این کرم لایه بردار یک پاک کننده خوب برای پوست بوده و سلولهای مرده پوست را از بین میبرد و باعث روشن شدن و درخشندگی پوست میشود و روند تجدید سلول های جدید را سرعت میبخشد. دانه های درشت باعث تخریب سلول های شاخی پوست می شود که معمولاً خراش های روی پوست ایجاد می کند که باعث ایجاد زخم های ریز روی پوست می شوند. ترکیبات لایه بردار موجود در کرم شب لایه بردار 20% ام کیو MQ بدون ایجاد هیچ گونه آسیب های پوستی اعم از حساسیت، تورم، قرمزی، خارش و سوزش به از بین بردن لایه شاخی پوست می پردازند.

محصولات ضد چروک و جوان کننده محصولات MQ خصوصاً کرم شب لایه بردار 20% ام کیو MQ با استفاده از ترکیبات مغذی و طبق تحقیقات فراوان برای حفظ زیبایی و جوانی پوست به بازار عرضه شده و با تأثیرگذاری فوق العاده جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده اند. کرم لایه بردار درمو مدیک مرطوب کننده و مغذی پوست است و با لایه برداری به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کند.

دانه های مایع درون اسکرب نباید به گونه ای باشد که باعث زخم شود، بلکه تنها باید سطح نازکی و سخت پوست را بردارد و به سلول های شاخی آسیب نزند. همانطور که می دانید با افزایش سن و کند شدن روند بازسازی سلولی تعویض سلولی (رشد سلولهای جدید و جایگزین شدن با سلولهای قبلی)، لایه برداری و از بین بردن سلولهای مرده سطح پوست اهمیت ویژه ای می یابد. استفاده روتین از این محصول باعث کوچک شدن منافذ پوست و صیقلی شدن سطح پوست صورت می گردد. و در آخر توصیه میکنیم که به اصالت کالای مورد نظر توجه داشته باشید، قیمت کرم های لایه بردار تقلبی با محصولات اصل تفاوت چشمگیری داشته و یکی از راههای تشخیص محصول اصل از فیک همین قیمت است.

سازگاری محصول با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است. این روند ، سرعت بازسازی پوست و همچنین ساخت کلاژن و الاستین را افزایش می دهد و در نتیجه سبب کاهش چین و چروک های پوست می گردد. بلكه گاهی برای از بین بردن چین و چروكها یا حتی درخشان كردن پوست از این روش استفاده میشود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم لایه بردار خوبه یا نه وب سایت خود باشید.

ایندکسر