[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه 2020 در حال انجام است و پس انداز زیادی در بازی های ویدیویی برای نینتندو سوییچ شما وجود دارد ، ایکس باکس وان یا PS4. بسیاری از آنها از قبل موجود هستند (اگرچه ممکن است دوباره برگشته باشند) ، اما هنوز عناوین خوبی وجود دارد که به شما کمک می کند خانواده و دوستان خود را در این تعطیلات نادیده بگیرید. مجدداً بررسی کنید زیرا در روزهای آینده با تغییر سطح سهام ، این لیست را به روز می کنیم.

و اگر می خواهید جدیدترین سری Xbox X یا پلی استیشن 5 کنسول ها ، شما باید روش مناسب ما برای بررسی سهام را بررسی کنید:

و اگر آنقدر خوش شانس هستید که یکی از کنسول های Holy Grail فوق الذکر را دریافت کنید ، به خاطر داشته باشید که بازی های PS4 روی PS5 بازی می کنند و عناوین Xbox One با سری X کار خواهند کرد (اما سری S به دلیل کمبود دستگاه رسانه ای نه).

سونی

اقدام واگذاری وب برای PS4 شما.

کوسه انسان خواری باشید که همیشه می دانستید می توانید باشید.

او می جنگد ، اما با اتصالات بیشتر ستون فقرات در خارج از بدن.

آخرین در شبیه سازی انسان-توپ-ضربات.

در این سفر به اسپارتای باستان با شمشیر و اعتصابات خود را پیروز کنید.

سونی

زامبی ها و موتورسیکلت؟ ثبت نام کنید

احتمالاً بهترین شبیه سازی بیضه اسب که جهان بازی های ویدیویی تاکنون دیده است.

نینتندو

ماریو در مقابل رابیدز یک ضربه استراتژیک بود که هیچ کس انتظار آن را نداشت. این چند ساله است ، اما همانطور که طرفداران نینتندو می دانند ، 15 دلار برای هر بازی ، حتی سال ها بعد ، یک معامله بسیار بزرگ است.

نینتندو

عجیب و خلاقانه ، Splatoon 2 حتی سر و صدای بیشتری برای بازی سوئیچ دارد. مانند تخفیف های دیگر ، شما فقط می توانید آنها را با قیمت 30 دلار دریافت کنید. به بررسی GameSpot Splatoon 2 مراجعه کنید.

نینتندو / عکس از شان کین / CNET

اگر عاشق ماریو کلاسیک هستید ، اما می خواهید خلاقیت بیشتری داشته باشید ، این بازی به شما کمک می کند دنیای خود را از سیستم عامل ایجاد کنید. شما همچنین می توانید آنلاین شوید و بازی های هزاران بازیکن دیگر را بازی کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر