[ad_1]

همه حامی بورس نیستند یا حوصله سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری مشترک را ندارند. حتی کارشناسان سرمایه گذاری نیز نمی توانند فراز و فرودهای زمان را تعیین کنند. تلاش برای درست بازی کردن ضرر است ، پس چرا اجازه نمی دهید کسی (یا چیز دیگری) با شما معامله کند؟

اما یک مشاور سرمایه گذاری می تواند به سرعت گران شود. اینجا جایی است که مشاور روبو در حال آمدن است Robo-مشاوران سیستم عامل های سرمایه گذاری مالی آنلاین هستند که بدون نیاز به مشاور انسانی یا مشاوره مالی گیج کننده ، سبد سرمایه گذاری را براساس نیازهای فردی و اهداف مالی شما ایجاد و مدیریت می کنند. لازم نیست دانش کافی برای سرمایه گذاری داشته باشید. در عوض ، تمام آنچه شما نیاز دارید کمی پول است و برای پاسخ دادن به چند سوال در مورد سبک سرمایه گذاری خود. این مانند داشتن یک مشاور مالی در حال تماس است – اگر آن مشاور مالی یک ربات است و از هوش مصنوعی برای تصمیم گیری در مورد نمونه کارها هوشمند استفاده می کند.

هنگامی که با مشاور روبو ثبت نام می کنید ، به چند سوال در مورد برنامه مالی و نوع سرمایه گذار خود پاسخ خواهید داد. احتمالاً باید عواملی مانند تحمل ریسک و زمانی که می خواهید سرمایه خود را پرداخت کنید ، در نظر بگیرید. این اطلاعات پلت فرم سرمایه گذاری روبو را با اطلاعاتی که برای ایجاد سبد سرمایه گذاری ایده آل برای شما لازم است ، فراهم می کند که با رشد بازارها ، برنامه مالی ، فرصت های سرمایه گذاری ، دارایی های کلی و تحمل ریسک ، به رشد خود ادامه می دهد. این امر همچنین به شما کمک می کند نمونه کارهای متنوعی داشته باشید که بهترین راه حل برای دستیابی به اهداف مالی شما باشد ، مانند اطمینان از درآمد کافی برای افزودن به حساب بازنشستگی.

بهترین مشاوران روبو

Krisanapong Detraphiphat / گتی ایماژ

مشاوران روبو (که شامل نام های بزرگی مانند بهبود و Wealthfront) راه حل های ایده آل سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران اولین بار ، افرادی که وقت زیادی برای مدیریت نمونه کارهای خود ندارند و همچنین افرادی که از سایر گزینه های هزینه های مدیریت بالا یا مشاوره که با یک مشاور مالی سنتی ارائه می شوند ، کنار گذاشته می شوند. اما آنها تنها گزینه های موجود نیستند. اگر جادوگر روبو خاصی در ذهن دارید ، می توانید از همان معیارها استفاده کنید تا ببینید آیا انتظارات شما را برآورده می کند یا خیر.

ادامه مطلب: چگونه می توان از همین حالا سرمایه گذاری را شروع کرد

چگونه بهترین مشاور روبو را انتخاب کردیم

برای تعیین بهترین مشاور روبو در آنجا ، آنها را بر اساس موارد زیر بررسی کردیم:

 • حداقل مانده حساب و مانده جریان (در صورت وجود)
 • تعداد کارمزدها و هزینه های آنها
 • انواع حساب های سرمایه گذاری موجود است
 • دسترسی به مدیر سرمایه گذاری انسانی (جهت مشاوره مالی و پشتیبانی فنی)

اگر اهل عمل باشید سرمایه گذار، یا تمایل زیادی دارید که برای مشاوره سرمایه گذاری به یک برنامه ریز مالی انسانی بروید ، سرمایه گذاری روبو احتمالاً مناسب شما نیست. درعوض ، سعی کنید از مدیر نمونه کارها استفاده کنید یا سرمایه گذاری نمونه کارها را انتخاب کنید. اما اگر یک رویکرد عملی را به یک نمونه کارانه مدیریت شده ترجیح می دهید ، یک مشاور روبو می تواند برای شما کار کند. در اینجا بهترین گزینه ها برای مشاوران ربات وجود دارد:

1. بهبود: بهترین برای مبتدیان.

2. Wealthfront: بهترین برای کمترین هزینه ها.

3. SoFi: بهترین برای پاداش های اضافی.

4. Ellevest: بهترین حالت برای خانم ها.

5. بلوط: بهترین گزینه برای سرمایه گذاری خرد است.

6. TD Ameritrade: بهترین گزینه برای سرمایه گذاران سنتی.

بسیاری از بهترین مشاوران روبو اشتراکات زیادی دارند ، اما بهترین خدمات مشاوره robocalls برای شما به نوع سرمایه گذار شما بستگی دارد. پیشنهادات ما را مرور کنید تا مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: جادوگر روبو چیست؟ چگونه Wealthfront ، Betterment و دیگران پول شما را مدیریت می کنند

بهبود

Betterment یکی از اولین مشاوران روبو بود و آزمون زمان را پذیرفت تا یکی از محبوب ترین مشاوران روبو برای برنامه ریزی مالی در بین مصرف کنندگان باشد.

با Betterment فقط یک هزینه پرداخت می کنید – 0.25 per در سال موجودی خود (یا 25 دلار به ازای هر 10 هزار دلار). Betterment سطح حق بیمه ای را نیز ارائه می دهد: هزینه سالانه 0.40٪ ، که شامل دسترسی نامحدود به برنامه ریزان مالی معتبر و مشاوره در مورد تمام سرمایه گذاری های شما – حتی کسانی که Betterment ندارند. به لطف توازن مجدد خودکار و جمع آوری خسارات مالیاتی ، شما به دارایی هایی که سخت ترین کار شما نیستند نمی چسبید. وصول ضررهای مالیاتی زمانی است که اوراق بهادار با ضرر فروخته می شود و مشابه آن برای جایگزینی آن خریداری می شود و سود و درآمد مشمول مالیات را جبران می کند. علاوه بر این ، حداقل موجودی 0 دلار به این معنی است که می توانید هم اکنون شروع کنید.

ثروتمندی

Wealthfront و Betterment دو تا از بزرگترین مشاوران روبو موجود هستند. من سالها یک حساب نمونه کارها در Wealthfront داشتم و از آنچه پلتفرم اختصاص دارایی آن ارائه می دهد خوشحالم. من سریع ثبت نام کردم ، پول را به راحتی جابجا کردم و گزارشات ماهانه خود را در مورد عملکرد نمونه کارها دوست دارم. در صورت لزوم می توانم تعدیل دارایی را انجام دهم ، به عنوان مثال اگر می خواهم سرمایه گذاری محافظه کارانه یا پرخطرتری داشته باشم.

Wealthfront مجموعه جمع آوری خسارت مالیاتی در سطح سهام را ارائه می دهد ، به موجب آن سهام فردی که ضرر می کند به سهام مطلوب تری منتقل می شود. این خبر خوبی برای سرمایه گذاران سهام است زیرا شما با سرمایه گذاری های پرخطر خود در سهام این مزیت را دارید که سود مالیاتی خود را به حداقل برسانید. اگر حساب شما بیش از 100000 دلار باشد ، این و همچنین بسیاری از ویژگی های بهبود یافته در دسترس هستند. به عنوان مثال ، Smart Beta (برای نمونه کارهای 500000 دلار به بالا) از عوامل خطر مختلفی برای تعیین شدت سرمایه گذاری در نمونه کارها استفاده می کند. این ارزش ، عملکرد سود سهام و تنوع ، در میان دیگران تجزیه و تحلیل. اما برای دسترسی به آنها نیازی نیست هزینه سالانه بالاتری پرداخت کنید ، فقط پول بیشتری در حساب سرمایه گذاری خود دارید.

SoFi

SoFi بیشتر به دلیل پردازش وام شناخته می شود ، اما اخیراً سرمایه گذاری های مالی را نیز آغاز کرده است.

SoFi هیچ هزینه ای برای سرمایه گذاری خودکار دریافت نمی کند و شما در هر زمان از طریق ایمیل ، تلفن یا چت به کارشناسان مالی دسترسی دارید. SoFi مانند Betterment و Wealthfront امانت داری است ، به این معنی که محصولات غیر ضروری به شما نمی فروشد یا به شما مشاوره مالی نمی دهد که به درد شما نمی خورد. در حال حاضر می توانید فقط با پرداخت 1 دلار سرمایه گذاری کنید. بدون هزینه های مشاوره ای ، اداری یا سایر حساب ها ، پول سرمایه گذاری شما صرف سرمایه گذاری شما می شود ، نه شخصی یا شخصی که آن را مدیریت می کند. صرف نظر از موجودی نمونه کارهای حساب خود ، در صورت نیاز به کمک ویژه برنامه ریزی مالی ، به برنامه ریزان انسانی مجاز اجازه دسترسی نامحدود و رایگان دارید. با Betterment هزینه اضافی همراه است.

Ellevest

Ellevest مخصوصاً توسط زنان ایجاد شده است برای زنان – اگرچه هر کسی می تواند ثبت نام کند. Ellevest پس از راه اندازی با مدل مبتنی بر هزینه ، اکنون به عضویت ماهانه ثابت پرداخته است. برنامه Essential با پرداخت 1 دلار در ماه ، امکان دسترسی به ابزارهای سرمایه گذاری و بانکی ، مواد آموزشی و 20٪ تخفیف در خدمات مربیگری شرکت را فراهم می کند (جلسات از 125 دلار شروع می شود). برنامه پلاس که هر ماه 5 دلار هزینه دارد ، برنامه شخصی سازی حساب بازنشستگی را اضافه می کند. هر دو دلار 9 ماهانه در سطح پیمانکار سرمایه گذاری های چند منظوره را در خود جای داده و حداکثر شش حساب سرمایه گذاری را مدیریت می کند.

الگوریتم Ellevest سرمایه گذاری شما را بر اساس توزیع دارایی ها بر اساس حقوق ، جنسیت و امید به زندگی شما بنا می کند. از آنجا که زنان در گذشته کمتر از مردان درآمد کسب کرده اند – و عمر طولانی تری داشته اند – نمونه کارها Ellevest این امر را نشان می دهد. شما این فرصت را دارید که نمونه کارهای تأثیرگذار یا شرکتی را انتخاب کنید که اهداف شما را برآورده کند. هر شرکت مدیریت سرمایه گذاری سرمایه گذاری پایدار ، مسئولانه و تأثیرگذاری را ارائه نمی دهد. این راهی است که زنان می توانند با بهبود رشد اقتصادی و پایداری آنها در زنان سرمایه گذاری کنند.

بلوط

Acorns یک بستر سرمایه گذاری خرد است. شروع یا ادامه رشد سرمایه گذاری شما خیلی زمان نمی برد.

اگر تمام آنچه که دارید کمی تغییر پشتیبان است ، Acorns را در نظر بگیرید. این مشاور روبو با جمع آوری معاملات شما به نزدیکترین دلار و قرار دادن مابقی تغییرات به حساب سرمایه گذاری شما کار می کند. همانطور که برخی پیشنهادات دیگر حداقل موجودی حساب یا هزینه معاملات وجود ندارد. اما حساب اصلی ماهیانه 1 دلار است و شما می توانید بقیه پول خود را از طریق برنامه پنجره دور اتوماتیک آنها سرمایه گذاری کنید. هنگام خرید کارت پیوندی ، معامله شما به نزدیکترین دلار بسته می شود و بقیه تغییرات به حساب سرمایه گذاری Acorns شما می رسد. این باعث می شود که سرمایه گذاری در دست داشته باشید و دیگر نگران ورود نباشید تا حداقل سرمایه گذاری را انجام دهید. اگر در حال حاضر پول زیادی برای سرمایه گذاری ندارید بسیار عالی است ، اما هنوز می خواهید کار خود را شروع کنید.

همچنین یک حساب شخصی به مبلغ 3 دلار در ماه وجود دارد که دارای حساب های زیادی در یک حساب است ، از جمله سرمایه گذاری ، بازنشستگی ، راستی آزمایی و کارت بدهی فیزیکی. برنامه خانواده 5 دلار در هر ماه به شما حساب سرمایه گذاری برای کودکان بعلاوه حسابهای سرمایه گذاری ، بازنشستگی و چک را می دهد.

TD Ameritrade

اوراق بهادار اصلی TD Ameritrade مشاور روبو شرکت سرمایه گذاری است. حداقل موجودی 500 دلار و هزینه سالانه 0.30٪ مانند رقبای آن هستند (Wealthfront and Betterment 0.25٪ اتهام دارند) و واسطه گری سنتی فرصت های زیادی را برای تخصیص دارایی به سبد سرمایه گذاری به شما می دهد. به عنوان مثال ، شما یک مشاور روبو می گیرید ، اما همچنان به متخصصان سرمایه گذاری مالی دسترسی دارید تا به شما کمک کند مسائل و مشکلات سرمایه گذاری خود را مرتب کنید.

شما همچنین می توانید سرمایه گذاری های اجتماعی گرا مانند نمونه کارها تأثیر Ellevest را انتخاب کنید. هنگامی که با TD Ameritrade می روید ، می توانید بیش از ده نوع مختلف حساب سرمایه گذاری را برای برنامه ریزی مالی انتخاب کنید ، از جمله:

 • میانجیگری فردی
 • IRA سنتی
 • Roth IRA
 • IRA rollover
 • IRA کوچک
 • IRA کوچک راث
 • سپتامبر IRA
 • IRA ساده
 • ذینفع IRA
 • فردی 401 (k)
 • طرح پس انداز 529 برای دانشگاه
 • قانون نقل و انتقال یکپارچه خردسالان و خردسالان / قانون هدایای یکپارچه به خردسالان و خردسالان

به علاوه بسیاری از انواع دیگر حساب های سرمایه گذاری ، مانند حساب های مشترک و ثانویه. طیف گسترده ای از گزینه های نمونه کارها به این معنی است که شما می توانید تقریباً هر حساب دلخواه خود را فقط با چند صد دلار باز کنید. اگر می خواهید از داشتن یک شرکت سرمایه گذاری بلند مدت در حالی که از مشاور روبو بهره می برید راحتی داشته باشید ، TD Ameritrade یک انتخاب محکم است.

مشاور روبو یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری بدون پول و وقت زیاد است. اگر می دانید سرمایه گذاری مهم است ، اما نمی خواهید کار زیادی (یا پول نقد) انجام دهید ، یک مشاور روبو می تواند برای شما کار کند.

نکات بیشتر در مورد امور مالی شخصی

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر