیاری از اتمام ها موجود است. بررسی ما از Schlage Encode Smart Wi-Fi Deadbolt را بخوانید.

مدلهای دیگری که آزمایش کردیم

در جستجوی بهترین قفل هوشمند ، اینها برخی از محصولات دیگری است که ما آزمایش کرده ایم:

قفل Nest Yale: Nest و Yale با یک صفحه کلید لمسی در یک قفل هوشمند ، Google- گرا شریک شده اند. این قفل درب هوشمند 279 دلاری از نظر ظاهری مدل های قبلی Yale برخوردار است ، اما در مورد ادغام یک خانه هوشمند به اندازه سایر قفل های بدون کلید قابلیت ندارد

آرایه ای از درهای همپتون قفل شده: این قفل 299 دلاری دارای انرژی خورشیدی پشتیبان و Wi-Fi داخلی است اما گران است و نمی توان از آن استفاده کرد هومکیت یا دستیار Google هنوز.

Quick Kevo Bluetooth Deadbolt: Kevo نسل دوم Kwikset با قیمت 222 دلار یک قفل هوشمند بلوتوثی خوب است و در صورت عدم دسترسی به کنترل از راه دور ، پاسخی آسان برای بد کردن درب منزل است. در صورت انجام این کار ، باید ماژول اتصال Kevo Plus را خریداری کنید. برای ورود به درب بدون کلید می توانید از برنامه موبایل یا جاکلیدی استفاده کنید.

Schlage Sense Bluetooth Deadbolt: قفل هوشمند Schlage با قیمت 175 دلار Sense مقرون به صرفه است اما دست و پا گیر است و تنظیم آن به راحتی برادر آن Encode امکان پذیر نیست. برای اتصال به Google Assistant یا Alexa به یک آداپتور قفل Wi-Fi Schlage نیز نیاز خواهید داشت.

چیز هایی برای به یاد آوردن

فناوری Smart Lock به راحتی می افزاید ، اما لازم به یادآوری است که این گزینه در درجه اول یک وسیله محافظ است. مهم است که عملکردهای محافظتی را جدی بگیرید. برای هر بار باز کردن قفل با کنترل صوتی از یک کد پین استفاده کنید و مطمئن شوید که فقط کدهای دسترسی را برای باز کردن قفل درب افراد مورد اعتماد می دهید. فعال کردن ویژگی قفل مجدد خودکار نیز ایده خوبی است ، بنابراین اگر فراموش کنید درب پشت شما قفل می شود.

اگر خانه هوشمند شما مبتنی بر دستیارهای صوتی Wi-Fi است و از هاب استفاده نمی کنید ، قفل توصیه می کنم با شبکه Wi-Fi (یا حداقل آداپتور Wi-Fi) شما کار کند. این نکته را در نظر بگیرید که آیا شما یک صفحه کلید می خواهید و آیا می توانید پیچ ​​و مهره موجود خود را تعویض کنید (به یک کلید قفل فیزیکی جدید نیاز دارید) یا اینکه طراحی ساده تر و پیشرفته تری را ترجیح می دهید.

مهم نیست که کدام قفل هوشمند را انتخاب کنید ، افزودن قفل به خانه هوشمند مزایای بسیاری را به همراه دارد. با استفاده از این نکات و بهترین قفل هوشمند درب منزل ، کنترل دسترسی اعضای خانواده ، هم اتاقی ها ، ارائه دهندگان خدمات و مهمانان نسیم است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

راهنمای شما برای خرید قفل هوشمند مناسب


1:43

راهنماهای هوشمندتر برای خرید خانه

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر