بهترین ماشین های پارویی برای خرید برای سال 2020

[ad_1]

اگر می خواهید یک سالن ورزشی خانگی بسازید که هم موثر و هم لذت بخش باشد ، تمرین هوازی کل بدن که با دستگاه قایقرانی انجام می دهید ارزش دیدن دارد.

سبک های مختلفی از ماشین های پارو زدن در بازار وجود دارد ، از جمله برخی با طرح های زیبا و ویژگی های پیشرفته مانند سازگاری برنامه و برخی دیگر از آب واقعی مقاومت ایجاد می کنند. اما هر نوع ماشین قایقرانی موافقان و مخالفانی دارد.

قایقرانهای هوا

  • طرفدار: کمتر گران است
  • Con: پر سر و صدا از گونه های دیگر

پاروهای هیدرولیکی

  • طرفدار: فضای کارآمدتر
  • Con: حرکت قایقرانی خیلی روان نیست

قایقرانان مغناطیسی و آب

  • طرفدار: آرام ترین و نرم ترین انواع آن است
  • Con: معمولاً گران تر است

حساسیت هر قایقران متفاوت خواهد بود ، اما بدون شک دستگاهی وجود دارد که می تواند تجربه قایقرانی مورد نظر شما را به شما ارائه دهد. در اینجا ما انتخاب های خود را از بهترین گزینه ها برای ماشین های قایقرانی انتخاب کرده ایم ، چه شما کاملاً جدید باشید ، متناسب با فضا ، خیلی بالاتر از سطح مبتدیان باشید ، داده محور باشید یا به دنبال چیز خوبی باشید.

به خاطر داشته باشید که برخی از این انتخاب های محصول برای بهترین گزینه های ماشین قایقرانی ممکن است به دلیل مشکلات تولید و تحویل ، به فروش رسیده و یا سفارش داده شوند. قیمت تجهیزات ورزشی اغلب می تواند به صورت آنلاین تغییر کند ، اما قیمت های زیر در زمان انتشار دقیق است. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز خواهیم کرد.

ونسا سالاس / CNET

Hydrow یک ماشین قایقرانی است ، کلاس آموزشی برای آنتاگونیست ها ، مربی شخصی و تجربه AR ، همه در یک. این امر به لطف کشش نایلون و مقاومت الکترومغناطیسی نظمی تقریباً بی صدا و فوق العاده روان فراهم می کند ، در حالی که صفحه نمایش سرعت آنها در دقیقه ، کالری سوزانده شده و ضربان قلب را نشان می دهد. (اگرچه Hydrow با دستگاه های اندازه گیری ضربان قلب کار می کند ، اما با ساعتهای پوشیدنی و هوشمند سازگار نیست.) اگر از Live Outdoor Reality که در نمایشگر استفاده می کنید ، استفاده کنید ، هنگامی که مشغول کار هستید ، می توانید احساس کنید که واقعاً در آب هستید. قایقرانی داخل سالن.

علاوه بر خود تجربه قایقرانی ، جذابیت آموزش قایقرانی Hydrow از تنوع فیلم های کلاس جریانی موجود از طریق سرویس عضویت کلاس ناشی می شود. کلاسهای قایقرانی از 10 تا 45 دقیقه طول می کشد ، در حالی که یوگا ، پیلاتس و سایر تشک ها می توانند بین پنج تا 20 دقیقه طول بکشد. تنها نکته این است که ، همانطور که از قیمت مشاهده می کنید ، تمام این ویژگی های اضافی دقیقاً ارزان نیستند – ناگفته نماند که آنها یک عضویت کلاس یک ساله (456 دلار) و یک کیت ذخیره عمودی Hydrow (69 دلار) را به طور جداگانه به فروش می رسانند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

قایقران داخلی باهوش باعث می شود در خانه احساس خوبی داشته باشید


2:02

مفهوم 2

اعضای انجمن های تناسب اندام و تناسب اندام خانگی ردیت مدتی است که به طور کلی از Concept2 و مدل D از این برند تمجید می کنند و منصفانه است که دلیل آن را بدانیم. با قیمت 900 دلار ، این قطعه سرمایه گذاری است که احساس تاری نمی کند – و به طراحی آن کمک می کند تا ادامه یابد. دوام و نگهداری آن آسان است (زنجیره روکش نیکل آن نسبت به سایر دستگاه های پاروزنی به چربی کمتری احتیاج دارد) و مجهز به چرخ لنگر صاف و مقاوم در برابر هوا است.

با چنین ساختاری قابل اعتماد ، این گزینه ایده آل برای یک قایقران مادام العمر است. در عین حال ، زنگ های کافی را به شما ارائه می دهد تا بیش از یک ماشین سودمند باشد. کلید این ویژگی ها مانیتور عملکرد است که کالری سوزانده شده ، سرعت ، سرعت ، مسافت و وات را ردیابی می کند و پنج گزینه نمایشگر مختلف از جمله بازی ها را برای سرگرمی بیشتر آموزش ماشین قایقرانی شما ارائه می دهد.

سلامتی و تناسب اندام در برابر آفتاب

دستگاه قایقرانی Sunny’s با داشتن مقاومت مغناطیسی (که هشت سطح آن را ارائه می دهد) و یک صفحه نمایش LCD که زمان ، تعداد و کالری شما را نشان می دهد ، همه جعبه های اصلی را بررسی می کند. به عبارت دیگر ، این هیچ چیز پیچیده ای نیست. برخی از بازرسان پیشنهاد داده اند که زنجیره این دستگاه پارویی ارزان قیمت بسیار قوی است و صفحه کوچک آن می تواند بزرگتر و واضح تر باشد.

با این حال ، بیش از اندازه کافی برای تبدیل یک مبتدی به یک فن قایقرانی وجود دارد. برای کسانی که امیدوارند ماشین قایقرانی خود را حفظ کنند ، باید توجه داشت که اگرچه این مدل مقاومت مغناطیسی قایقرانی داخل سالن است است تاشو ، برخی از بازرسان آمازون می گویند شکستن آن دشوار است.

بدن استقامت

Stamina Body 1050 حدود 52 اینچ طول دارد و در مقایسه با سایر دستگاه های لیست ما اندازه جیبی دارد. اما ما خواهیم گفت که این بزرگترین جذابیت اوست – اگر شما ساکن یک آپارتمان هستید یا کسی که بیش از چند وزنه دستی در خانه ندارد ، این باید شماره 1 شما برای یک ماشین قایقرانی داخلی باشد.

و فقط به این دلیل که اندازه خود را فدا می کنید به این معنی نیست که یک تمرین خوب را از دست خواهید داد: این مدل بدون زنجیره دامنه حرکت گسترده تری هنگام قایقرانی را ارائه می دهد و سیستم پیستون هیدرولیک آن را می توان با 12 سطح مقاومت تنظیم کرد. در همین حال ، نمایشگر آن (مسلماً کاملاً ناچیز) زمان آموزش ، تعداد سکته مغزی ، کالری سوزانده شده به اضافه تعداد کل سکته مغزی جمع شده را دنبال می کند.

WaterRower

این قایقران عنوان “طبیعی” خود را با طراحی چوب جامد و مقاومت در برابر آب در برابر ملاقات خود قرار می دهد ، که باعث می شود ضربه های نرم تری داشته باشید و تجربه واقعی قایقرانی را داشته باشید. بعلاوه ، WaterRower نسبت به پاروزنان معمولی ساکت تر طراحی شده است ، زیرا چوب تمایل به جذب صدا بیشتر از مثلا فلز دارد.

همانطور که WaterRower برای ایجاد یک تجربه واقعی قایقرانی با آب تلاش می کند ، به لطف یک مانیتور کارایی که سرعت ، شدت ، زمان ، مسافت ، ضربان قلب و ضربان قلب را ردیابی می کند ، عملکرد تمرین خود را از دست نخواهید داد (اگر این شما همچنین یک کیت مانیتور ضربان قلب WaterRower خریداری می کنید). اگر از ما بخواهید ، این به راحتی زیبا ترین قایقران در این لیست است. با این حال ، این ساختار چوبی براق همچنین به این معنی است که اگرچه می توان آن را به صورت عمودی ذخیره کرد ، اما نمی توان آن را جمع کرد تا فضای بیشتری را ذخیره کند.

ProForm

این ردیف پروفورم دارای قابلیت جمع شدن جمع و جور Stamina و همچنین پاداش های با تکنولوژی پیشرفته Hydrow (هزینه کمتر) است. در هنگام ثبت نام در یک عضویت خانوادگی سه ساله در مربی iFit با قیمت 39 دلار در ماه و در مجموع 1403 دلار ، قایقران رایگان است. iFit Coach یک برنامه تبلت است که دارای کتابخانه عظیمی از فیلم ها و کلاس های قایقرانی است و همچنین در صورت خرید یک مانیتور ضربان قلب جداگانه از iFit (52 دلار) ، دارای اطلاعات مفید عملکردی مانند سرعت و ضربان قلب است.

خود ردیف دار به یک نگهدارنده تبلت ایمن در بالای کنسول متریک خود مجهز شده است. صحبت از شاخص ها ، ProForm فاصله ، زمان ، کالری سوزانده شده ، سکته مغزی و مقاومت را ثبت می کند. این ردیف با 24 سطح مقاومت مغناطیسی و کلاس های مختلف iFit ، هم برای قایقرانان مبتدی و هم با تجربه تر که می خواهند صعود کنند ، عالی است.

Xebex

این ردیف که اغلب در همان نفس Concept2 ذکر می شود ، بدون گران بودن از کیفیت مشابهی برخوردار است. 10 سطح کشش آن باعث ایجاد تنوع زیادی در قایقرانی داخل سالن می شود و صندلی سنگین پر شده تمرینات طولانی تر را راحت نگه می دارد ، اما تفاوت تفاوت قایقرانی هوا Xebex درجه نظارت بر عملکرد و پیشرفت شما به عنوان یک قایقران است.

برای مبتدیان ، این معیارهای اصلی شما مانند زمان ، مسافت ، ضربان در دقیقه ، کالری سوزانده شده ، وات ، کل ضربان ها و ضربان قلب را ردیابی می کند (اگر قایقران را به دستگاه اندازه گیری ضربان قلب وصل کنید). اما علاوه بر این آمار مفید ، این ردیف دار همچنین اندازه گیری هایی از جمله تعداد متوسط ​​متر در هر ضربه ، متوسط ​​و حداکثر وات ، حداکثر ضربان قلب و کالری سوزانده شده در ساعت را ترسیم می کند. Xebex پیگیری پیشرفت شما را آسان می کند.

نکات تناسب اندام بیشتر

سلامتی خود را در سال 2020 بهبود ببخشید

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet