[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

ما حنوکا و کریسمس را تعطیل می کنیم ، این بدان معناست که معاملات تعطیلات سریع پیش می روند. اما هنوز هم می توانید برای جارو برقی بی سیم و جاروبرقی رباتیک تخفیف پیدا کنید. معاملات امسال زودتر از حد معمول و با تخفیف 200 دلار تخفیف برای بزرگترین مارک ها از جمله Hoover ، Dyson ، iRobot ، Shark ، Bissell ، Neato و دیگران آغاز شد.

بسیاری از آنها در حال حاضر به فروش رسیده است ، اما برخی از برجسته ترین موارد ارائه شده تقریباً 200 دلار از Shark IQ Robot Vacuum و 150 دلار از خلا بی سیم Bissell Iconpet است. همچنین می توانید پیشنهادهایی برای مدل های به روز شده در Walmart پیدا کنید. اگر می خواهید با چوب یا روبات با هزینه کم خلا a بگیرید ، به جای درست آمده اید.

در لیست ما در زیر بهترین معاملات خلا را ذکر کرده ایم که هنوز هم موجود هستند. توجه داشته باشید که قیمت ها در زمان انتشار دقیق بوده اند ، اما نوسانات مکرر را مشاهده می کنیم.

کریس مونرو / CNET

خرده فروشی ربات کوسه با قیمت 195 دلار فروخته می شود. تقریباً نیمی از قیمت خلاuum که خانه شما را تمیز می کند معامله بدی نیست. به لطف ویژگی نقشه برداری خانه ، می توانید پوشش آن را به بعضی از اتاق ها محدود کنید.

بیسل

خلا to بی سیم Bissell Iconpet که برای کنترل آلودگی حیوانات خانگی ، آلودگی و مو طراحی شده است ، به راحتی یک باتری قابل شارژ را تخلیه می کند. در گوشه های تاریک چراغ های خلا LED LED نیز وجود دارد. Iconpet با قیمت 350 دلار ، 200 دلار وسوسه انگیز است.

والمارت

iRobot در جاروبرقی های رباتیک پیشتاز است و حتی مدل های سطح پایین آنها نیز نظافت کف شما را بسیار عالی انجام می دهند. این Roomba 670 همان چیزی نیست که ما خودمان آزمایش کرده ایم ، اما تجربه ما با جاروبرقی های iRobot معمولاً مثبت است. این مورد از اتصال Wi-Fi برخوردار است ، بنابراین می توانید آن را از طریق تلفن کنترل کنید و با Google Assistant کار می کند ، بنابراین می توانید با فریاد “سلام ، گوگل ، به رومبا بگویید تمیز کردن را شروع کند” تا حدودی رضایت خود را کسب کنید

برایان بنت / CNET

ربات خلاot پیشرفته دیگری که می تواند سطل آشغال خود را خالی کند Deebot Ozmo T8 است. این دستگاه که توسط شرکت Ecovacs تولید شده است ، از سیستم ناوبری پیشرفته برای نظافت م efficientثر کف استفاده می کند. همچنین همراه با یک تمیز کننده تمیز کردن کف های سخت بدون آلودگی.

بهترین خرید

100 دلار در خرید Hoover ONEPWR FloorMate صرفه جویی کنید ، یک پاک کن خشک و مرطوب که می تواند از پس چوب های سخت ، کاشی ها ، ورقه ورقه و فرش ها برآید.

والمارت

این ربات ربات کوسه ارزش یک دست و پا را ندارد. با این حال ، او به اندازه کافی باهوش است که سطل آشغال خود را خالی می کند ، طبقه را نقشه برداری می کند و به Wi-Fi خانه شما متصل می شود. و از ساعت 16:00 PT (19:00 ET) امروز ، 25 نوامبر ، Walmart آن را با قیمت 70 دلار از قیمت خود به فروش می رساند.

من ربات هستم

Roomba i3 Plus یکی از مقرون به صرفه ترین مدل های ربات های خلاuum در iRobot است. با این حال ، این نسبتا جدید است و همراه با بسیاری از زنگ ها و سوت هایی است که در ربات های گران قیمت مشاهده می کنید. به عنوان مثال ، i3 Plus به Wi-Fi متصل می شود ، با ابر صحبت می کند ، یک برنامه تلفن همراه دارد و هنگام تمیز کردن نقشه های کف را ایجاد می کند. همچنین دارای یک پایه شارژ است که پس از تمیز کردن سطل تمیز کردن خلا را خالی می کند.

تایلر لیسنبی / CNET

Neato D7 معمولاً 800 دلار ارائه می دهد ، اما در حال حاضر با قیمت 580 دلار در Neato فروخته می شود. این محصول شامل پیمایش LaserSmart ، مناطق محدودیت مجازی در برنامه تلفن همراه و 120 دقیقه دوام باتری است.

دایسون

Cyclone V10 Animal را با 100 دلار کمتر از قیمت عادی Best Buy خود دریافت کنید. این واحد خلا vac اساسی همان مدل V10 Animal “Pro” است ، اما نه چندان پیوست و ابزار.

دایسون

این معامله 150 دلاری نسخه “Pro” از Dyson Cyclone V10 Animal منقضی شده است. با این وجود می توانید Dyson Cyclone V10 Animal (نه پرو) را با تخفیف 100 دلار در Best Buy دریافت کنید.

تایلر لیسنبی / CNET

اگر توانایی خرید جدیدترین و بهترین مدل V11 دایسون را ندارید ، V10 Absolute یک مصالحه اساسی است. بی سیم است (طبق گفته دایسون با حداکثر یک ساعت دوام باتری) ، یک سیستم فیلتراسیون هوا برای دفع هوای تمیزتر ارائه می دهد ، زیرا همچنین باعث تمیز شدن و تبدیل به حالت دستی می شود.

بهترین خرید

CrossWave که برای تمیز کردن هر دو سطح سخت و فرش طراحی شده است ، دارای دو مخزن آب است. یک مخزن آب کثیف را جمع می کند ، در حالی که مخزن دیگر حاوی محلول تمیز کننده دستگاه است.

من ربات هستم

200 دلار برای خلاot ربات iRobot Roomba 960 صرفه جویی کنید. Best Buy قیمت آن را به 300 دلار کاهش داد. این یک معامله خوب برای یک کف شوی اتوماتیک است که به طور سیستماتیک حرکت می کند و با یک برنامه تلفن همراه ، به علاوه دستیار Google و Alexa کار می کند.

دایسون

این جدیدترین V11 نیست ، اما هنوز هم یک خلا great عالی است. این یک ساعت عمر باتری را فراهم می کند ، 55 درصد قدرت مکش بیشتری نسبت به Dyson V7 دارد و همانطور که از نامش پیداست برای خانه های حیوانات خانگی طراحی شده است. شما چهار پیوست دارید ، از جمله یک ابزار کوچک موتوری برای از بین بردن موی حیوانات اهلی از روکش مبلمان و فضاهای تنگ.

آمازون

این خلا wireless بی سیم سبک از Shark معمولاً با قیمت 230 دلار فروخته می شود. آمازون در حال حاضر آن را با قیمت بسیار زیاد 80 دلار کمتر از حد معمول می فروشد.

هدف

برای Black Friday Target یک پیشنهاد منحصر به فرد برای Dyson V8 Motorhead وجود دارد. باتری قابل شارژ معمولاً 380 دلار است اما برای مدت زمان محدودی از 150 دلار کاهش می یابد.

کریس مونرو / CNET

Neato D4 معمولاً 430 دلار قیمت دارد اما در حال حاضر تا 330 دلار علامت گذاری شده است و می توانید با استفاده از کد تبلیغاتی 50 دلار دیگر پس انداز کنید NEATOAFF50 هنگام پرداخت این برای فناوری ناوبری Neato LaserSmart و عمر باتری 75 دقیقه بسیار مناسب است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر