[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

فروش جمعه سیاه در حال انجام است و آمازون ، والمارت و بهترین خرید پس انداز زیادی از آخرین مدل های سال 2020 در ساعت های هوشمند اپل دارند. اگر منتظر دریافت آخرین فناوری مچ دست خود بوده اید ، اکنون زمان شروع کار است. در اینجا آخرین چیزی است که باید بدانید اگر به دنبال معامله هستید:

  • اپل واچ سری 6 و Apple Watch SE اولین تخفیف های عمده خود را از زمان انتشار در ماه سپتامبر دریافت کرده اند ، با تخفیف هایی که بعضی اوقات از 49 دلار تا 69 دلار برای برخی از رنگ ها متغیر است.
  • اگرچه رسماً متوقف شد ، اما در برخی جاها شاهد ظهور Apple Watch Series 5 هستیم. اگر می توانید این مدل را با قیمت 300 دلار جدید پیدا کنید ، ارزشش را دارد.

بهترین معاملات مشاهده شده در زیر است. توجه داشته باشید که قیمت و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما متفاوت است.

ونسا دست اورلانا / CNET

Watch SE مدلی برای کاهش خط ساعتهای اپل برای سال 2020 است. این مدل مشابه سری 5 2019 است ، اما بدون عملکرد صفحه نمایش و نوار قلب به طور دائمی در آن موجود است. Watch SE همچنین دارای پردازنده قدرتمندتر و صفحه نمایش Retina است که 30٪ بزرگتر از سری 3 بسیار قدیمی است (به زیر مراجعه کنید). برخلاف سری 3 ، Watch SE از قابلیت تنظیم خانواده جدید اپل نیز پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد اپل واچ را برای فرزند خود تنظیم کنید ، اما باید هزینه این نسخه تلفن همراه (و برنامه بی سیم همراه آن) را نیز بپردازید. 44 میلی متری SE تا 49 دلار تخفیف دیده است ، اما کاهش یافته است. (مدل 40 میلی متری تخفیف دار هم اکنون موجود است.) بررسی Apple Watch SE را بخوانید.

سیب

جدیدترین اپل واچ با ویژگی های بیشتر هم اکنون به فروش می رسد. سری 6 علاوه بر نمایش مداوم و نوار قلب ، میزان اکسیژن خون را کنترل می کند (اگرچه در آنجا انتظار نتایج پزشکی را ندارید). به طور منظم 399 دلار ، Target اخیراً قیمت ها را به 350 دلار کاهش می دهد. از آن زمان ، معامله ناپدید شده است ، اما باشگاه سام در حال حاضر قیمت را به 330 دلار کاهش داده است. حتی بهتر ، آمازون حداقل برای برخی از رنگ ها این قیمت را برآورده می کند. این اولین بار است که این ساعت از هر نوع فروخته می شود ، بنابراین اگر به فکر تهیه آن بودید ، زمان آن فرا رسیده است. بررسی ما از Apple Watch Series 6 را بخوانید.

Vanessa Hand Orelana / CNET

در ابتدا ، سری 6 بزرگتر فقط به هدف کاهش یافت ، اما از آن زمان آمازون قیمت برخی از رنگ ها را مقایسه کرد ، اگرچه به نظر می رسد تخفیف های قبلی دیگر وجود ندارد و بهترین معامله تنها 20 دلار شما را پس انداز می کند. این ممکن است با بازگشت مدل های بیشتر به سهام تغییر کند.

سارا تو / CNET

این مدل 2019 با معرفی سری 6 در ماه سپتامبر از نظر فنی متوقف شد. با این حال ، اگرچه فاقد کنتور اکسیژن در خون است ، این دستگاه دارای ECG سری 6 است و همیشه شامل عملکردهای نمایشگر و همچنین طراحی خارجی یکسان است. با قیمت 300 دلار ، اگر قیمت های سری 6 کاهش پیدا نکند ، معامله خوبی است.

جان کیم / CNET

Apple Watch Series 5 بزرگتر در حال حاضر 329 دلار قیمت دارد که 100 دلار کمتر از قیمت فروش عادی است. این مدل کنتور اکسیژن خون ندارد اما از مشخصات ظاهری و نمایشگر خارجی همان سری 6 برخوردار است.

ونسا دست اورلانا / CNET

Watch SE مدلی برای کاهش خط ساعتهای اپل برای سال 2020 است. این مدل مشابه سری 5 2019 است ، اما بدون عملکرد صفحه نمایش و ECG به طور دائمی در آن موجود است. Watch SE همچنین دارای پردازنده قدرتمندتر و صفحه نمایش Retina است که 30٪ بزرگتر از سری 3 بسیار قدیمی است (به زیر مراجعه کنید). برخلاف سری 3 ، Watch SE از قابلیت تنظیم خانواده جدید اپل نیز پشتیبانی می کند ، که به شما امکان می دهد Apple Watch را برای فرزند خود تنظیم کنید ، اما شما مجبورید برای این نسخه تلفن همراه (و برنامه بی سیم همراه آن) هزینه کنید. این مدل تا 49 دلار تخفیف دیده است ، اما اینها کم رنگ شده اند. بررسی ما در مورد Apple Watch SE را بخوانید.

جیمز مارتین / CNET

بزرگتر Apple Watch Series 3 نیز از 25 نوامبر 49 دلار در Walmart صرفه جویی خواهد کرد.

سزار سالزا / CNET

جدیدترین اپل واچ با ویژگی های بیشتر هم اکنون به فروش می رسد. سری 6 علاوه بر نمایش مداوم و نوار قلب ، میزان اکسیژن خون را نیز کنترل می کند (اگرچه در آنجا انتظار نتایج پزشکی را ندارید). به طور منظم 399 دلار 49 دلار در فروش جمعه سیاه هدف صرفه جویی می کند. Sam’s Club (عضویت لازم) به نظر می رسد در اینجا با قیمت های 40 میلی متر 330 دلار در جنگ قیمت پیروز شود ، اما آمازون در برخی از رنگ ها پاسخ می دهد. این اولین بار است که این ساعت از هر نوع فروخته می شود ، بنابراین اگر به فکر تهیه آن بودید ، زمان آن فرا رسیده است. بررسی ما از Apple Watch Series 6 را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

مقایسه Apple Watch SE و Apple Watch Series 6


13:38

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر