[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

خوب ، این زمانی از سال است که همه ما تلاش می کنیم معاملات شیرین جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را بدست آوریم ، این بدان معناست که زمان نمایش نمایشگاه فرا رسیده است تا به شما کمک کند بهترین موارد را برای خود انتخاب کنید. یا برای عزیزان وسواس ماشین شما. این که آیا مواردی هستند که به شما کمک می کنند تا روی ماشین خود کار کنید ، یا مواردی هستند که به شما کمک می کنند بعد از تعمیر یا اصلاح از آن لذت ببرید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

بیشتر بخوانید: بهترین ایده های هدیه برای اتومبیل های زیر 500 دلار: Xbox Series X ، Milwaukee ، BMW ، بچه های شیمیایی

کوییک جک

معامله مورد علاقه ما امسال مربوط به هوم دپو است که در آن فروش زیادی برای همه محصولات Quickjack از جمله دو دستگاه آسانسور اتومبیل Quickjack 5000 £ وجود دارد. اگر هنوز نمی دانید Quickjack چیست ، به نوعی تلاقی آسانسور فروشگاه حرفه ای و پایه های جک و جک است. منظور من از این کار این است که آسان است که در جای خود زیر ماشین خود بلغزانید و سپس با خیال راحت آن را به بیش از یک پا بالاتر از سطح زمین برسانید. این برای مکانیک جدی خانه مناسب است و هوم دپو آن را با قیمت 350 دلار از قیمت عادی خود ارائه می دهد. و اگر به آسانسوری با کمی عضله بیشتر نیاز دارید ، QuickJack همچنین BL-7000SLX را با ظرفیت 7000 پوند تولید می کند که برای تخفیف 300 دلار نیز ویژه است.

بردار

هوم دپو همچنین تعداد دیگری از لوازم جانبی گاراژ را ارائه می دهد که باید به سهولت زندگی کمک کند. ما به خصوص تعمیر و نگهداری باتری های وکتور 6 ولت / 12 ولت را با حدود 13 دلار دوست داریم. داشتن حامی هر وسیله نقلیه ای که به طور منظم رانندگی نمی کنید – مخصوصاً اگر در مکانهایی با زمستان های معتدل زندگی می کنید – یک تغییر در بازی است و در آینده صرفه جویی زیادی در هزینه باتری خواهید داشت. .

خط سیاه

شاید این Quickjacks – به همان اندازه که خنک هستند – کمی غنی از خون شما باشند. نگران نباشید ، Northern Tool شما را با جک 3.5 تایی طبقه کم مشخصات Blackline پوشانده است که 130 دلار فروخته می شود – این 50 دلار از قیمت طبیعی آن است.

صرفه جویی

اگر در حال خرید جک هستید ، بهتر است یک سری پایه جک 6 تنی Safeguard را با یک سنجاق قفل قفل با 110 دلار اضافی بریزید تا مطمئن شوید که فقط از قدرت جک برای خرد شدن آن اطمینان ندارید. آنها خارج از این مورد می توانند یک نسخه خوب از غرفه های ارزان قیمت را ارتقا دهند دیگران فروشگاه ابزار ارزان.

هاسکی

خرید ابزار به عنوان کیت روش خوبی برای صرفه جویی در هزینه یک باره در یک باره از ابزارهای متداول استفاده می شود و این کیت ابزار از Husky نمونه بارز این موضوع است. نه تنها 270 ابزار دستی ، از جمله جغجغه ، آچار ، آچار و غیره به دست می آورید ، بلکه آنها را در یک جعبه ابزار کوچک و جالب قرار می دهید که بسیار خوشحالتر از یک کیف پوسته قالب دار است. اگر به دنبال مجموعه ای با چند مورد اضافی هستید ، یک مجموعه 290 تایی نیز برای تخفیف 80 دلاری ویژه است.

هاسکی

مطمئناً می توانید برای برخی 99٪ از وظایفی که خودتان انجام می دهید با برخی از کلیدهای ترکیبی اساسی و ناهموار کنار بیایید ، اما داشتن ابزارهای بهتر انجام کارها نیست بلکه توانایی انجام آنها است. بهتر و آسان تر هنگامی که مجموعه ای از کلیدهای ضامن دار را در مجموعه خود دریافت می کنید ، دیگر هرگز به عقب نگاه نخواهید کرد – و این مجموعه از Husky بسیار مهم است.

GoPro

امروزه ، شما از بیرون رفتن و پیاده روی با دوستان خود بسیار ناامید شده اید ، اما این بدان معنا نیست که آنها باید دیسک های حماسی شما را در دره ها از دست بدهند (یا در این صورت یک شکست شرم آور است) ، زیرا GoPro Hero9 برای جمعه سیاه به فروش می رسد. در بهترین خرید با قیمت 400 دلار.

GoPro

بنابراین شما برای توجیه یک دوربین اکشن 400 دلاری که می تواند 5K را پشتیبانی کند ، به اندازه کافی کار نمی کنید ، اما یک دوربین 300 دلاری چطور؟ الان داریم صحبت می کنیم! Hero8 هنوز یک دوربین اکشن کاملاً شایسته است که تا زمانی که آن را به اشتباه به چیزی متصل نکنید و با سرعت بیش از 100 مایل در ساعت پرواز کند ، صادقانه به شما خدمت می کند.

کامپوستار

اگر در مناطقی از کشور زندگی می کنید که در زمستان واقعاً بسیار سرد می شود ، پس می دانید که یک استارت از راه دور چقدر می تواند مطلوب باشد. متأسفانه ، هر خودرویی از این ویژگی از کارخانه برخوردار نیست ، بنابراین برای رفع آن چه کاری باید انجام دهید؟ این کیت Compustar را نصب کنید و دیگر هرگز در اتومبیل یخی ننشینید!

کنوود

تابلوها به عنوان راهی برای جلوگیری از جرم در اتومبیل محبوبیت بیشتری پیدا می کنند ، یا حداقل بنابراین شما می توانید برای کشیدن درب گاراژ خود با همسایه خود تماس بگیرید. مسئله این است که اکثر آنها از مارک های عجیبی تهیه شده اند که شما هرگز نام آنها را نشنیده اید. این یکی از کنوود است و یک صفحه نمایش زیبا و روشن را ارائه می دهد بنابراین می توانید آنچه را که دوربین می بیند بررسی کنید و فیلم ها را مشاهده کنید. همچنین برای جمعه سیاه تخفیف فوق العاده ای است.

شوماخر

قطعی برق ، باتری های فرسوده و سایر مشکلات ناخوشایند الکتریکی در قسمت های سردتر و پر سر و صدا سال معمول است ، اما می توانید با منبع تغذیه جامد مانند شوماخر از برخی از آنها جلوگیری کنید. با 1200 آمپلی فایر پیک مشکلی در چرخاندن ماشین خود نخواهید داشت و با سوکت های 110 ولتی می توانید انواع موارد اطراف خانه را در صورت لزوم تأمین کنید. از همه بهتر ، کمتر از 100 دلار فروخته می شود.

اگر نیازی به خرید با بلیط های بزرگ ندارید و فقط به فروشگاه یا مجموعه کلاه های هاچ بک Pinto از 72 نیاز دارید ، چه می کنید؟ در اینجا پیشنهادات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری از Advance Auto Parts ارائه می شود. ببینید ، Advance 25٪ تخفیف در خریدهای وب سایت خود با استفاده از کد BF25 در تاریخ 26 و 27 نوامبر و CYBER25 در روز دوشنبه 30 نوامبر ارائه می دهد. به راحتی تهیه مواد پاک کننده ترمز 2021 ، حوله های خرید و خوشبو کننده های درختان کاج.

بسیاری از توصیه های محکم برای انجام کارها در گاراژ خود یا راه هایی که به شریک زندگی خود اشاره خاصی نمی کند که باید در گاراژ انجام شود. با نزدیک شدن به پایان سال از Roadshow مراقب لیست ها و راهنماهای بهتر برای هدایای تعطیلات باشید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر