[ad_1]

روزها مرتباً کوتاه می شوند و هوای سردتر اینجاست. برای من ، این تصاویر از نوشیدنی های گرم و غذای راحت. بنابراین من این لیست از وسایل خانگی هوشمند عالی را برای پاییز ، از جمله ، تهیه کردم قهوه ساز 8 ساعته Oxo Brew به Philips Hue Lily چراغ لکه در فضای باز – و یک سری چیزهای خوب دیگر.

مطمئناً ، تمام این محصولات در تمام طول سال عالی هستند ، اما به خصوص داشتن هوای سرد در بیرون بسیار خوب است.

برایان بنت / CNET

قهوه در هر زمان عالی است ، اما یک نوشیدنی گرم می تواند به ویژه در آن صبح های سرد پاییز که بیرون هوا هنوز تاریک است و مجبور به رفتن هستید ، مفید باشد.

دستگاه قهوه 8 فنجانی Oxo Brew دستگاه قطره ای مورد علاقه CNET است. نه تنها با قیمت 170 دلار مقرون به صرفه است ، بلکه ما تحت تأثیر نوشیدنی گرم و سریع آن قرار گرفتیم ، که باعث خراب شدن قهوه نمی شد. ظرفیت 8 فنجانی آن به این معنی است که ظرف کامل می تواند در طول روز شما را تغذیه کند – و شما هنوز چیزهای زیادی برای اشتراک دارید.

ما حتی دستگاه قهوه ساز 8 فنجانی Oxo Brew را به قیمت 190 دلار به خبره محبوب Bonavita ترجیح می دهیم. بهترین دستگاه های قهوه ساز برای سال 2020

کریس مونرو / CNET

گریل کامادو یک زودپز عالی است که می توانید ساعت ها در حالی که گرم درون آن ایستاده اید و از بوی سینه یا دنده های پخته شده لذت می برید ، بنشیند و کارهای خود را انجام دهد.

Camado Joe Joe Classic III با قیمت 1699 دلار کوره سیگار کشیدن / کامادو مورد علاقه ما است. به دلیل طراحی سرامیکی ، گرما را به خوبی نگه می دارد و می تواند انواع غذاهای مختلف “کم و کند” را برای تحویل غذایی که به طرز مضحکی لطیف و معطر است ، بپزد.

بله ، Kamado Joe Classic III بسیار گران است ، اما اگر در ساخت یک کوره کامادو که معجزه می کند جدی هستید ، این مورد علاقه ما تا کنون است. بهترین گریل کامادو در سال 2020

برایان بنت / CNET

پاییز زمان مورد علاقه من برای نشستن در اطراف یک شومینه است ، و گودال آتش نشانی Tiki بهترین انتخاب CNET برای یک شومینه حیاط خلوت است. این گودال با قیمت 350 دلار ارزان نیست اما ارزش آن را دارد.

ما به خصوص اندازه بزرگ ، ساخت و ساز جامد و طراحی کلی آن را دوست داشتیم. زیرسیگاری قابل جابجایی آن نیز نظافت را آسان می کند. سیستم جریان هوا داخلی از دود گرم تولید شده در منازل استفاده مجدد می کند و به طور کلی میزان دود را کاهش می دهد.

اشتعال آن آسان بود ، اما پس از اشتعال بسیار داغ می شود و پس از مدت زمان زیادی طول می کشد تا خنک شود ، بنابراین مراقب باشید. با وزن 45 پوند ، این طرف سنگین تر یک حریق مدولار است ، بنابراین تنظیم آن را با دو نفر در نظر بگیرید. بهترین شیوع برای سال 2020

عرق فوری از طریق آمازون

هیچ وسیله ای بیش از یک گلدان فوری به فکر افتادن نیست. این چند پخته جهانی تقریباً می تواند همه کارها را انجام دهد ، از جمله تهیه سریع غذاهای فلفل قرمز ، خورشت و کلاسیک در هوای سرد.

Instant Pot Duo 7-in-1 مدل مورد علاقه ما است. به عنوان زودپز ، زودپز ، بخارپز و پلوپز عمل می کند. همچنین می توانید از آن برای تفت دادن و تهیه ماست – یا حتی برای گرم کردن مواد باقیمانده – استفاده کنید. Instant Pot Duo 7-in-1 در گزینه های اندازه 3 ، 6 و 8 ربع در دسترس است.

اگرچه برای کنسرو یا پخت کیک قابل استفاده نیست ، این مدل حالت های زیر را دارد: مرغ ، گوشت / خورشت ، برنج ، لوبیا / چیلی ، چند دانه ، فرنی ، سوپ / آبگوشت ، بخار ، پخت آهسته ، ساطور ، ترش شیر ، تحت فشار بپزید و گرم شود. بهترین گلدان های فوری سال 2020

مگان والرتون / CNET

کتری یک وسیله آشپزخانه مفید در تمام طول سال است ، اما من وقتی هوا بیرون هوا سرد است برای تهیه آب گرم قهوه ، چای – و گرم کردن قابلمه زیر آب ماکارونی ، پوره سیب زمینی و بیشتر از آن بیشتر استفاده می کنم. وعده های غذایی راحت

Breville BTM800XL یک کتری برقی عالی است. ظرفیت زیادی دارد ، آب را به سرعت می جوشاند و تنظیمات زیادی برای آب گرم دارد. این به ویژه گزینه خوبی برای چای است. این یک سبد چای دارد که به طور خودکار تایمر فله چای را کاهش می دهد – و دارای گزینه های سفارشی برای چای های سیاه ، سبز ، گیاهی و سایر چای ها است. بهترین کتری برقی برای سال 2020

فیلیپس

با گذشت روزها ، بهتر است برای نورپردازی حیاط خود – و تأمین فضای مورد نیاز هوای گاهی اوقات تاریک پاییز ، نور اضافی در فضای باز داشته باشید.

کیت Philips Hue Lily Outdoor Spot Light در بسته بندی سه چراغ موجود است. نورافکن ها می توانند نور سفید را تنظیم کنند که با دمای رنگ قابل تنظیم است ، اما اگر می خواهید وارد فصل تعطیلات شوید ، آنها تغییر رنگ می دهند. نورافکن های خارجی Philips Hue Lily برای کارکرد و مدیریت در برنامه Philips Hue به یک توپی Philips Hue نیاز دارند. آنها همچنین باید با دستورات صوتی Alexa ، Google Assistant و Siri کار کنند. حیاط خود را با بسته 3 عددی Philips Hue Outdoor Spotlight به قیمت 270 دلار روشن کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر