[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه این ممکن است تمام شود ، اما با رفتن به Cyber ​​Monday ، پس انداز فصلی هنوز در جریان است. برخی از بهترین بازی های ویدیویی برای نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان فروخته می شوند ، اما برای همیشه دوام نخواهند داشت. دوباره چک کنید تا ببینید چه چیزی هنوز در دسترس است و سایر معاملات را باید بررسی کنید. برای PS4 صاحبان ، لیست ما را ببینید بهترین فروش برای جمعه سیاه در ps4.

و اگر می خواهید جدیدترین ها را بخرید Xbox X سری یا پلی استیشن 5 کنسول ها ، شما باید روش مناسب ما برای بررسی سهام را بررسی کنید:

و اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که یکی از این کنسول های Holy Grail را تهیه کنید ، به خاطر داشته باشید که بازی های PS4 در PS5 پخش می شوند و بازی های Xbox One در سری X اجرا می شوند (اما سری S به دلیل کمبود دستگاه رسانه ای )

نرم افزار گیربکس

ماجراجویی دیگری را در سریال اصلی marauder-shooter انجام دهید.

احتمالاً بهترین شبیه سازی بیضه اسب که جهان بازی های ویدیویی تاکنون دیده است.

او می جنگد ، اما با اتصالات بیشتر ستون فقرات در خارج از بدن.

نینتندو

ماریو تنیس این تنیس ماریو است.

به یک ماجراجویی دیگر بروید تا حتی بیشتر از Pokemon بگیرید.

id نرم افزار

فلزی ترین بازی تاکنون.

نینتندو

عجیب و خلاقانه ، Splatoon 2 برای بازی سوئیچ از صدای بیشتری برخوردار است. مانند تخفیف های دیگر ، شما فقط می توانید آنها را با قیمت 30 دلار دریافت کنید. به بررسی GameSpot Splatoon 2 مراجعه کنید.

نینتندو / عکس از شان کین / CNET

اگر عاشق ماریو کلاسیک هستید ، اما می خواهید خلاقیت بیشتری داشته باشید ، این بازی به شما کمک می کند دنیای خود را از سیستم عامل ایجاد کنید. شما همچنین می توانید آنلاین شوید و بازی های هزاران بازیکن دیگر را بازی کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر